Категорії
Факти для дітей

Цікаві факти про бамбук

Цікаві факти про бамбук

– бамбук є вічнозеленою рослиною, яка може досягати просто неймовірних розмірів. Деякі види бамбука можуть виростати до 38 метрів у висоту.

–  бамбук часто використовують у народній медицині, оскільки в ньому міститься велика кількість  корисних речовин для волосся, шкіри і кісток.

 – у бамбука дуже жорстка і тверда деревина, тому з неї часто будують будинки. Густина бамбукової деревини в 2,5 рази більше ніж у дубової.

 – у невеликому в’єтнамському містечку Фу Ан нещодавно відкрився музей, присвячений бамбуку. У музеї під відкритим небом можна побачити понад 300 видів цієї рослини.

https://clout.com.ua/

 – за східним вченням “фен-шуй”, яке зараз дуже популярне, бамбук є символом здоров’я, довголіття, стійкості до життєвих негараздів і неприємностей.

https://clout.com.ua/– бамбук цвіте вкрай рідко. Найменший проміжок часу між цвітінням становить цілих 20 років, проте зазвичай це близько 100 років. Причому на цвітіння він витрачає всі сили і після нього майже одразу помирає. Цвітіння в бамбукових гаях має ланцюговий характер. В історії відомі випадки, коли відразу після цвітіння вимирали цілі плантації бамбуку.

 – бамбук є не тільки однією з найвищих рослин, але і найшвидкозростаючих. Вченими був зафіксований наступний рекорд: стебло одного з сортів бамбука за добу спостережень виросло на 120 сантиметрів.

 – милі панди харчуються виключно пагонами бамбука.

 – якщо спиляти бамбук, то на цьому місці знову з’явиться нова рослина. Це відбувається за рахунок дуже розгалуженої кореневої системи.