Категорії
journal

Секрети успішного спілкування з людьми

https://clout.com.ua/

Спілкування з іншими людьми – це невід’ємна частина життя кожної людини. І варто тільки подумати скільки всього залежить від правильності цього спілкування. Прийом на роботу, укладення договорів також вимагають спілкування, як і звичайне знайомство з людьми. Будь-які повсякденні справи будуть вирішуватися набагато успішніше і результативніше, знаючи кілька простих порад.

Отже ось, п’ять секретів спілкування з людьми:

  1. Називайте співрозмовника по імені. Для людини звук його імені є найбільш приємними.
  2. Намагайтеся більше посміхатися. Такий простий рух як посмішка допоможе порозумітися зі співрозмовником.
  3. Під час спілкування прагніть уникати суперечок. По-перше, в суперечці важко довести щось. По-друге, здобувши перемогу в суперечці, ви можете вразити самолюбство співрозмовника, і людина буде налаштований до вас негативно.
  4. Вміння слухати. Важливо не тільки уважно вислухати співрозмовника, але і задавати питання по темі розмови. Це дасть зрозуміти людині, що ви його слухали і вам це цікаво. Також можна швидко зацікавити співрозмовника спонукаючи його говорити на теми, які йому цікаві.
  5. Намагайтеся не критикувати співрозмовника. Якщо все ж необхідно висловити зауваження в його адресу, спочатку слід відзначити його позитивні риси.