Категорії
journal

3 причини замінити натуральну ялину штучною

Увага! У мене для вас чудова новина! Новий рік уже зовсім скоро! Це означає, що ми вже готуємося до цієї події. А що є одним з головних атрибутів цього свята? Звичайно ж ялинка! З ялинкою у мене пов’язана одна цікава історія.

А пам’ятаєте пісеньку про ялинку з радянського мультика, коли в лісі вирубують деревце і везуть додому, а зайчик дивиться у слід сумними оченятами … Мою ніжну дитячу психіку цей момент дуже вразив, я мало не зі сльозами на очах побігла до мами із запитанням: «Мамо, а як же зайчик?! Де ж він тепер буде ховатися?».

Це перший раз я по-дитячому наївно задумалася над проблемою масової вирубки ялинок до Нового року. А така проблема дійсно існує! Щорічно вирубують таку кількість новорічних дерев, що страшно уявити… І свій внесок у знищення лісу робить кожен з нас! Порахуйте скільки років ви, ваші друзі і близькі ставлять вдома ялинку – вийде цілий ліс зрубаних дерев. А тепер згадайте скільки дерев ви посадили? Кожен рік ми знищуємо живе дерево просто для прикраси свого свята. Дивно, що в нашій країні ялинки ще зовсім не зникли при такому недбалому підході до природних багатств.

Але що ж робити? Адже ніхто не захоче зустрічати Новий рік без ялинки. Всі ми настільки звикли до цієї традиції, що уявити собі зимові свята без такої прикраси стало неможливим. Але і продовжувати нищити дерева теж здається немислимим.

Вихід є завжди. Ви можете придбати штучну ялинку-красуню. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто замінити натуральну ялину штучною, я назву вам три причини чому це варто робити:

Це красиво і зручно.

Дерева ростуть нерівномірно: на південь дивляться довгі, густі гілки, а на північ – короткі і менш пишні. Це дуже корисна деталь, якщо ви намагаєтеся знайти дорогу у лісі, але якщо це святкове дерево, яке ви хочете прикрасити, то відсутність гілок з одного боку може зіпсувати весь настрій. Крім того натуральна красуня простоїть лише пару тижнів, а потім голки пожовкнуть і обсиплються і їх доведеться з зусиллями витягати з килима… Ті хто це робив зрозуміють про що я) та й взагалі штучні дерева сьогодні – справжні твори мистецтва.

 Це вигідно.

Всі родини дбають про власний бюджет. Купивши штучну ялинку один раз, ви зможете наряджати її багато років поспіль. Легко підрахувати, що всього за кілька років ваша покупка повністю окупиться!

Штучна ялинка – це ваш подарунок природі.

Проходить не один рік, перш ніж маленький саджанець перетворюється в повноцінне дерево. І що ж далі? Через два тижні свят це деревце просто урочисто відправляється на смітник!

У кожного є вибір. Але перед тим, як щось вирішити, задайте собі питання: «А як же зайчик? Де ж він буде ховатися?»