Категорії
Туристу

Польські мобільні оператори – який тариф найвигідніший

Якщо ви плануєте тривалу поїздку до Польщі, то цілком можливо, що вам буде вигідно придбати сім-карту одного з польських мобільних операторів. В цій статті порівняємо ціни, тарифи і загалом, що нам пропонують найбільші мобільні оператори Польщі. Поговоримо про найбільших і найкращих операторів, щоб у вас виникало щонайменше проблем зі зв’язком під час подорожі чи проживання.

Просимо зауважити, що майже кожен з вказаних польських тарифів має ще й “приховану” вартість – активація номера платна. Здебільшого вона складає близько 50 злотих (300 гривень). А таож переважна більшість вказаних тарифів – це контракти на 24 місяці, під час яких оператор зобов’язується не змінювати умов.

Оператор T-Mobile в Польщі

t-mobile-polsha-tarify
Тарифи T-Mobile в Польщі на 2019 рік

Оператор зв’язку німецького походження, який працює в багатьох країнах Європи, а також в США. У Польщі має пристойне покриття навіть в малозаселених місцях.

Станом на 2019 рік тарифна пропозиція T-mobile в Польщі для нових клієнтів складається з трьох тарифів: T-mobile S, T-mobile M і T-mobile L.

Найдешевший тариф T-mobile S

Він коштує 39 злотих на місяць (235 гривень). Це найвища абонплата за пакет початкового рівня серед інших великих операторів. Однак цей тариф гарантує вам безлімітні СМС і ММС в межах Польщі і ЄС, 5 гігабайтів інтернету (без роумінгу). Умови тарифу гарантовано діють 24 місяці, як і два інших, про які розкажемо далі.

Стандартний тариф T-mobile M

Щомісячна плата в цьому тарифу складає 59 злотих (355 гривень). Ті самі безлімітні СМС і ММС в межах країни і ЄС. І цілих 30 гігабайтів інтернету. Непоганий тариф, якщо багато користуєтеся інтернетом і відвідуєте віддалені містечка та села.

Дорожчий тариф T-mobile L

З щомісячним платежем 79 злотих (475 гривень) упевнено посідає перше місце за вартістю серед основних тарифів цього оператора. Відрізняється від попередніх лише тим, що включає в себе цілих 70 гігабайтів швидкісного інтернету.

Оператор Orange в Польщі

Оператор Оранж в Польщі, тарифи
Оператор Оранж в Польщі, тарифи 2019

Це французька телекомунікаційна компанія, що працює в 23 країнах світу.

Оранж нам сходу пропонує вже 4 тарифи для нового користувача: Plan Mobilny 35, Plan Mobilny 45, Plan Mobilny 55, Plan Mobilny 75. Щомісячна плата написана в самій назві тарифу.

Plan Mobilny 35 від Orange в Польщі

За 35 злотих на місяць (210 грн) ми отримуємо: 3 гб інтернету в Польщі і в роумінгу країн ЄС, безлімітні розмови в межах країни та ЄС, смски по 0.2 злотих (1,2 грн) за СМСки. Цікавою фішкою тарифу є можливість безкоштовного прослуховування музики без тарифікації мегабайтів з таких сервісів як Deezer, Amazon Music, Apple Music, Polskie Radio, Spotify і Tidal.

Негативною стороною тарифу є те, що після використання 3 гігабайтів тарифу – швидкість передачі даних ріжеться до 16 кб/с, а це вважайте повна відсутність інтернету. Також безкоштовне прослуховування без тарифікації діятиме тільки перші 3 місяці після підключення, далі – платно. Одноразова активація тарифу – 50 злотих (300 грн), як і решта тарифів цього оператора.

Plan Mobilny 45 від Orange в Польщі

Майже те саме, що і попередній, але маємо на цей раз 7 гб інтернету, з них 3,5 гб можна використати в роумінгу на території ЄС. СМСки тут на відміну від попереднього тарифу безкоштовні і необмежені. Плата за активацію та сама.

Plan Mobilny 55 від Orange в Польщі

А це вже куди цікавіший план, бо по вичерпанню 15 гб інтернету – швидкість ріжеться не до жалюгідних 16 кб/с, а до цілком пристойного 1 мб/с. Цієї швидкості достатньо, наприклад, щоб спокійно без затримок подивитися відео на Ютубі з якістю 720p. Все решта те саме, хіба що максимум роумінгових мегабайтів в ЄС складає вже 4,59 Гб.

Plan Mobilny 75 від Orange в Польщі

З цим тарифом ви зможете користуватися інтернетом на максимальній швидкості протягом 30 гб, далі обмеження до 1мб/с. Вочевидь оператор вирішив що цієї “заманухи” може бути мало і пропонує користувачам цього тарифу знижки на телефони.

