Категорії
journal

Як показати себе з кращого боку в суспільстві

Отже, ось деякі нюанси і правила поведінки в громадських місцях:

1. Завжди вітайся першим

Неважливо як добре ти знаєш людину. Можеш просто посміхнутися, але зроби це привітно. Довгі паузи під час зустрічі створюють напругу. Якщо твій знайомий по той бік вулиці, то кричати «Вася! Скільки ж ми не бачились!» необов’язково. Принаймні, постарайтеся спочатку підійти ближче.

2. Не ходи більше трьох в ряд

Не треба ходити по вулиці компанією більше трьох чоловік в ряд. Це дуже незручно, адже ті, хто з боків, мало що чують. Крім того, всі ви заважаєте руху інших людей.

3. Не будь байдужим

Якщо хтось упав, то підійди і запитай, чи не потрібна допомога. Швидше за все, тобі скажуть: «Все нормально, я впораюся». І все ж, допоможи людині піднятися. Не лінуйся робити добро просто так, адже це не складно.

4. Задом до екрану!

Хто не любить ходити в кіно? Але ми постійно забуваємо про те, що ми в залі не одні, погодьтеся. Тому треба завжди пам’ятати наступні правила. Проходити до свого місця треба повернувшись задом до екрану. Нічого цікавого ви за цей час не побачите, а правила етикету вже порушите.

5. Думай про інших

Так, кіно – це не театр і ти не перешкодиш акторам на сцені. Але не варто забувати про глядачів. Ти сам, напевно, помічав, як заважають постійні розмови і глузування. Це не означає, що з друзями навіть посміятися не можна. Але при цьому треба пам’ятати про інших людей.

6. Одягайся гідно

Поради про те, як потрібно вести себе в громадському місці, не закінчуються на поході в кіно. Дуже важливим показником також є вміння добре одягтися. Не секрет, що дешевий одяг може виглядати гідно і дорого, якщо правильно поєднується з іншими елементами образу.

7. Спортивний костюм для спорту!

Дівчата, не допускайте несмаку навіть у гонитві за модою. Одяг повинен бути доречним, куди б ви не пішли. Запам’ятайте: спортивний костюм можна надягати тільки у фітнес-зал або на стадіон. Ще один виняток – поїздка на природу. У всіх інших випадках це табу!

8. Одягайся по погоді

Купувати потрібно не гарний одяг, а той, що тобі підходить. І одягатися треба тільки по погоді. Твоє пишне літнє плаття буде говорити про повну відсутність смаку, якщо за вікном нижче 15 градусів за Цельсієм.

9. Одягай босоніжки на босу ногу

Ще якось пояснити це правило? 🙂

Ось такі коротенькі правила (всього 9) допоможуть тобі у повсякденні. Маєш свої правила чи поради? Напиши в коментарях!