Категорії
journal Подорожі

4 основних правила збору валізи для відпочинку

Якщо дотримуватися кількох простих правил збору, то можна без зусиль зібрати все необхідне в одну валізу.

Ось основні правила, яких краще дотримуватися при зборі у відпустку:

Перше правило: скласти дорожній список

Список важливих і потрібних речей однаковий у всіх поїздках. Основою вашого списку є особисті речі, гаджети, аптечка і документи. Такий список варто зберегти і доповнювати його пунктами в залежності від напряму. Якщо дотримуватися цього правила, то можна бути спокійним і не переживати про те, що Ви можете забути щось важливе.

Друге правило: купити валізу для подорожей

При перельоті в економ класі туристу дозволяють взяти одну одиницю ручної поклажі і один чемодан багажу. Вага багажу може становити приблизно 20 кілограм, а для ручної поклажі 5 – 10 кілограм. У кожної авіакомпанії свої нормативи розмірів валізи, але зараз вони швидко уніфікуються.

Третє правило: не брати зайвого

Багато туристів подорожують з купою абсолютно непотрібних речей. Праска, фен, кип’ятильник, чайник, безліч модних джинсів і футболок, більшу частину яких ви не одягнете під час відпочинку. Необхідно ретельно переглянути весь список косметики і постаратися взяти той крем від засмаги, яким можуть користуватися всі члени сім’ї. Всі ці засоби продаються в будь-якому магазині, які знаходяться в місці вашого відпочинку.

Четверте правило: ручна поклажа

Якщо ви плануєте провести коротку відпустку, то можна відправиться в подорож з невеликою за розміром валізою, яку можна пронести в салон літака. Так можна заощадити вартість багажу. На зворотному шляху з відпустки ви можете провести в ній місцеві делікатеси, спиртне та інші речі.

П’яте правило: укладання

Великою проблемою є складання речей у валізи. Що взяти з собою у відпустку? Більшість мучиться таким питанням. Необхідно врахувати такі моменти:

  • у відпустку необхідно брати тільки ті речі, які між собою поєднуються;
  • в салон літака потрібно брати теплий та верхній одяг, так як він займає багато місця у валізі, а в салон літака її візьмуть безкоштовно;
  • укладати речі потрібно ретельно, потсупово заповнюючи простір між пакетами;
  • шкарпетки, зарядки можна вкласти у взуття, щоб вони займали менше місця.

Кілька цих простих правил допоможуть зробити ваш відпочинок дешевше та краще!