Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти про Вашингтон

 

Цікаві факти про Вашингтоні допоможуть Вам дізнатися про місто, його історію і традиції. До нашої статті додаються унікальні фотографії визначних пам’яток і популярних історичних місць Вашингтона.

Цікаві факти про Вашингтон:

 1. Всім відомо, що Вашингтон – столиця США, але чи знаєте Ви, що місто носить офіційну назву «Округ Колумбія». Він є самостійною територією, яка не відноситься до жодного з штатів!
 2. Цікавий факт про Вашингтон: для 15% населення міста англійська не є рідною.
 3. https://clout.com.ua/

  Цікаво знати, що постійне населення Вашингтона становить трохи більше 600 тис. чоловік, але мало хто знає, що в робочий час тижня ця цифра збільшується на 400 тис. Це пояснюється тим, що майже половина робочої частини населення проживає в передмісті.

 4. На території Вашингтона діє 11 великих коледжів та інститутів. Це дає можливість більш 20 000 іноземних студентів отримати освіту в столиці США.
 5. У Вашингтоні розташовано понад 170 іноземних посольств і міжнародних культурних центрів, що робить його фаворитом за цим показником серед столиць світу.
 6. Цікавий факт: Базиліка Національного Храму Непорочного Зачаття є найбільшою католицькою церквою не тільки столиці, але і США. Ця унікальна пам’ятка є восьмою за величиною релігійною структурою в світі! Щорічно її відвідують понад 1 млн. туристів.
 7. Місто було засноване в 1791 році, а назву йому дали в честь першого президента США Джорджа Вашингтона.
 8. Населення агломерації Вашингтона становить понад 5.4 млн. людей.
 9. Столиця США займає територію в 177 км2
 10. Дивний факт про Вашингтон: в місті офіційно зареєстровано величезну кількість юристів. За підрахунками експертів, у столиці 1 адвокат доводиться всього на 19 жителів. Ще дивовижніше ситуація з лобістами: на кожного сенатора припадати 74 лобіста!
 11. Чи знаєте Ви, що National Mall (Нац. Парк) Вашингтона в 1.5 рази більше ніж Ватикан!
 12. Вашингтонців вживають більше вина, ніж жителі будь-якого іншого міста США – кумедний факт.
 13. Цікавий факт Вашингтона: мало хто знає, що довжина всіх коридорів Пентагону становить близько 28 км! Це непогане місце, щоб постійно тримати себе у формі. 🙂
 14. Прапор і герб Вашингтона були прийняті в 1923 році. Вони між собою дуже схожі: на них зображено місто на тлі темно-зеленого кольору. Вашингтонський прапор і герб – єдині державні символи в США, на яких зображений президент.
 15. Дивовижний факт: у Вашингтоні з невідомих причин заборонені льодяники на паличці!
 16. Густина населення столиці становить 3770 осіб/км2
 17. За даними Forbes, National Mall (Національна алея) є найбільш відвідуваною пам’яткою Вашингтона і третьою за популярністю серед туристів США. Перші два місця зайняли Таймс-Сквер і Лас-Вегас-Стріп.
 18. Офіційним девізом столиці США є фраза «Правосуддя для всіх».
 19. Цікаво знати, що в 1862 році у Вашингтоні скасували рабство.
 20. Дивовижний факт: лише 29 березня 1961 року мешканцям столиці було дозволено голосувати на виборах президента.
 21. 72% вашингтонців вважають себе християнами, з яких 27% – католики, 19% – баптисти, 26% – інші протестантські гілки. Більше 13% жителів столиці є атеїстами, 4% – буддисти, 2% – мусульмани і тільки 1% – євреї – цікавий факт.
 22. На території столиці США розташовується 715 бібліотек, що є другим показником в країні! Перше місце займає Нью-Йорк з його 833 бібліотеками – цікавий факт.
 23. https://clout.com.ua/

  В університетах столиці США серед студентів старших 25 років більше 42% мають ступінь бакалавра і вище.

 24. Унікальний факт про Вашингтон: за перші 25 років існування, Національний музей авіації та космонавтики відвідало понад 219 млн. чоловік! На даний момент це найпопулярніший музей в світі!
 25. «Білий дім» спочатку носив назву «палацу президента» чи «будинку президента». Але на початку XX століття назва «Білий дім» набула величезну популярність серед населення, тому в 1901 році президентом Теодором Рузвельтом було офіційно затверджено нову назву.
 26. Округ Колумбія був названий на честь великого першовідкривача Христофора Колумба.
 27. Цікавий факт: у місті є нестача чоловічої частини населення: жінок у Вашингтоні майже на 4% більше ніж чоловіків!
 28. Середній вік вашингтонців становить 35 років.
 29. Цікавий факт: близько 55% населення міста є афроамериканцями, в той час як среднеамериканский показник – 12%.
 30. Вашингтон – політичний, економічний, фінансовий і туристичний центр США. Щорічно столицю відвідує понад 15 млн. туристів з усього світу, а прибуток за рік від туріндустрії становить $5.24 млрд.
 31. Більше 70% території Вашингтона займають національні парки.

На цьому цікаві факти про Вашингтон закінчуються.