Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур в Париж. Інформація для туриста

Втомили сірі будні і постійний поспіх? Починаєш замислюватися про відпочинок і про те, що наші щоденні гонки, робота, дім – все це важливо, але не в цьому щастя? Якщо ми прагнемо досягти висот, то тільки для того, щоб в результаті легко здійснювати свої мрії, а виконання бажань – це і є щастя. Хтось мріє знайти гармонію з собою, хтось мріє про кар’єру, хтось про сім’ю, але у кожного є своє місто мрії, яке вони хотіли б відвідати хоча б раз у житті. Найкрасивіші міста Європи завжди будуть вабити до себе мандрівників, і залишатися в мріях тих, хто там ще не побував. Одним з таких міст називають Париж.

https://clout.com.ua/Збираючись здійснити тур в Париж, будь-який турист вже має певний план прогулянки по місту, адже такі пам’ятки, як Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Монмартр, Тріумфальна арка або Лувр обов’язково треба відвідати і побачити своїми очима.
Прибувши в Париж, важливо відразу розміститися в готелі, щоб далі вже організовувати свій відпочинок, не піклуючись про вирішення організаційних питань. Якщо купуєте тур в Париж в туристичному агентстві, то у його вартість входить розміщення в готелі. Також, сюди може входити супровід екскурсовода, трьох або п’ятиразове харчування і так далі.

Тур в Париж – здійснення мрії

Париж завжди радий прийняти мандрівників з різних країн світу, тому тут у кожному районі міста є і п’ятизіркові і тризіркові готелі. Принцип «все включено» у багатьох з них позбавить вас від турбот, пов’язаних з пошуком дозвілля, недорогого ресторанчика для обідів, тенісного корту або інших можливих розваг, так як все це буде можливо прямо на території готелю. Прогулюючись по вулицях Парижа, просто неможливо заблукати, якщо взяти за орієнтир високу будівлю. Ви завжди зможете повернутися на те місце, з якого починали свою подорож по місту.

https://clout.com.ua/Багато хто воліє пересуватися по столиці Франції на таксі або метро, але якщо ви приїхали сюди на кілька тижнів, краще гуляти по Парижу пішки, так ви більше запам’ятаєте, зробите більше фото на пам’ять, побуваєте в кількох місцевих ресторанчиків і вип’єте кави, милуючись красою міста з вікна. Пройтися по тонким вуличкам Латинского кварталу, перетнути Сену по містку, прогулятися по набережній Анжу на острові Сен-Луї до бульвару Сен-Мішель, відвідати місцеві музеї та театри – все це можливо навіть зробивши тур до Франції, а саме в Париж на кілька днів.
https://clout.com.ua/Однією з найвідоміших пам’яток Франції, як і Ейфелева вежа, є Тріумфальна арка. Вона знаходиться на пагорбі Шайо – там, де закінчуються Єлисейські поля, і тут під нею проїжджають тисячі машин кожен день, створюючи в цьому районі Парижа щільний трафік і неймовірну метушню. Ще за часів правління Людовика чотирнадцятого Тріумфальна арка з’єднувала Паризький і Версальський палаци – дві королівські резиденції.
Саме на шляху між палацами навпроти одна одній стоять три арки, одна з яких називається Етуаль (на Тріумфальній площі), інша – це арка Каррузель біля Лувру, а третя – це арка в кварталі Дефанс. Тур до Франції, а саме в її столицю Париж, точно запам’ятається вам надовго і залишиться в пам’яті яскравими спогадами…

Столиця Франції – справжнє місто музей

Стоячи біля Тріумфальної арки ви зможете помітити сад Тюїльрі за обеліском на Площі Згоди, за якими відкривається приголомшливий вид на Лувр – кращий музейний комплекс Франції. Він був збудований ще під час правління династії Капетинів. У музеї знаходяться близько 35 тисяч різних експонатів. Екскурсійний тур в Париж передбачає відвідування цього музейного комплексу. Тут знаходяться оригінали таких відомих картин, як Мона Ліза Да Вінчі, Клятва Горація художника Жака Луї Давида і багато інших.

Перебуваючи в Парижі, кожен мріє випити кави з круасанами на Ейфелевій вежі. Неможливо уявити Париж без Ейфелевої вежі так само, як неможливо уявити тур до Франції без її відвідування. Вежа була споруджена в 19 столітті до всесвітньої виставки і спочатку була символом революції і відображала технічні досягнення Франції за 10 років. Сьогодні Ейфелева вежа є символом Парижа, саме по ній столицю Франції впізнають у всьому світі.

https://clout.com.ua/Якщо говорити про Єлисейські поля, то можна з упевненістю сказати про неймовірну популярність цього маршруту. Тур сюди беруть тільки для того, щоб здійснити шопінг в тій частині, де на полях є магазини, або прогулятися по їх парковій зоні. Тут розташований один із найстаріших французьких ресторанів з європейською кухнею під назвою Ледуайен, а також Єлисейський палац, яким свого часу володіли і сестра Наполеона Кароліна Мюрат і його дружина Жозефіна.
Перебуваючи в столиці Франції, обов’язково відвідайте Монмартр – пагорб, на якому є не тільки такі пам’ятки, як стара церква Сен-Р’єр-де-Монмартр, базиліка Сакре-Кер, але також, коли тут жили і творили такі відомі художники як Сальвадор Далі, Клод Моне, Пабло Пікассо та інші, а місця де вони жили, знає кожен місцевий житель. Мости над Сеною, Люксембурзький палац, музей Орсе та інші відомі місця без сумнівів зможете побачити і сфотографувати, побувавши навіть один раз у столиці Франції – Парижі.

https://clout.com.ua/Тур в Париж

Париж – місто любові і здійснення мрій, воно овіяне романтикою і загадкою. Тут кожна будівля має цілу історію, кожна вуличка залишила в собі пам’ять про відомих художників та акторів. Про визначні пам’ятки Парижа можна багато читати, але побачити їх власними очима вдається тільки тим, хто до цього прагне.