Категорії
journal

5 вагомих причин одружитися після 30

Особисто я не особливо впевнений, що хочу одружитися. І навряд чи є причини, які зможуть переконати мене в протилежному. Але, якщо Ви все-таки зважилися зробити цей важливий крок у житті і стрибнути у вир з головою – то робіть це після 20-ти. Адже шлюби в 20 рідко закінчуються хепі-ендом.

Звичайно, Ви можете стати винятком, але навіщо ризикувати? Я переконаний, що більшість шлюбів були б щасливішими, якби закохані голубки виголосили свої клятви «поки смерть не розлучить нас» на кілька років пізніше.

Не вірите? Озвучити причини, чому не варто одружуватися у двадцять?!

Ось вам 5 вагомих причин одружитися після 30:

1. Ви і самі себе ледве знаєте

Незаперечним є той факт, що дуже багато людей досить добре знають себе в свої 20. В цей період більша частина молоді тільки намагається пізнати себе, свій внутрішній світ і розібратися зі своїми бажаннями. Певно, що люди змінюються, вони виростають з неуків без життєвого досвіду у навчених життям людей, які виразніше розуміють себе і свої потреби.

Добре, коли наш внутрішній світ збігається з зовнішньою оболонкою. Коли Ви розумієте себе краще, Ви і ведете себе по-іншому. Ваші дії збігаються з Вашими думками. Кожен з нас розуміє, що йому до вподоби, а що ні. Ви починаєте мислити по-іншому, і відповідно діяти по-іншому. Все це притаманне і Вашому партнерові. Він або вона теж змінюються з роками.

Ваш партнер стане іншим через 10 років. Адже він чи вона теж у процесі самопізнання та саморозвитку, що характерно для людей у віці від 20 до 30.

Конкретно в це десятиліття краще не спокушати долю і не одружуватися. Через 10 років Ви просто можете не впізнати того, кого так любили спочатку, що призведе до розриву.

2. Ви фінансово залежні

Звичайно, завжди існує варіант, що Ви зірвали великий куш або отримали спадщину, але з цим не всім пощастило. Багато в свої 20 не мають фінансової незалежності. Більшість не можуть забезпечити собі гідний рівень життя. Можливо, спочатку, коли Ви засліплені любов’ю, це здається незначним, але незабаром саме ця проблема опустить Вас і Вашого партнера на землю. Протверезить так сказати.

Кожен з Вас буде мати потребу в чомусь своєму, у кожного будуть свої витрати. При купівлі речей можуть з’явитися суперечки і Ви не зможете дозволити собі купити те, що Вам сподобалося і те, що вибрав Ваш партнер. Доведеться обирати. І тут почнуться сварки. Що вже тут говорити про дітей?! Діти – це дороге задоволення в наші дні. Просто розкіш. Ви взагалі в курсі, скільки памперси стоять? Зараз Вам думаєте так: якщо обидва партнери працюють, то це якось полегшить Вашу долю. Буде легше, але не особливо. З шлюбом приходить додатковий стрес, і якщо фінансові складності додати в загальний котел проблем, то Ваш шлюб впаде найближчим часом.

3. Ви чітко усвідомлюєте, що у Вас недостатньо досвіду

Життя двадцятирічних сповнено досліджень і насолоди. Це пік Вашої сексуальності. Ви занадто молоді і можете дозволити собі робити помилки. На даному етапі життя Ви легко переживаєте наслідки неправильного вибору. Ви занадто молоді і можете робити речі, які у найближчому майбутньому не зможете собі дозволити.

Зараз Ви не замислюєтеся, що будете мати потребу в свободі, але як тільки Ви візьмете себе в узи шлюбу, то все зміниться…

Якщо Ви не наберетеся досвіду у свої 20, Вам буде не вистачати його в 30 і 40. Але Ви вже будете одружені. Якщо мислити раціонально, то любов понад усе, але коли ми мислили раціонально? І хто взагалі сказав, що шлюб це саме той усвідомлений вибір у житті, з якого потрібно починати свій шлях?

4. Шлюб… він назавжди. До чого такий поспіх?!

Саме це мене завжди турбувало. Навіщо потрібен шлюб? Який у ньому сенс? Більшість людей відповідають – заради «стабільності з конкретною людиною» і «впевненості у завтрашньому дні». Якщо Ваші відносини не такі міцні, як хотілося б до шлюбу, і Ви не впевнені, що Ваш партнер буде з Вами завтра, то що зміниться після фрази «Так, я згоден»?!

За фактом, якщо у Вас не стабільні стосунки зараз, то після весілля все буде тільки гірше. По своїй суті, шлюб це пастка, і люди підсвідомо розуміють це, адже «поки смерть не розлучить нас» – це яскраве визначення самого поняття «шлюб». Навіщо одружуватися раніше? Чому не пізніше? Якщо Ви вважаєте, що Ваша друга половинка покине Вас через якийсь час, що вона не назавжди з Вами – навіщо тоді потрібен шлюб? Адже процес розлучення – один суцільний стрес, що говорити вже про гроші, адже юристи – ще ті фінансові кровососи.

5. Досягти своїх цілей з роками все важче

У кожного з нас є цілі і мрії, здійснити які з роками все важче і важче. Звичайно, щоб втілити в життя деякі плани, пройдуть десятиліття, але більшість Ваших бажань можна здійснити прямо тут і зараз, але Ви відкладаєте це процес. Звичайно ж, шлюб не зводить нанівець виконання Ваших особистих бажань. Але різко скорочує можливість їх здійснення. У Вас з’являється купа проблем, і Ви вже не бачите точної мети. Якщо для виконання Ваших бажань потрібно сфокусуватися, то це краще робити одному.

Звичайно, це не означає, що Вам і зустрічатися ні з ким не можна, але саме шлюб приносить купу проблем і зайвий стрес. Якщо Ви дійсно любите свою другу половинку, і хочете бути з нею, то Вам краще зробити все про що Ви мріяли перед шлюбом.

Переклад статтіВи можете працювати над стосунками, але особистий простір – важливіше і є ключовим в розвитку особистості. Нам важливо знати, що ми вільні, навіть якщо це тільки ілюзія.