Категорії
Визначні місця Туристу

Пам’ятки Європи

 

Абсолютно кожна країна світу красива по-своєму, сповнена пам’яток і популярних туристичних місць. Європа — особливо багата цими “туристичними радощами”, так як в кожній державі є архітектурні шедеври з тисячолітньої історією, чия таємнича поява на землі досі не розгадана. Коли говоримо про пам’ятки історії та культури Європи, то, передусім, маємо на увазі символи певної країни або міста. Цікава інформація про популярні туристичні напрямки допоможе Вам краще ознайомитися з Європою і отримати чітке уявлення про неї. Бельгія, Англія, Франція, Німеччина, Швейцарія – тут Ви знайдете найкращі туристичні маршрути Європи.

Великобританія. Кращі традиції Європи

https://clout.com.ua/

Великобританія – чудова країна зі старовинними пам’ятками і дивовижною культурою. Розкішні середньовічні замки, фортеці і старовинні музеї та галереї – це все Велика Британія. Кожне місто тут має свою неповторну і унікальну архітектуру. Історично склалося, що найвідоміші і популярні туристичні місця знаходяться на території столиці – Лондона. Столиця Великобританії – найбільший мегаполіс Європи з кращими англійськими парками, резиденціями, історичними та культурними спорудами. Ну а візитною карткою Лондона є всесвітньо відомий Біг-Бен, який названий так на честь старовинних дзвонів всередині башти. Це обов’язкова пам’ятка в будь-якому турі по Великобританії.

Бельгія – живопис і архітектура

Бельгія може похвастати величезним арсеналом пам’яток, і не важливо буде це багатий Брюссель або маленьке село. Бельгія на весь світ славиться скульптурою хлопчика, що пісяє, дивовижним смаком пива, чорним брюссельським шоколадом і жіночим тенісом. Саме ці атрибути і асоціації згадує кожен при згадці цієї перлини Європи. Типове місто Бельгії обов’язково повинно бути зі своєю довгою історією, а це завжди безліч готичних будівель, романських церков, чудових соборів, площ, пам’ятників… Разом з усім цим затишно уживається сучасність: величезні хмарочоси, супермаркети, житлові будинки та кафе.

https://clout.com.ua/

До визначних пам’яток цієї країни Європи можна віднести центральну площу Брюсселя – розкішний “Гран Плас” або Великий ринок. Він має нетипову трикутна форму, яка викликає кілька припущень: це зробили, щоб зберегти гало-римський некрополь, де пізніше був побудований каролінський поховальний комплекс чи тут просто був перетин доріг? Історія площі налічує століття, але цю загадку досі так ніхто і не розгадав. Головною прикрасою цього шикарного місця є бронзова статуя Христини де Лален, яка очолювала оборону міста в 1581 році під час облоги іспанськими військами.

Угорщина – перлина Східної Європи

https://clout.com.ua/

Угорщина – один з найцікавіших туристичних напрямів Східної Європи. Перш за все країна притягує увагу туристів унікальною архітектурою і приголомшливими видами на Дунай і так зване “Угорське море” (озеро Балатон). Також тут є цілющі термальні джерела і улюблена усіма національна кухня Угорщини. Важливим фактором є висока якість послуг і відносно низькі ціни. Все це робить цю країну одним з найбільш бажаних туристичних напрямків Європи. Мільйони туристів щорічно підтверджують ці слова.

Італія – вишуканість Старого Світу

Пам’яток в Європі так багато, що не вистачить сторінок, щоб описати у всій красі кожну з них. Італія – одна з тих країн, де в кожному місті можна зустріти сотні пам’яток історії та культури. А скільки сказати можна тільки про Рим чи Мілан! Саме в Мілані знаходиться відомий на весь світ театр Ла Скала. Він був побудований за підтримки імператриці Марії Терезії на місці Королівського оперного герцогського театру, який згорів на сумному карнавалі 1717 року.

https://clout.com.ua/

Пам’ятка Європи – театр Ла Скала був побудований за проектом великого неокласичного архітектора Джузеппе П’єрмаріні 3 серпня 1778 року. У день відкриття тут давали постановку опери Антоніо Сальєрі «Визнана Європа» на лібрето Маттіа Вераці. Парадний фасад театру був спроектований досить скромно, так як архітектор порахував зайвим відбудовувати його на вузьких вуличках. У туристичний сезон (з 7 грудня) всі квитки коштують від 2000 євро.

Франція – романтичні пам’ятки Європи

Ентузіасти підрахували, Франція – країна з найбільшою кількістю пам’яток в Європі. І в це не важко повірити: Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Діснейленд, Лувр – лише мала кількість найпопулярніших місць. Лувр – один з найбільш відвідуваних музеїв в світі! Тут зібрана багатюща колекція експонатів за більш ніж 800 років історії. У середніх віках Лувр був середньовічною фортецею, яка пізніше перетворилася в палац і була побудована Філіпом Августом в XII столітті. Багато разів ця пам’ятка Європи реставрувалася і перебудовувалася, але все-таки дійшла до нас в ідеальному стані.

https://clout.com.ua/

У 1750 будівлю хотіли знести, так як королівський двір переселився в Версаль, а Лувр був у стані занепаду. Але після буремних років революції цю пам’ятку Європи знову почали відбудовувати не без участі самого Наполеона. У 1871 році він отримав сучасний вигляд. Палац став музеєм 10 серпня 1793 року, коли колекцію картин розширив сам Наполеон I. Нині Лувр нараховує 400 тисяч експонатів.