Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти Лондона

Про це дивовижне місто можна знайти незліченну кількість фактів. Знаючи це, я обрав тільки найкращі цікаві факти Лондона.

Цікаві факти Лондона:

 1. https://clout.com.ua/

  Лондон є столицею Великої Британії, а також її найбільшим містом.

 2. Цікавий факт Лондона: якби Лондон був окремою країною, то вона увійшла у 8 найбільших держав Європи!
 3. Площа мегаполісу Лондона становить 1706,8 кв. км
 4. Цікавий факт: Лондон знаходиться на нульовому меридіані. Цей меридіан назвали Грінвіч через те, що він проходить через район Грінвіч.
 5. Населення столиці Англії становить понад 8 млн. осіб. За цим показником Лондон займає 16 місце в світі і 2-е в Європі.
 6. Цікавий факт Лондона: дата заснування цього міста-гіганта – 43 рік н. е. На той час скромне містечко мало всього 1.6 км зі сходу на захід і 0,8 км з півночі на південь.
 7. Цікавий факт: всесвітньо відома пам’ятка Лондона Біг Бен насправді носить назву не годин або башти, а 13-тонного дзвону, який розташований всередині годинника!
 8. Цікавий факт: сучасний Лондон був утворений двома стародавніми містами – Сіті і Вестмінстер, які, об’єднавшись, сформували район Великий Лондон.
 9. Перше у світі метро було побудовано в Лондоні в 1863 році.
 10. Всім відомим орієнтиром столиці Англії є Мармурова арка, яка спочатку була побудована як вхід у Букінгемський палац, але нею чомусь ніколи не користувалися. Всередині цієї арки є крихітний офіс, який зараз використовується для поліцейської дільниці.
 11. Цікавий факт Лондона: підняття Тауерського моста займає рівно 61 с! У середньому за рік цей відомий міст відкривається більше 1000 разів.
 12. Вестмінстерський палац, який також відомий як будинок Парламенту, має понад 1100 кімнат і 100 сходів, які разом нараховують 5 км коридорів! Цікавий факт: в цій величезній будові Лондона також є 19 барів і ресторанів, які користуються великою популярністю серед депутатів.
 13. Лондон вважають найбільш інтернаціональним містом світу. Принаймні, так думає більшість населення Англії. За деякими даними в столиці розмовляють на найбільшій кількості мов (у порівнянні з іншими містами світу), а саме на 300.
 14. Цікавий факт : в місті є 5 міжнародних аеропортів. Інший цікавий факт: найбільш завантаженим аеропортом світу є Хітроу (Лондон).
  https://clout.com.ua/
 15. Цікавий факт, що в Лондоні знаходиться понад 100 театрів. Крім цього, понад 16% ресторанів Англії розташовано на території столиці.
 16. У 1666 році відбулася Велика лондонська пожежа, в результаті якої більшість будівель Лондона було повністю спалено. Після цього страшного випадку були проведені грандіозні відновлювальні роботи, в результаті яких столиця Великої Британії наче переродилася, стала ще красивішою і багатшою.
 17. Віндзорський замок є найбільшим і найстарішим замком Лондона. До речі, побудований він ще 900 років тому і все ще використовується.
 18. Цікавий факт: щоб побудувати одну з кращих пам’яток – Лондонське око, потрібно було залучити сотні фахівців з 5 країн і 7 років постійної роботи.
 19. Дивовижний випадок стався в столиці Британії в 1949 році. Він був пов’язаний з Біг Беном – однією з найпопулярніших визначних пам’яток. Як це було: одного разу на хвилинну стрілку годинника Біг Бена приземлилася ціла зграя шпаків! Вона була настільки великою, що всі шпаки не помістилася на стрілці, довжина якої становить 4 м 27 см! Нічого особливого, подумаєте Ви, але все закінчилося тим, що час, який показує годинник, сповільнився на цілих 5 хвилин. Для того, щоб все виправити знадобилося дуже багато сил і часу.
 20. Цікавий факт: в Лондоні є багато футбольних команд, але жодна з них не називається на честь столиці Великої Британії.
  https://clout.com.ua/
 21. Цікавий факт, що в середньому за рік пам’ятка Лондонське око відвідують понад 3.5 млн. чоловік, а за один оберт це унікальна споруда може взяти 800 пасажирів. Кожна з 32 капсул для пасажирів важить 10 тонн, а загальна вага колеса і капсул становить понад 2100 тонн! Один повний поворот ця неперевершена пам’ятка Лондона робить за цілих 30 хвилин, але те, що Ви побачите, за цей час, запам’ятається Вам на все життя!
 22. На 100% правдивий і цікавий факт про Лондон: більше половини людей на центральних вулицях – туристи.
 23. Якщо Ви взяли тур по Лондону, то ніколи, ні при яких обставинах не йдіть в Брікстон (район Лондона). Цей район вважається найбільш криміногенний в столиці Англії.

Цікаві факти Лондона

Опис: У даній статті наведено список цікавих фактів про Лондоні
Ключові слова: Цікаві факти,Лондон,подорож