Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти про Таїланд

 

Цікава стаття, яка допоможе Вам дізнатися багато цікавого про Таїланд і навіть підняти настрій!

Цікаві факти про Таїланд

https://clout.com.ua/
 1. На тайській мові вираз «бум-бум» є пропозицією зайнятися любов’ю.
 2. Тільки в 1913 році в країні запровадили таке поняття як «прізвище». До цього тайці використовували тільки ім’я.
 3. До Другої світової війни в Таїланді завжди віталися фрази «Ви поїли?». Після війни з’явилося привітання «sawatdee».
 4. Чи знаєте ви, що слово Бангкок (назва столиці і найбільшого міста Таїланду) на тайській означає «Ангельське місто, прекрасне місто, місто – скарб, неприступна обитель Бога Індри, Чудова столиця світу, обдарована 9 коштовностями, місто щастя, великий і грандіозний Королівський Палац царства бога, подарунок Індри і будинок Вішвакармана». Цю назву офіційно занесено в Книгу рекордів Гіннесса!
 5. В Таїланді є обов’язкова військова повинність для всіх повнолітніх чоловіків. Однак це не стосується так званих «като» (транссексуалів). Цим пунктом законодавства користується величезна кількість тайців.
 6. За всю історію Таїланд ніколи не був колонізований європейськими державами.
 7. Міанг Боран або Стародавнє місто – найбільший у світі музей під відкритим небом.
 8. Таїланд – королівство, а король тут щось більше, ніж правитель держави. Згідно із законом король є покровителем усіх релігій в країні, проте сам він повинен бути тільки буддистом.
  https://clout.com.ua/
 9. Тайці вірять у святу душу, яка є в кожному і знаходиться в голові людини. Саме тому тут не можна доторкатися до своєї голови і тим більше чіпати чиюсь голову.
 10. На всій території Таїланду налічується більше 32.5 тисяч буддійських храмів, в яких живе близько 375 тис. ченців.
 11. Тайці є одними з найбільш релігійних народів Азії. Тут майже 95% населення сповідує буддизм, понад 4% – мусульманство, 1% – католицизм.
 12. В Таїланді одним з найбільш шанованих тварин є білий слон. Це тварина також є символом процвітання і благополуччя, а сам Таїланд почесно називається «країною білого слона».
 13. Дивовижний факт: Король Таїланду є громадянином США і править країною настільки довго, що його навіть внесли у Книгу рекордів Гіннесса.
 14. За образу сім’ї монарха можна потрапити у в’язницю.
 15. У Таїланді немає такого слова і поняття як «голод».
 16. Рис був виведений в Таїланді ще 4 тис. років до н. е. На даний момент країна займає перше місце в світі за обсягами експорту.
  https://clout.com.ua/
 17. Тайський алфавіт – один з найдовших у світі! Всього тут налічується 72 букви (ще 8 не входять в алфавіт). На першому місці знаходиться кхмерський алфавіт.
 18. Більшість населення Таїланду має свій транспорті: від тук-туків (мотоциклів) і машин до саморобних візків.
 19. Ходити п’яним по вулицях Таїланду не прийнято. Якщо ви трохи випили, то повинні вести себе тихо і не буянити. Туристи відзначають, що тайці «під градусом» зазвичай просто сидять і посміхаються. Напевно, тому Таїланд ще називають «країною посмішок» 🙂 .
 20. Чоловікам і жінкам не дозволено ходити з відкритим торсом. Якщо поліцейський побачить Вас в такому вигляді, то обов’язково випише штраф і може навіть випише кілька копняків. Справа в тому, що поліцейський має великі права і є дуже шанованою людиною.
 21. Таїланд живе за власним календарем: зараз йде 2558 рік.
 22. Війна у В’єтнамі зробила Таїланд головним туристичним центром свого регіону. Справа в тому, що тут були військові бази США і місця для відпочинку військових. Саме в ті часи місто Паттайя отримало назву «секс-столиці».
https://clout.com.ua/

Шукайте інші цікаві факти в спеціальному розділі сайту.