Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур в Катар. Інформація для туриста, факти, історія Катару

Колись бідна пустельна країна Катар боролася за виживання поміж багатих сусідів, але в 1939 році почалася нова ера. За якихось півстоліття пустеля перетворилася в оазис, а бідний і відсталий Катар в одну з найбагатших країн світу.

https://clout.com.ua/

Кілька фактів про Катар:

  1. Молодята отримують фінансову підтримку в розмірі $230 тис.
  2. Кожен мешканець може отримати вищу освіту в будь-якій точці світу за рахунок держави.
  3. Всі катарці звільнені від сплати податків.
  4. Обов’язковим атрибутом успішного катарця є біле одіяння і білий джип.
  5. Запасів нафти в країні вистачить ще на 50 років!
  6. Доходи від нафтової промисловості Катару складають 70% бюджету країни.

Тур в Доху.

Доха — столиця Катару, яку часто називають другим Дубаєм, але з відставанням на 10 років. Справа в тому, що нафту тут знайшли пізніше, і катарці ще не встигли зробити зі своєї столиці «місто мрії». Катарці мріють за рівнем розвитку наздогнати своїх сусідів у Перській затоці, а саме Кувейт, які вже став справжньою меккою для європейських туристів.

Доха ділиться на дві частини: Старе місто і Нове місто. Старе було збудовано тут в XIX столітті, а Нове — після нафтового буму 1939 року. Нічим не примітна стара частина міста може похвалитися лише невеликими будівлями XIX століття, які ніякої культурної цінності не мають. Тут проживають в основному емігранти і прості робітники, яких налічується вже більше 40%. Основною пам’яткою тут виступають великі ринки, де за маленьку ціну можна придбати старовинні речі. Старе місто не є обов’язковою частиною туру, але його відвідування допоможе Вам скласти цілісне враження про Катар.

Нова частина Дохи вже прославилась своїми химерними хмарочосами, збудованими в арабському стилі європейськими архітекторами. Найпопулярнішими місцями тут є величезні торгові центри, основний акцент яких полягає в аксесуарах. Місцеві жінки люблять модний європейський одяг, але завжди носять її під національним одягом «Абайей». Єдине, чим можна виділитися, так це сумочкою — чим вона дорожча, тим статус жінки вище. Цікаво знати, що в Новому місті живуть лише корінні жителі Катару.

https://clout.com.ua/

Острів «Перлина Катару» – головна визначна пам’ятка в турі

Мабуть, найбільш яскравою і вражаючою точкою країни є штучний острів «Перлина Катару». Цей комплекс розрахований на 40 тисяч осіб і має 10 житлових районів, три готелі, різні розважальні та торговельні заклади. Реалізація проекту почалася в 2004 році з бюджетом в $140 млн. Від засипки острова до створення всіх комунікацій та будівель минуло лише 5 років!

Загальна вартість комплексу перевищила $2.5 млрд! Головною особливістю кожної будівлі є синхронізація і управління за допомогою інтернету. Використовуючи так звані «технології майбутнього», власник квартири може підігріти їжу на плиті, розкрити штори, включити пральну машинку і навіть подивитися, що відбувається в будинку за допомогою телефону.

Відвідавши в турі «Перлину Катару», Ви не тільки побачите неймовірні розкоші нафтових магнатів, але і зможете відмінно відпочити на одному з 30-кілометрових пляжів штучного острова.

Музеї в турі по Катару

https://clout.com.ua/

Катар — одна з найбагатших країн Середнього Сходу, але на жаль, ні історичних пам’яток, ні музеїв на території країни немає. Глава держави емір шейх Аль Тані був одержимий ідеєю зробити з Катару сховище скарбів світової культури. Шейхи з радістю підтримали Еміра і сьогодні приватне колекціонування стало самим модним заняттям після видобутку нафти. Тепер музеї тут відкриваються мало не щотижня. Саме Шейхи спустошують аукціони «Сотбіс» і «Крістіс», поповнюючи свої домашні колекції. Обов’язково впишіть в свій тур відвідування будь-якого приватного музею – туристам там завжди раді.

Розваги в турі по Катару

Звичайною розвагою для місцевих жителів є повітряні шоу. Майже щотижня над Перською затокою демонструють свою майстерність кращі пілоти світу — і все це заради задоволення місцевих жителів.

Популярним місцем відпочинку є найбільший Катарі парк розваг «Королівство Аладіна». Тут зібрані кращі атракціони для дітей і дорослих, а також цікаві тематичні кафе. Обов’язковою подією будь-якого туру є екстремальне сафарі! Любителі адреналіну і гострих відчуттів називають цю розвагу найяскравішою у їх подорожі.

Тур в Катар

Маса корисної інформації про цікавих місцях Катару в одній статті. Ми постаралися скомпонувати все найважливіше про цю чудову країну в одному турі. Вас чекає історія, розвиток, цікаві місця і пам’ятки Катару.
К12лючові слова: Катар,тур,відпочинок,подорож