Категорії
journal

10 ознак того, що Ви стали зрілим

Зрілість – це стан, коли людина усвідомлює, що відбувається навколо неї, розуміє основні причини, які стоять за подіями, не надто радіє і не дуже засмучується результатам. Таким чином, людина знаходиться на такій позиції, що дозволяє не піддаватися тиску і залишатися незворушним навколо ситуацій, які відбуваються навколо.

Виділяють наступні ознаки зрілості:

1. Ви слухаєте більше і менше говорите

Коли ми зрозуміємо, що наше тіло влаштовано таким чином, щоб більше слухати (тому що у нас два вуха) і менше говорити (у нас всього один рот), ми почнемо отримувати більше інформації. Це дозволить слухачам розгледіти у вас мислячу і раціональну особистість. Таким чином, ви будете виглядати серйозніше, що додасть вам значно більше довіри. Це перша ознака того, що ви стаєте зрілим.

2. Ви не уникаєте відповідальності

Як особистості ми граємо різні ролі у суспільному житті. Чи то для вашої родини, вашого оточення, ваших друзів, країни або для людської раси в цілому. Крім того, будучи вельми успішними серед усіх живих істот на землі, ми повинні також бути відповідальними за них і утримувати нашу землю для майбутніх поколінь.

Коли ви думаєте в цьому напрямку, ви ведете себе більш відповідально. Ви не тільки виконуєте свій обов’язок перед сім’єю або країною, але і дбаєте про майбутнє. Це усвідомлення робить вас більш зрілим.

3. Ви сперечаєтесь менше і більше поступаєтеся

Ви думаєте, що маєте рацію в певній суперечці, однак вигравши її, ви можете втратити друга. Так, може варто утриматися від звички часто сперечатися? Коли все йде нормально, інша людина, з якою ви сперечаєтесь, може зрозуміти вашу точку зору. Адже, тільки тому, що хтось не погоджується з вами, не означає, що його точка зору помилкова.

Сперечаючись менше, ви залишаєте необхідний простір для того, щоб інший зміг зберегти своє добре ім’я. У той же час ви даєте собі більше часу для вираження власних думок. Тому ви отримаєте від інших більше поваги. Це показує, що ви вже стали зрілою особистістю.

4. Ви насолоджуєтеся кожним сезоном року

Більшість з нас мають улюблені сезони року: літо, зима, весна чи осінь з її дощами. Це нормально. Однак, немає причин гарячкувати, коли один сезон змінюється іншим не таким гарним. Необхідно адаптуватися до того, що існує цикл сезонів року з різними формами життя в них. Ніхто не може і не повинен контролювати їх зміну. Тому, якщо ви насолоджуєтеся змінами сезонов, якими б різкими вони не були б – ви стаєте зрілим.

5. На вашому обличчі “постійна” посмішка

В житті відбувається безліч дивних подій. І не важливо, як сильно вчені намагаються передбачити їх, життя залишається непередбачуваним. Ви плануєте свій день з ранку і вже до вечора змушені змінювати план, щоб додати до нього щось незаплановане. Якою б не була ситуація, на вашому обличчі завжди є посмішка. Це дає позитивний вплив на тіло і розум. Якщо на вашому обличчі зараз надіта посмішка, ви повинні розглядати це як знаку того, що ви дозріли.

6. Ви любите дітей і людей похилого віку

Більшість із нас зустрічається з друзями. Більшість з цих друзів того ж самого віку, що й ви. Однак, якщо вам подобається проводити час з дітьми і набагато старшими за людьми – ви повинні вважати себе зрілою особистістю. Коли ви проводите час з людьми не вашої вікової групи – це допомагає вам дивитися життя зовсім по-іншому. Що додає вам значно більше життєвого досвіду.

7. Ви економите більше, ніж ви витрачаєте

Цей пункт не потребує детальних пояснень. Зберігати більше – отримувати більше довіри.

8. Ви розважаєтесь читанням

У нашому суспільстві важливо постійно оновлювати та поповнювати свої знання. І, ймовірно, один з кращих способів отримати інформацію – прочитати її. Якщо ви витрачаєте більше часу на читання, то ви на крок ближче до зрілості.

9. Ви дбаєте про себе так, як і про інших

Подивіться на перспективу вашого життя і ви зрозумієте, що необхідно надавати більше уваги членам вашої сім’ї. Тим не менш ви повинні усвідомлювати, що ви не менш значуші. Таким чином, ви повинні приділяти час собі, піклуватися про своє тіло і розум. Це, в свою чергу, надасть вам більшої продуктивності, яка зробить з вас відповідальну і зрілу людину.

10. Ви шукаєте ознаки зрілості

Якщо ви вже читаєте цю статтю, то ви серйозно налаштовані стати зрілим. Зараз вам здається, що ваші обов’язки та бажання під контролем, тому ви прагнете пізнати сенс вашого існування. Таким чином, ви шукаєте ті речі, які ви повинні знати чи робити для того, щоб стати відповідальним і зрілим. Це ознака, що ви вже зріла особистість.

Зрілість приходить з відповідальністю. З відповідальністю приходить сприйнятливість. Сприйнятливість призводить до впевненості в собі. Рухайтеся з упевненістю, щоб показати світові, що ви вже дозріли.