Категорії
Визначні місця Туристу

Тур у Відень

Про Відень (столиця Австрії) можна говорити годинами і все одно не вистачить часу, щоб описати всі її пам’ятки. Про багатьох з них ми вже говорили на сторінках нашого сайту. Це місто розташувався біля підніжжя Альп по обидва боки Дунаю. Найвідомішою пам’яткою Відня є Віденський ліс. Хоча тут і безліч пам’ятників, присвячених різним історичним подіям, багато різних будівель.

Чумний стовп у Відні

Країна пересічена безліччю залізничних маршрутів і трас, що дозволяє їй бути основним транспортним вузлом Європи, це також культурний і політичний центр Європи. Тисячі туристів щорічно здійснюють тур до Відня, щоб помилуватися її визначними пам’ятками, провести час в одній з найкращих столиць світу. Місто знаходиться на сході Австрії. Тут помірний клімат, який плавно переходить у континентальний (це залежно від висоти).

https://clout.com.ua/Тур у Відень здійснюють, насамперед, для того, щоб познайомитися з її кращими туристичними місцями, дізнатися з екскурсій про історичні події, які передували їх проектування та будівництву. Наприклад, однією з найвизначніших пам’яток історії є Чумний стовп, який був побудований в пам’ять загиблим під час епідемії чуми в 17 столітті.
https://clout.com.ua/

Стовп є колоною милості, яку обіцяв звести імператор Леопольд I після закінчення епідемії, коли виїжджав з міста. Пам’ятник розташований в центрі столиці на вулиці Гребен. Колона символізує собою перемогу над чумою через смирення і молитву імператора. Статуя зображує дев’ять ангелів і символізує святу трійцю.

Площа Марії Терезії та парк Пратер у Відні

Ще одним місцем у Відні, яке обов’язково потрібно відвідати є велична площа Марії Терезії. У центрі площі знаходиться пам’ятник австрійській імператриці Марії Терезії, навколо пам’ятника 4 статуї генералів верхи на конях. На площі знаходяться два музеї, побудованих в стилі неоренесансу. Це природно-історичний та художньо-історичний музеї.

https://clout.com.ua/Тур в Відень — це не просто споглядання пам’яток, це також і можливість отримати яскраві враження, які запам’ятовуються на все життя. Наприклад, варто відвідати великий природний парк у Відні під назвою Пратер. Ще в 16 столітті тут була прокладена алея, облямована з двох сторін каштанами, вона веде до павільйону, побудованому в стилі класицизм. Сьогодні в цьому будинку знаходиться ресторан.
https://clout.com.ua/Сьогодні Пратер — це улюблене місце віденців і приїжджих. У 18 столітті в кав’ярнях парку грали такі відомі музиканти, як Штраус, Бетховен, Ланер, та інші. У парку знаходиться величезна колесо огляду 67 метрів заввишки, яке було збудоване англійцем Ст. Басетом. Колесо включає 15 кабін, з нього можна помилуватися видом на місто. Сьогодні тут також є всілякі розважальні заклади. Американські гірки, кімнати страху, ігрові зали. Отримати заряд позитиву та величезну кількість адреналіну.

Тур для гурманів – кафе Захер

Перебуваючи у Відні в рамках туру, обов’язково варто спробувати справжню віденську каву. Саме тому серед корінних мешканців столиці та туристів дуже популярним є так зване кафе Захер. За час роботи цього закладу тут склалися свої традиції, своє коло відвідувачів, а у меню тільки унікальні страви. Місцеві жителі заходять сюди, щоб просто почитати свіжі газети або зустрітися з друзями.

https://clout.com.ua/Кафе Захер знаходиться в центрі міста, воно є одним з найбільш відвідуваних сьогодні. З вікон кафе відкривається прекрасний вид на Віденську оперу, влітку засклені тераси стають відкритими, щоб відвідувачі могли попити кави на свіжому повітрі. Тут, звичайно ж, подають традиційні віденські страви, наприклад, віденський штрудель, тістечка та булочки.
https://clout.com.ua/

Оригінальний торт Захер, який подають тут, приготовлений за рецептом, що тримається в секреті. У двох словах, торт представляє собою шоколадні коржі з прошарком абрикосового мармеладу і шоколадної оціри. Хто завгодно може спробувати приготувати знаменитий торт, але тільки за приблизним рецептом, адже секрет рецепту в оригінальному варіанті знають тільки в кафе Захер і саме тут можна скуштувати цей справжній торт.

Тур в Відень

Відень вважається однією з найбільш гостинних столиць світу, в якій завжди є що подивитися, відвідати і підняти собі настрій. Численні готелі на вибір за будь-якою ціною дозволяють зупинитися тут на декілька днів або тиждень. Сюди знову і знову хочеться приїжджаючи, ходити на екскурсії, та знову отримувати найкращі емоції від перебування у цьому місті.
Ключові слова: Тур,Відень