Категорії
journal

10 речей, які мільйонери ніколи не роблять

Люди, які заробили свій мільйон не мало роблять у своєму житті, щоб досягти успіху. У кожного з них свій рецепт успіху, яким вони навряд чи поділяться, проте є речі, які видно відразу – це те, що вони не роблять! Ми поспостерігали за мільйонерами і зібрали список з 10 речей, які вони НІКОЛИ НЕ РОБЛЯТЬ.

Отже, ось, що люди з мільйонами ніколи не роблять:

1. Вони не спілкуються з людьми, які багато витрачають

Мільйонери знають, що люди, з якими ви спілкуєтеся, впливають на ваші звички. Отже, економити, якщо ви дружите з тими, хто смітить грошима, просто неможливо.

2. Вони не думають, що знають все краще за всіх

Люди, які думають, що знають все, перестають вчитися і поступово втрачають здатність пізнавати нове. Мільйонери знають таке: якщо вони втратять здатність вчитися – вони програють.

3. Вони не шукають миттєвого успіху

Щоб досягти довгострокового успіху, необхідно працювати на перспективу. Мільйонери отримали сповна за те, що не піддавалися секундним поривам, тому і домоглися делеких цілей.

4. Вони не використовують час в якості вимірювання

Мільйонери вимірюють успіх з точки зору результату. Кількість витраченого часу  на будь-що нічого не значить, якщо результати не відповідають очікуванням.

5. Вони не тримають свої гроші на рахунку

Якщо ви хочете примножити, то ваші гроші повинні працювати на вас. Максимум, що можна отримати з банківських рахунків – невеликий відсоток понад суми. Думайте в довгостроковій перспективі, інвестувати кошти в акції, облігації, пайові інвестиційні фонди, особливо ті, що гарантують дивіденди. Або купуйте земельні ділянки у перспективних районах.

6. Вони не роблять імпульсивні покупки

Імпульсивні покупки – це справжня розтрата грошей, а ще вони ведуть до захаращення будинку речами, які вам не потрібні і якими ви будете користуватися. Якщо вам щось сподобалося в торговому центрі – підіть. Подумайте над купівлею день або два. Якщо річ все одно здається вам потрібної, то може і варто її купити. Ніколи не купуйте нічого, коли тільки що побачили.

7. Вони не витрачають свій час бездумно

Кажуть, що час – гроші. Так і є, але куди важливіше те, що час куди дорожче грошей. Час – це ваше життя. Якщо ви його просто витрачаєте, то скоріш за все життя пройде в бідності та печані.

8. Вони не концентруються на негативі і труднощах

Мільйонери ніколи не думають про негатив і перешкоди, так як вони переважно думають про фініш. Ви добіжите до нього, тільки якщо не втратите його з виду.

9. Вони не піддають всі сили

Люди, які стали мільйонерами завжди зважують свої ризики. Якщо ж ви вкладаєте всі свої активи в одну ідею, то ви не інвестор, а клієнт казино.

10. Вони не працюють, щоб заробляти гроші

Треба знати всього два слова – пасивний заробіток. Немає жодних сумнівів, що людина стала мільйонером тільки тоді, коли поступово з розумом вкладала свої гроші. Ці інвестиції принесли йому стабільний пасивний дохід, який тільки зростав з роками. Якщо гроші не приносять вам ще грошей, ви ніколи не розбагатієте.