Категорії
journal

6 способів отримати те, чого справді хочеш

«Мріяти не шкідливо» Барбари Шер – знакова, легка, надихаюча книга. Це шедевр, який змінив життя багатьох читачів. Практичні рекомендації, слушні висновки, доступний виклад і безліч порад про можливості перетворення власного життя. протягом 30 років бестселер залишається лідером продажів. І це не дивно, адже він перетворює мрії в реальність, зароджує і повертає віру у власні сили, дарує нові можливості. Переможцем можете стати і ви, адже немає нічого неможливого! Прийшла пора переконатися у цьому особисто.

З дитинства нас привчають до того, що мрії – річ абстрактна, несерйозна. Це зовсім не так! Мрія – це необхідність, яка зароджує ваші життєві цілі, спонукає до вдосконалення та відкриття можливостей. Вона містить інформацію про ваші потреби і бажаннях. Мрія повинна бути у кожного, до неї треба ставитися з повагою, наближаючись до її втілення з кожним днем.

Відкрийте для себе 6 способів досягнення бажаного, і ваш світогляд зміниться. Ви станете бачити речі по-новому, а це потягне за собою зміни у всьому. Ставши переможцем, ви реалізуєте свою мрію!

1. Змініть платівку!

Прийшла пора змінити свою суб’єктивність на реалістичну об’єктивність. Більшість людей прокручує в своїй підсвідомості власні недоліки, при цьому деякі оцінюють себе об’єктивно, а інші задовольняються пихатим самообманом, який ховається під суб’єктивністю. Як створити об’єктивний портрет? Відкиньте все, про що ви раніше думали. Окиньте світлим поглядом свої кращі сторони, запишіть їх в блокнот. Заглушіть негативні думки і складіть свій позитивний портрет. Це перший крок складання плану життя, про яке ви раніше тільки мріяли.

2. Перевірте міцність своїх цілей!

У вас є мета? Давайте перевіримо її на міцність. Насправді це легко. Вам потрібно уявити, що ви її досягли. Які відчуття будуть у вас? Ви отримали, що хотіли, але що ви будете робити далі, чи принесе це вам задоволення? Якщо ви в захваті – відмінно! Якщо ні – міняйте свою мету! Пам’ятайте, що життя складається з проб і помилок, тому зміна цілей – це тільки кроки до вдосконалення, а не до відступу. Не бійтеся перевіряти цілі на міцність, адже в цьому процесі ви набудете безцінного досвіду.

3. Зрозумійте, що невелика довжина життя компенсується її шириною.

Не варто обмежуватися однією метою. Нам завжди пропонують зробити вибір, але ж це тільки обмежує можливості. Ви повинні відчути всю багатогранність життя, щоб знайти саме те, що дійсно приносить задоволення. Згадаймо Ейнштейна, який музику любив не менше фізики, але при цьому не обирав, а знаходив себе в кожному напрямку.

У Мексиці існує чудова приказка: «Життя коротке, але широке». Повірте, у вас вистачить часу на реалізацію своїх цілей. Займайтеся всім, про що мріяли, випробуйте свої можливості скрізь, щоб зрозуміти, що потрібно саме вам! І якщо вас запитають: «Що ти хочеш від життя?», сміливо відповідайте: «Все!».

4. Усвідомте силу негативного мислення.

Як часто вам доводилося скаржитися, нити, бурчати і злитися? З дитинства нам говорили, що це недобре. А насправді – це здорово! Тільки висловлювати ці емоції потрібно правильно. Скільком щодня доводиться відмовлятися від задоволень, зустрічатися зі страхами і терпіти різного роду розчарування, при цьому смиренно опускати голову зі словами: «Така доля…». Це ненормально! Навчіться виражати свої емоції, що переповнюють душу, коли погано чи боляче. Станьте актором/актрисою, підніміть істерику і випустіть назовні всю свою біль. Позбувшись від негативного мислення, вам стане легше, і ви зможете піти далі.

5. Будьте собою! Ви можете собі це дозволити!

Життя одне, тому ви повинні використовувати його по максимуму. Негайно беріть ручку і блокнот, де складіть перелік своїх обов’язків. Пишіть буквально все. Тепер задумайтеся, якби вам залишилося жити всього півроку, що ви викреслили з цього списку? У вас вийшов новий, простий і короткий перелік? Відмінно! Саме цими справами і займайтеся. Звичайно ж, ваш спосіб життя піддасться серйозним змінам, але від цього ніхто не помре. Ви почнете жити цікаво і так, як ви самі цього хочете!

6. Почніть жити сьогодні!

Хлопець років 17-ти при подачі документів до університету зустрівся з сивим старим, що такж стояв у черзі. Не втримавшись, молодий чоловік вирішив запитати:

– Вибачте за нескромне питання, але що ви робите тут?
– Я поступаю в університет  з посмішкою відповів старий.
– Скільки ж вам років? – здивовано запитав хлопець.
– Мені сімдесят.
– Але до закінчення навчання вам буде цілих 74…
– Мені в будь-якому випадку виповниться сімдесят чотири роки,  вже з усією серйозністю відповів старий.

Ця історія – яскравий приклад того, що роки йдуть, незважаючи на наші бажання. Замість бездіяльності ви можете зробити мільйон чудових речей. Використовуйте цей момент прямо зараз!

За допомогою 6 способів отримати ви почнете жити по-новому. Але пам’ятайте, перемога – це процес, а не кінцевий результат. Відкрийте для себе новий світ можливостей, крок за кроком вивчайте книги «Мріяти не шкідливо», і з кожною новою метою відкривайте багатогранність власного життя!