Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти про Південну Корею

 

Ми представляємо Вам нову статтю про цікаві факти Південної Кореї. Як завжди Вас чекає море корисних фактів, цікавих матеріалів, маловідомих і незвичайних даних. Все це наведено нижче!

Цікаві факти з Південної Кореї:

 1. https://clout.com.ua/

  Південна Корея – невелика країна, розташована на Корейському півострові в центрі Східної Азії.

 2. В історії Південній Кореї є відомий міф про виникнення корейської нації. У ньому йдеться про те, що тисячі років до нашої ери на землю спустився бог Hwanung, який створив жінку з ведмедем. Після цього вони одружилися, і у них народився син Тангун – майбутній засновник Кореї. У 2333 році до н. е. він побудував столицю Чосон, навколо якої і почала розвиватися велика держава. Цікаво знати, що назва столиці перекладається як «Країна ранкової свіжості».
 3. Сеул – столиця Південної Кореї. Населення міста становить близько 10.5 млн. чоловік. За цим показником Сеул на 9 сходинці у рейтингу найбільш населених міст світу. Перше місце рейтингу займає Шанхай з населенням в 18 млн. чол. – цікавий факт.
 4. Чи знаєте Ви, що густота населення столиці Південної Кореї становить 17 300 осіб/км2! Перше місце в світі за цим показником займає індійське місто Мумбаї з густотою 20 700 чол/км2! Сеул – лише восьмий.
 5. У 1910 році Корея стала колоніальною державою Японії. У такому статусі країна перебувала до 1945 року.
 6. Північна Корея напала на Південну Корею в 1950 році з метою створити єдину комуністичну державу. У хід війни втрутилася ООН, в результаті чого в 1953 році військові дії були припинені. На сьогоднішній день між країнами немає офіційних зв’язків, а межа між ними є однією з найнебезпечніших і воєнізованих територій у світі. Технічно, обидві держави знаходяться в стані війни.
 7. Цікавий факт: корейська мова належить до сім’ї монгольських і японських мов. Однак найбільше вона змішана з китайською. Близько 1300 китайських символів активно використовуються в сучасній корейській мові.
 8. Ще задовго до появи релігії конфуціанства, на територіях Південній Кореї був поширений шаманізм, але офіційного статусу він ніколи не мав.
 9. За офіційними підрахунками Організації економічного співробітництва і розвитку, населення Південної Кореї має найвищий IQ у світі! Також корейські вчені є провідними світовими фахівцями в галузі математики та сучасних технологій – цікавий факт.
  https://clout.com.ua/
 10. Ця східна держава має найсучаснішу ІТ-інфраструктуру в світі. Також Корея може похвалитися провідними світовими брендами в області інформаційних технологій. Найбільш відомими є компанії Samsung і LG.
 11. Країна входить в ТОП-5 найбільших виробників автомобілів у світі. Найбільш популярними брендами є Hyundai і Kia.
 12. Цікавий факт про Південну Корею: церква Повного Євангелія є найбільш відвідуваним християнським храмом у світі! Щотижня церква нараховує понад 20 тис. парафіян.
 13. Південна Корея є найбільшим у світі суднобудівником!
 14. В Сеульському національному університеті вперше було клоновано собаку!
 15. Корейський інститут науки і технологій (KAIST) у Південній Кореї розробив другого в світі робота-гуманоїда, який міг самостійно пересуватися на двох «ногах».
 16. Вченими з Південної Кореї було створено «EveR-1» – другу жінку-андроїд в світі! – цікавий факт.
 17. Південна Корея є однією з найбільш густонаселених країн у світі. На 1 км2 доводиться 480 чоловік.
 18. Чи знаєте Ви, що країна з населенням в 50 млн. чоловік займає територію всього 99 392 км2.
 19. Домінуючою релігією в Південній Кореї є християнство (29% населення). Друга релігія за кількістю сповідують – буддизм (23%). Понад 46% населення є агностиками і атеїстами.
 20. Чи знаєте Ви, що ВВП на душу населення в 1963 році становив всього 100$, зараз же він досяг позначки в 29 000$.
 21. Цікавий факт: згаслий вулкан Халласан на острові Чеджудо є найвищою точкою південнокорейського держави. Його висота становить 1950 м над рівнем моря.
 22. На території країни розташовано понад 20 національних парків.
 23. Резиденцію президента Південної Кореї називають «Блакитним будинком». Це найбільша споруда на півострові.
 24. https://clout.com.ua/

  У 1988 році в Сеулі проводилися Літні Олімпійські ігри, де південнокорейці зайняли 4 місце. Цікаво знати, що на Літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, збірна Південній Кореї увійшла в п’ятірку кращих команд. Нагадаємо, перше місце на цих іграх зайняли Сполучені Штати Америки.

 25. Економіка Південної Кореї займає 14 місце в світі, також країна є 6 за величиною експортером і 10 за величиною імпортером у світі – цікавий факт.
 26. Уряд південнокорейського держави забезпечило швидкий доступ в Інтернет в навчальних закладах усіх рівнів. Також тут розроблені перші цифрові підручники, за якими будуть навчатися діти і студенти. Повний перехід на систему електронного навчання почався у 2013 році.
 27. Слово «кіберспорт» і всі професійні змагання в області відеоігор вперше з’явилися в Південній Кореї! Варто відзначити, що гра «Starcraft» отримала в країні неймовірну популярність. Тут проводилися чемпіонати всіх рівнів, навіть створювалися цілі ліги і клани. Офіційна статистика свідчить: у країні було продано понад 500 тис. тільки ліцензованих копій!
 28. Цікавий факт: в Кореї було придумано бойове мистецтво тхеквондо.
 29. Доведено, що європейці вперше з’явилися в Південній Кореї в кінці 1600-х років. Це був екіпаж голландського торгового корабля.
 30. Ханган – найдовша річка країни. Вона є основним джерелом води протягом тисяч років.
 31. За чудові економічні показники та розвиток сучасних технологій Південну Корею, Сінгапур, Гонконг і Тайвань називають «Чотири азіатські тигри»!

Ну, ось і всі цікаві факти Південної Кореї.

 Цікаві факти про Південну Корею

Опис: Сьогодні наша стаття розповість Вам про цікаві факти з Південної Кореї. Тут представлена не тільки цікава інформація, але і корисні дані про культурі, історію, повсякденне життя Південної Кореї.
Ключові слова: цікаві факти,Південна Корея,тур