Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур по Австрії. Інформація для туриста

В цій статті Ви дізнаєтеся про зимовий відпочинок, визначні пам’ятки і кращі туристичні місця Австрії. Тур в цю чудову країну подарує Вам багато позитивних емоцій, насолоду неповторними місцями та пам’ятками; зимовий відпочинок в Австрії дасть можливість насолодитися чистим альпійським повітрям, а кращі гірськолижні траси Європи дадуть Вам заряд позитиву на цілий рік!

Поїздка до Відня – частина туру по Австрії

На правому березі Дунаю вже багато століть стоїть столиця Австрії – Відень. У різні епохи і часи Відень був головним культурним центром Європи. Величезна кількість різноманітних архітектурних стилів сплелося в цьому місті на сході Австрії. Багатовікова історія відображена в безлічі різних музеїв і пам’ятників періоду XII по XIX століття. Щорічно в столиці Австрії проходить багато різноманітних свят і фестивалів, присвячених геніям музики, визнаних у всьому світі: Штраусу, Шуберту і Моцарту. В турі ми радимо відвідати такі місця як: Віденська опера, палац імператора – Хофбург, Сіті-Хол, Парламент і знаменитий замок Шенбрунн. Взявши тур по Австрії, обов’язково вкажіть Відень в список міст, які Ви хотіли б побачити.

https://clout.com.ua/Абатство Бабенбергів у турі по Австрії

Історія цієї старовинної будови Австрії починається ще в XI столітті, коли абатство було ще монастирем. Після нашестя турків і різних реставрацій комплекс зазнав безлічі змін. Основне перепланування один з найкращих монастирів Австрії пережив у 1702 році, коли відомі художники Йосип Манггенаст і Якоб фон Ерлах надали йому теперішній вигляд. Після реконструкції був доданий чудовий дворик та покращена бібліотека (кількість книг в ній сягає 100 тис. старовинних примірників). Величезна кількість фресок, статуй, картин в поєднанні зі стилем бароко роблять це абатство обов’язковим для відвідування турі по Австрії.

Палац Хофбург в турі по пам’ятках Австрії

Резиденція імператорської родини Габсбургів, побудована в Австрії ще 7 сторіч тому, є величезним комплексом різноманітних споруд, скульптур, площ і пам’ятників. Тут проходило безліч різних турнірів, публічних судів і навіть головних парадів! При палаці працювала школа верхової їзди. Палацу Хофбург на всю Австрію допоміг прославитися ще й хор, в якому співали Шуберт і Гайдн. Цікаво знати, що Церква св. Августина – одна з кращих пам’яток Австрії, зберігає серця деяких правителів з родини Габсбургів. Раніше це була всього лише палацова каплиця, але зараз вона таїть безліч цікавих фактів роду Габсбургів – імператорської сім’ї Австрії.

Дізнатися про класичну музику – одне з головних завдань в турі по Австрії

Класична музика стала візитною карткою Австрії у всьому світі. Найбільше для цього зробив Моцарт. Безсмертний геній, самородок, віртуоз і видатний композитор – Вольфганг Амадей Моцарт довгий час жив у Відні. Всього в декількох кроках від Собору св. Стефана знаходиться його будинок, який після його смерті став одним з найбільш відвідуваних музеїв Австрії. Взявши тур в цю чудову країну, Ви просто зобов’язані побувати в будинку Моцарта. У цьому будинку пройшли кращі роки життя видатного композитора. Період 1784-1787 років виявився найщасливішим, адже саме тут він написав “Одруження Фігаро” – всесвітньо відому оперу, яка є однією з кращих. Сюди приходили інші відомі не тільки в Австрії, а й у всьому світі генії музики як Бетховен і Гайдн. Ще в цей період у композитора не було проблем ні з написанням нових творів, ні в подружньому житті. Відтоді до нас дійшли всі речі Моцарта і його сім’ї, вони розташовані в музеї на першому поверсі. В турі Вам повинні розповісти біографію і детальну інформацію про життя цього видатного мелодиста та інших всесвітньо відомих композиторів Австрії.

https://clout.com.ua/

Зальцбург – перлина Австрії. Впишіть його в свій тур і не пошкодуєте!

Поїхали в Австрію і не побували в Зальцбурзі – значить не отримали безлічі чудових емоцій і вражень. Це все змушує людину ще раз брати тур в Австрію і все-таки побачити цю перлину Європи! З 1917 року тут проходять Зальцбурзький фестиваль, «Тиждень Моцарта», а також величезна кількість різноманітних концертів, які проводяться в культурній столиці Австрії мало не кожен день.

Австрія має у своєму розпорядженні величезною кількістю визначних місць. Охопити всі ці місця за один тур – просто неможливо, тому потрібно правильно розставити пріоритети. Завжди потрібно вибирати саме ті місця, які дійсно заслуговують на увагу туриста. У нашій статті ми спробували допомогти Вам у цьому.

Тур по Австрії буде найкращим способом провести Ваш відпочинок, тому в нашій статті ми описали кращі туристичні місця. Гарної подорожі.