Оператор Play в Польщі

Оператор Play в Польщі, тарифи 2019
Оператор Play в Польщі, тарифи 2019

На цей раз мова піде про суто польського, а не міжнародного оператора. Він вважається найбільш доступним порівняно з рештою великих операторів. І частка ринку у нього поки відносно невелика. Play заслужив славу оператора, що концентрується на послугах з недорогим і швидким інтернетом, а ще на базі їхньої мережі працює більшість польських віртуальних операторів. У Play порівняно слабкіше покриття мережі, особливо між містами, проте компанія має договори з іншими операторами зв’язку і в разі відсутності зв’язку ваш телефон автоматично перемкнеться в роумінг (без додаткової оплати).

Play, має дуже широкий вибір тарифів і опцій. Є навіть пакет, який вони розробили спеціально для українців, що працюють в Польщі.

Пакет дозволяє на тарифах “Play na kartę” і “Internet na kartę” отримати 1000 хвилин розмов на українські оператори (Київстар, Водафон, Лайфселл). Коштує послуга 25 злотих на місяць.

Тариф Play S – 35 злотих

Тарифна сітка польського оператора починається з 35 злотих/міс. За ці гроші отримуємо 7 Гб інтернету, безлімітні розмови в Польщі і країнах ЄС, а також смски по 0.19 злотих. Після закінчення 7 гігабайтів активується оплата кожних 100 мб вартістю 0,73 злотих. Роумінгові гігабайти в ЄС обмежені 2.94 Гб. Варто зауважити, що інтернет тут мається на увазі виключно в вашому телефоні, підключення до ПК вже передбачається за додатковими правилами.

Тариф Play M – 55 злотих

Тут ми вже отримуємо 20 гігабайтів інтернету на тих же умовах, в роумінгу не більше 4,62 Гб. Додаються безлімітні смски, а також 3-місячна безкоштовна підписка на TIDAL. Ще ми отримуємо доступ до 25 каналів PLAY NOW, перегляд котрих не знижуватиме кількість гігабайтів на цьому тарифу.

Тариф Play L – 70 злотих

Те саме, що і попередній тариф, тільки тут вже 35 Гб інтернету і підписка на TIDAL вже на 6 місяців.

Тариф Play Homebox – 75 злотих

Тут у нас вже чекає “безлімітний” інтернет. Однак, він хоч і називається безлімітним, але обмеження має. Наприклад, тільки 35 Гб з телефону на повній швидкості, далі швидкість знижують, але наскільки не кажуть. Те саме стосується і доступу до інтернету з домашнього “безліміту”, який обмежений 150 гігабайтами, далі також зрізають швидкість. Дзвінки і смски безліміт, а також 6 місяців TIDAL і доступ до Play Now.

Тариф Play Homebox – 100 злотих

Маємо ще схожий на попередній тариф, де нас чекає майже те саме, окрім 40 Гб інтернету з телефону, 33 канали на Play Now, пристрій TV BOX і ще один “подарунок”. Подарунок може бути чимось одним: або пакетом тб каналів, або додатковими 50 Гб інтернету.

Оператор Plus в Польщі

Оператор Plus в Польщі, тарифи 2019
Оператор Plus в Польщі, тарифи 2019

Четвертий великий гравець на польському ринку стільникового зв’язку. Він як і попередні оператори має свою власну фізичну мережу в межах країни. Пропонує нам оператор 4 основних тарифи для нових абонентів.

Тариф Plus в Польщі 30 злотих/місяць

Найдешевший і відверто найгірший тариф оператора Плюс, хоч загалом і непоганий, якщо мало користуєтеся інтернетом. Тут у нас всього 2 Гб інтернету і край. Безлімітні смс, розмови і навіть смс. Відсутня плата за активацію за умови оформлення номеру онлайн – значна перевага!

Тариф Plus в Польщі 50 злотих/місяць

Доволі солідний тариф. 12 Гб інтернету, які після вичерпання обмежують швидкість до 1 мб/с, що дуже непогано. Розмови, смс, ммс безкоштовні. Знову таки – безкоштовна активація за умови придбання через інтернет.

Тариф Plus в Польщі 70 злотих/місяць

А цей тариф вже пропонує приємні цифри: 24 Гб інтернету, які після вичерпання ліміту обмежує швидкість вже до 2 мб/с – а це вдвічі більша швидкість за попередню пропозицію. Також маємо на вибір 1 з подарунків: IPLA Sport Premium (футбольні трансляції), HBO GO, TIDAL. До всього додайте безкоштовну активацію через інтернет.

Тариф Plus в Польщі 75 злотих/місяць

Дуже цікаве рішення з цим тарифом, він всього на 5 злотих дорожчий за попередній, однак має значні відмінності. Тут нам надається 72 Гб інтернету на місяць, але після вичерпання ліміту швидкість обмежується вже до 1 мб/с. Також відсутні подарунки.