Категорії
journal

11 способів обрати чоловіка для життя

В характері є якості, що визначають здатність людини до створення довгострокових відносин. Вони не мають ієрархії, кожна однаково важлива. При виборі майбутнього чоловіка, орієнтуйтеся на ці підказки.

Отже, якщо ви хочете, щоб ваші стосунки були стабільними і міцними, необхідно зробити наступне:

 1. Закрийте очі і віддайтеся почуттям. Що ви думаєте про цю людину? Пробуйте! Уявіть, що ви сліпі і по-іншому не можете. Що скажете про доброту, вірність, проникливість, відданість? А як щодо турботи про вас, про самого себе, як про дорослу незалежну людину? Ставте собі ті питання, які вас цікавлять. Ваші думки знайдуть істину. Емоційно ви розкриєтеся набагато більше.
 2. З’ясуйте, яи вміє він навчатися? Існує одна головна відмінність між людиною, яка може стати партнером для довгих відносин і тим, хто буде партнером лише на короткий термін. І ця відмінна риса – здатність вчитися. Той, хто не хоче бачити звичне в новому світлі, хто не є допитливим за своєю природою, часто закривається і каже: «Ні, все може бути тільки так чи так». Для довгострокових відносин треба вибирати того, хто здатний рости і розвиватися. Світ не стоїть на місці, треба вміти підлаштовуватися під зовнішні зміни. Тоді через кілька спільних років вам не буде нудно один з одним, ви будете розвиватися, і будете дивувати один одного.
 3. Знайдіть того, хто володіє деякими жіночими якостями, а саме: силою і чуттєвістю. Сила – це дерево. Його може ламати вітер, але за своєю гнучкістю воно буде рухатися за вітром. Якщо воно не буде гнутися, то зламається. Чуттєвість – сприйняття того, що відбувається навколо. Будь-яка жінка прагне уваги, а без цієї якості чоловік проявити любов не зможе. Якщо ви хочете чути компліменти не тільки в день народження, зверніть увагу на чуттєвість чоловіка. До речі, можна володіти величезним потенціалом для того, щоб бути добрим і люблячим, але якщо немає бажання розвивати цей потенціал, в підсумку не буде нічого.
 4. Спробуйте побачити під маскою чужу біль. Існує багато способів, за допомогою яких люди маскують біль, і ви можете не здогадатися про те, що когось образили. Трапляється, що людина відчула у попередніх відносинах розчарування і травмована цим досвідом. Важливо не боятися демонструвати біль і здатність відчувати чужу. Чим більш відверто ви розповісте своєму чоловікові, які з його дій заподіюють біль, тим вище ймовірність, що «удари в хворе місце» ніколи не повторяться. Без періодів напруги не обійтися, але якщо ви продовжуєте мовчати, маскуватися, він так ніколи не дізнається, що своїми словами або вчинками заподіює вам біль. Не треба думати, що відкрившись, ви стаєте вразливою. Ви обираєте чоловіка для життя, тому чи є сенс себе обманювати і маскувати больові точки?
 5. Знайдіть людину з захопленням і багатим внутрішнім світом. Не важливо що це буде за хобі – різьблення по дереву і розведення голубів – обирайте того, хто йде власним шляхом і сприймає вас як партнера в цій подорожі. Така людина здатна з’єднуватися з іншими, але при цьому залишатися цілісною. У будь-яких відносинах є цикли, коли хочеться злитися, і коли з’являється необхідність бути на відстані один від одного. Захоплена людина ніколи не буде дріб’язковою і прискіпливою. Також така людина розуміє, що будь-яке хобі потребує час і, можливо, грошей, тому не буде контролювати вас в особистих витратах.
 6. Краще вибрати того, хто розділяє ваші захоплення. Чи ви цікавитеся його захопленням всерйоз? Це як ощадний рахунок. Ви щось удвох майструєте, це зберігається в пам’яті і стає клеєм, який з’єднує вас. Спогади потрібні для того, щоб зберегти щасливі моменти. Якщо немає позитивних спільних спогадів, складно разом пережити важкі часи. А вони трапляються навіть у найщасливішій родині. Спільне захоплення подарує нові теми для спілкування один з одним, розширить кругозір і подарує радість.
 7. Оберіть людину, яка розділить ваші цінності. Діти, гроші, кількість членів сім’ї, гендерні ролі, релігія і т.д. Ці питання бажано обговорювати до того, як вступати в довгострокові відносини. Загальні цінності дозволяють знизити напруження, яке виникає в ході розвитку відносин. Обговорені питання планування бюджету та методи виховання дітей, дозволять скоротити приводи для сварок, якщо ваша думка збігається з думкою вашого чоловіка.
 8.  Знайдіть того, хто може посміятися над собою. Цінність гумору в сімейному житті давно відзначена психологами. Маленький жарт здатен розпалити скандал, якщо ваш партнер позбавлений самоіронії. Якщо почуття гумору немає зовсім, повертаємося до пункту №2 (здатність вчитися).
 9. Визначте, з чим ви можете миритися, а з якими характеристиками – ні. Алкоголізм, азартні ігри, наркотики сюди не належать. Це не характеристики, а хвороба, не сумісна з довгостроковими відносинами. Не спокушайтеся думкою, що з його дратівною звичкою ви зможете згодом змиритися. Цей недолік буде постійно вам «муляти очі». Не спокушайтеся, це ніколи не стане для вас милим і непомітним. Визначте речі, на які ви зможете спокійно «закрити очі», а які допустити в своєму житті не зможете. У своєму виборі дійте жорстко, тоді вам не доведеться «скрипіти зубами», коли неприйнятна для вас чоловіча звичка буде багаторазово повторюватися в сімейному житті.
 10. Станьте йому другом. Ви хочете робити для свого партнера те, що робите для свого друга? Сидите і слухаєте його годинами, розмовляєте про те, про що він хоче поговорити, робите те, що він хоче робити. Це не означає, що ви повинні задовольняти абсолютно всі його вимоги і потреби. Але іноді – так. Уявіть різницю, що ви готові зробити для друзів, а що – для коханої людини. Це багато що прояснить.
 11.  Переконайтеся, що той, кого ви обрали, робить ваше життя цікавішим, насиченішим, кращим. А не навпаки. Він віддає свою енергію, свій світ, свій заряд. Тим самим він робить вас ще щасливішою.