Категорії
journal

6 причин бути вдячним, або чому хтось мріє бути вами

https://clout.com.ua/

Ми часто сприймаємо як належне саме те,  за що
нам би варто було бути вдячним.
Синтія Озік

Як часто ви зупиняєтеся, щоб поглянути на своє життя? Як часто говорите: «А воно справді чудове!»?

Коли вам здається, що ваше життя далеке від досконалості, постарайтеся поглянути на нього з іншого боку. І зрозумійте, що дуже багато людей були б зовсім не проти опинитися на вашому місці. І ось чому:

1.  Ви достатньо освічені, щоб прочитати це

Якщо ви читаєте це, вам вже є за що дякувати долі. Ця чудова “штука” називається освітою. Вірите чи ні, але приблизно 775 мільйонам людей у світі пощастило в цьому значно менше, а це вже не настільки мала частка світового населення.

Вміння читати і писати – міст між розгубленістю і впевненістю, розгубленістю і розумінням, сумом і надією. Це найбільший інструмент особистісного зростання, і лише з його допомогою ви можете реалізувати весь ваш потенціал.

2.  Ви досить здорові

Іншими словами, якщо ви захворієте, то, швидше за все, одужаєте.

Ніколи не варто недооцінювати дар вашого здоров’я. Це найбільший скарб з усіх, якими ви коли-небудь будете володіти. Це основа для всіх можливостей, які може запропонувати вам життя, щоб стати щасливою і успішною людиною.  Ваше тіло – єдине місце, в якому ви будете жити по-справжньому.

Якщо вам пощастило отримати тіло, яке перебуває в доброму здоров’ї, розумно буде зберегти його таким. До того ж це значно простіше, ніж вам здається. Занадто часто ми налаштовуємося на негатив. Ми думаємо про те, наскільки складно і чим нам доведеться пожертвувати. Але одне з найбільших насолод і найбільших переваг доброго здоров’я полягає саме в тому позитиві, що несе нам здоровий спосіб життя – те, що ми отримаємо і відчуємо, коли почнемо жити цим життям.

Секрет того, щоб бути здоровим і тілом, і розумом в тому, щоб відкрито і чесно жити, помірно харчуватися, глибоко дихати, щоденно займатися спортом, намагатися бути щасливим, беручи більшу частину того, що з нами відбувається, і ретельно стежити за тим, на що ви витрачаєте більшу частину свого часу.

3.  У вас є свобода вибору

Якщо ви часто мучитеся проблемою вибору, не в силах вирішити, як вчинити зі своєю життям, кар’єрою, сім’єю, відпочинком – будьте вдячні за те, що у вас взагалі є цей вибір. Це означає, що у вас є бажання, прагнення, і найголовніше – свобода приймати власні рішення.

Свобода – все, що відокремлює шлях, по якому ви йдете, від шляху, по якому вас хочуть вести інші. Свобода – це різниця між тим, ким ви можете стати тим, ким ви хочете бути. Свобода – це можливість вибирати… І не вважайте, що в цьому світі нею володіють усі без винятку.

4.  У вас достатньо грошей для комфортного життя

В цьому житті вам не доводиться засинати під буркіт у шлунку від голоду. Коли ви прокидаєтеся, у вас є дах над головою. Ви обираєте: що надіти, що пити, їсти, а також маєте доступ до інтернету.

У вас є практично все для комфортного життя. Ви дуже багаті – потрібно лише усвідомити це. Так що постарайтеся менше прагнути до недосяжного, до нав’язаного ззовні і більше цінувати те, що у вас є.

5. У вас є дім

Дім – це не споруда з дерева та цегли і вже тим більше не точка на карті. Дім – це те місце, де знаходяться ваші рідні і кохані, з якими так добре бути поруч. Це куточок у вашому серці і розумі, споруджений з маленьких цеглинок почуттів, спогадів і прихильності, який ви проведете з собою через все своє життя, де б ви не знаходилися.

Та любов і прихильність, що розділяють між собою друзі, коханці й родичі – той неоцінений дар, який вкриває душу від усіх негараздів, які падають на неї на життєвому шляху. І якщо ця любов у вас є – ви везуча людина.

6.  У вас все ще є шанс

Час безцінний, адже все, що вам відомо, рано чи пізно скінчиться. Не прямо зараз, але досить скоро.

І тому ви повинні вирішити, що робити з часом, який у вас залишився. Подумайте, якщо б ви знали, що ваше життя обірветься сьогодні опівночі, були б ви задоволені тим, на що витратили сьогоднішній день? І це аж ніяк не риторичне запитання. Мало що трапиться.

Ваш час ще не вичерпано, але одного разу він закінчиться. Це трапляється кожну секунду, просто не з вами. Так що не пропустіть свій шанс все виправити.

Післямова

Нам з вами дуже повезло. Багато хто в цьому світі був би просто в захваті, опинившись на нашому місці.

І тому постарайтеся відповісти собі і мені, за що ви були найбільше вдячні сьогодні?