Категорії
journal

5 «помилок молодості», за які не варто вибачатися

https://clout.com.ua/

Ми всі були в тому періоді життя, коли нам «трохи за 20», проте часто нам стає не по собі після тих прожитих років. Нам багато хочеться виправити або зробити так, щоб цього взагалі не траплялося. Розбиті серця, звільнення з роботи та втрачені можливості, які нам так хочеться повернути, виправити, відмотати назад.

Проте часто ми забуваємо, що нам потрібні помилки… Адже саме ці роки юності в результаті перетворюють нас у дорослих, якими ми мріяли стати. А тому коли, як не зараз, робити помилки? На кожній помилці можна чогось навчитися. Так що – тричі ура помилкам молодості!

Але не варто вважати, що будь-яка помилка піде вам на користь – і щоб упевнитися, що ви будете робити тільки правильні помилки, я склав для вас список «помилок молодості», за які не варто вибачатися нікому з тих, кому «трохи за 20».

1. Не карайте себе за те, що закохуєтеся у всіх підряд

Це навіжені, неспокійні роки життя – проживаючи їх нормально закохуватися практично у всіх.. і захоплюватися кожним новим хобі. І нехай ця любов і захоплення можуть бути швидкоплинними, ви не повинні шкодувати ні про них, ні вважати це чимось поганим.

2. Не шкодуйте про те, що ви егоїстичні і насамперед думаєте про себе

Я часто чую, як мої друзі скаржаться, мовляв, їх друга половинка або кращий друг абсолютні егоїсти, і на перше місце ставлять себе улюблених. Але ж це саме те, що люди нашого віку повинні робити.

У міру того, як ми дорослішаємо, нам стає все важче і важче робити саме те, що нам хочеться. Додатково до неминучим обов’язків, на зразок роботи і сім’ї, ми отримаємо ще і оберемок інших, не таких явних. А тому – робіть що хочете, поки можете собі це дозволити – і ні про що не шкодуйте.

3. Не відчувайте провину, кидаючи друзів і сім’ю заради своїх амбіцій

Мої друзі і сім’я часто запитують, чому я зірвався з місця і переїхав в інше місце через півкраїни від мого будинку. Я ж намагаюся пояснити, що побачив щось, чого мені дуже хотілося досягти, і зрозумів, що не зможу цього зробити, залишившись там, де жив тоді.

Але коли вони намагаються, присоромивши мене, змусити повернутися назад і залишити мою мрію, я згадую, що це моє життя, і що кожен – коваль власного щастя. І за мене цього не зробить ніхто.

4. Не шкодуйте про сотні переїздів в сотню різних місць

Продовжуйте міняти місто за містом, поки не знайдете те, в яке зможете закохатися без всяких «але». Не прагніть пустити десь коріння, поки не знайдете для себе будинок, від виду з даху якого вам захочеться співати в екстазі.

Переїжджайте, пакуйте речі і переїжджайте знову! І ніколи не вибачайтесь за те, що намагаєтесь знайти для себе саме те місце, де вам буде добре.

5. І не вибачайтеся за те, що вам завжди і всюди хочеться чогось більшого!

У наші роки цілком нормально – і навіть очікувано ніколи нічим не бути задоволеним до кінця. Ми якраз у тому віці, коли нам потрібна зірка з неба – і ніяк не менше!

І подібна мотивація дарує нашому поколінню сили, що дозволяють процвітати куди швидше, ніж будь-якому іншому. Так що ніколи не шкодуйте, що хочете чогось більшого – і неважливо, хто вас за це зненавидить.

Живіть на повну і знайте – саме зараз у вас є шанс зробити все, що вам так хочеться!