Категорії
journal

Кілька цікавих способів знайомства

https://clout.com.ua/

 

Хочете дізнатися декілька незвичайних способів познайомитися з новими друзями? Методи, описані нижче, допоможуть Вам почати бесіду з різними людьми, що стане першим кроком до появи нових друзів. Ці ідеї дещо відрізняються від звичайних способів знайомства з людьми в новому місті чи з незнайомим колегою.

Одягніть «розмовляючу футболку»

Провокуйте розмову, одягнувши майку, яка відображає Ваше хобі чи пристрасть. Якщо ви любите, наприклад, футбол, або конкретну музичну групу, то надіньте відповідну футболку. Ви дасте можливість тим, хто поділяє Ваше захоплення автоматично почати розмову. Також досить добре працює носіння незвичайної речі, тому що багато хто буде питати де взяти таку ж.

Знайдіть час для спілкування

У бізнесі існує спосіб знайомитися з новими клієнтами – підхід 5/10/15. Люди, які шукають друзів, можуть адаптувати цю ідею для особистого користування, активно беруть участь у розмові з п’ятьма людьми щодня.

Коли Ви п’єте каву, наприклад, поговоріть з людьми навколо Вас. Або, коли Ви йдете кудись і зустрічаєте знайомого, зробіть зусилля і привітайтеся, замість того, щоб просто помахати чи ще гірше, тримати голову якомога нижче, щоб вони Вас не побачили. Такий спосіб мислення допоможе Вам познайомитися з новими людьми, а це в свою чергу збільшить Ваші шанси на появу нових друзів.

Виходьте з дому!

Основний спосіб познайомитися з новими людьми – вийти з дому. Будь-яке заняття, яке Ви могли б робити вдома (читати, вийти в інтернет і т.д.), робіть там, де є інші люди – де у Вас є можливість познайомитись. Візьміть книгу або ноутбук в книжковий магазин або кафе. Просто побудьте десь поза домом – це дасть Вам перевагу для зустрічі нових друзів. Врешті-решт, Ви не можете зустрітися з ними, залишаючись вдома.