Категорії
journal

6 речей, які ніколи не роблять щасливі люди

Щасливі люди роблять багато всього. Вони культивують оптимізм, практикують доброту, готелі в афінах для них всього лише готелі в Афінах і не більше. Вони вирощують любовні відносини, ставлять перед собою значущі цілі, смакують маленькі радості життя і так далі і тому подібне.

Щасливі люди НІКОЛИ…

1. Не лізуть не в свою справу

Забудьте про те, що роблять інші. Не потрібно дивитися на те, де вони знаходяться і що у них є. Ні в кого нічого не може бути краще, ніж у вас, тому що цього не може бути ніколи. Ви йдете своїм шляхом. Іноді люди стають невпевненими в собі, тому, що вони оцінюють себе по тим вимогам, які до них висуває суспільство. Вони слухають шуми світу замість того, щоб слухати себе. Тому ніколи не треба порівнювати себе з оточуючими. Слухайте свій внутрішній голос. Займайтеся своїми справами.

Тримайте свої найпотаємніші бажання і найголовніші цілі ближче до свого серця і приділяйте час на їх реалізацію кожен день. Не бійтеся йти своїм власним шляхом. Не дозволяйте неуцтву, істерикам і негативу заважати вам. Завжди робіть те, що особисто ВИ вважаєте правильним. Тому що коли ви робите те, що значимо для вас – ви знаходитеся в гармонії з самим собою, ніщо не зможе вас похитнути.

2. Не шукають підтверджень власної гідності у інших

Коли ви будете задоволені собою, не змагайтеся і не конкуруйте з іншими, щоб довести свою значимість – тоді всі будуть вас поважати. І, що більш важливо, ви почнете поважати себе.

Чому потрібно дозволяти іншим людям судити себе? Є речі, які б ви зробили по-іншому, знаючи, що вас ніхто за це не засудить?

Ніхто не має права вас судити. Люди можуть щось про вас знати, але вони не можуть переживати те ж, що і ви, вони не можуть жити вашим життям. Так що перестаньте думати про те, що про вас говорять і думають інші. Вас повинно турбувати тільки те, що ви самі про себе думаєте, і продовжуйте робити те, що особисто ви вважаєте необхідним.

І ті, хто приймає вас таким, яким ви є, стануть вашими друзями. А ті, хто не приймає вас таким, повинні стати вашими вчителями. Але вас не повинно хвилювати те, що думають про вас оточуючі: якщо думка людини правильна, то про це не варто думати, тому що це і так правда; а якщо думка людини неправильна, то про це теж не варто думати, тому що це всього лише чиясь помилка. Їх думка має турбувати тільки їх самих, але не вас.

Важливо тільки ваша думка про себе самого і те, до чого ви прагнете.

3. Не перекладають відповідальність за своє щастя на інших людей і на зовнішні обставини

Нещастя полягає у невідповідності того, що у нас вже є, і того, чого б ми хотіли мати. Але справа в тому, що нам не потрібно мати нічого більше для того, щоб насолоджуватися тим, що у нас вже є. Нам не потрібно мати дозвіл бути щасливим. Життя стає кращим не тоді, коли ви купуєте щось нове. А тоді, коли ви самі почнете вважати своє життя щасливим. Не потрібно тримати своє щастя в заручниках.

Чим швидше ви припините робити когось і щось відповідальними за своє щастя, тим швидше ви станете щасливим. Якщо на даний момент ви нещасні, це не чиясь вина. Повністю візьміть на себе відповідальність за своє нещастя, і це допоможе вам стати щасливішими. Припиніть шукати якісь зовнішні чинники, які зроблять вас щасливим. Просто почніть цінувати те, що у вас вже є – решта сама почне з’являтися.

Велика частина щастя чи нещастя залежить від вашого погляду на життя і світогляду, а не від зовнішніх умов. Якщо ваші справи просуваються повільно, а ви починаєте нервувати, то просто подумайте про те хороше, що вас оточує. Завжди можна знайти привід для посмішки, потрібно тільки навчитися це робити.

4. Не тримаються за образи минулого

Нехай сьогоднішній день стане днем, коли ви перестанете переслідувати примари минулого. Що з вами сталося в минулому – це всього лише одна глава в книзі життя. Не закривайте книгу після неї, просто перелистуйте сторінку.

Ми всі страждали від власних рішень і від вчинків інших людей. Відчувати при цьому душевну біль абсолютно нормально, але вона не повинна затягнутися на дуже довгий час. Почуття образи змушує людину переживати одну і ту ж біль знову і знову, і від цього непросто позбутися.

Прощення дозволяє уникнути цього. Воно дозволить зосередитися на майбутньому, не воюючи постійно з минулим. Щоб відкрити для себе потенціал майбутнього, необхідно пробачити все, що було в минулому. Без прощення душевні рани ніколи не загояться, і особистісне зростання стане неможливим. Це не означає, що потрібно забути про все те, що було. Це означає, що потрібно відпустити всі образи, біль і продовжувати рух вперед.

5. Не проводять багато часу в негативній обстановці

Не можна приймати правильні позитивні рішення, перебуваючи в середовищі, що цьому перешкоджає. Так що захищайте себе, обмежуючи той час, який ви змушені проводити з тими людьми і в тій обстановці, які для вас є негативними.

Коли, наприклад, інші люди підштовхують вас до того, щоб ви дивилися на світ з позиції жертви, коли вони скиглять і стогнуть про несправедливість життя і просять висловити вашу згоду і співчуття, взяти участь в їх скорботі – БІЖІТЬ ВІД НИХ. Коли ви приймаєте подібні негативні правила, ви завжди програєте.

Навіть коли ви одні, створюйте навколо себе позитивну обстановку. Постарайтеся позбутися від усіх негативних думок чи хоча б від деяких, і подивіться, як зміниться ваше життя. Вам взагалі не потрібні ніякі негативні думки. Вони всі від лукавого. Вони нічим вам не допоможуть. Вони тільки змусять ваз причини страждати.

6. Не противляться правді

Людина потрапляє в жахливу пастку, починаючи витрачати своє життя на те, щоб навчитися брехати. В результаті будь-яка брехня дасть паростки в нашому розумі і вб’є там всю правду. Життя ламається дуже легко, коли воно побудовано на брехні. Якщо ви будете противитися правді, брехня буде переслідувати вас кожен день, але правда вас буде переслідувати кожну ніч. І ви ніякими способами не зможете від неї сховатися.

Так що не брешіть, не приховуйте правду і ніколи не кривіть душею заради якоїсь вигоди. Краще промовчати, ніж збрехати. Іноді потрібно багато мужності і сили, щоб визнати правду, але це єдиний спосіб гідно прожити життя. Приймайте те, що є, приймайте все повністю і беззастережно, як би важко це не було.