Категорії
Пам’ятки Туристу

Тури в Фінляндію. Інформація для туриста

Фінляндія, насамперед, відома тим, що в одній з її областей живе Санта-Клаус). Одна з областей країни – Лапландія навіть має свою столицю – Рованіємі. Так як Фінляндія – країна на півночі Європи, її значна частина знаходиться за Північним полярним колом. Фінська та Ботанічний затоки, мальовничі ліси, і прозорі озера, Архипелаговое море і м’яка сніжна зима – у Фінляндії є, на що подивитися і де провести свій відпочинок.

https://clout.com.ua/У Фінляндії їдуть, в основному, на численні гірськолижні курорти, які тут прекрасно обладнані і чекають всіх любителів «прокотитися з вітерцем» на лижах і снігоходах. Одним з найпопулярніших гірськолижних курортів Фінляндії називають Вуокатти. Тут створені найкращі умови для туристів, обладнано 13 трас, є широкий вибір готелів та котеджів, крісельні підйомники і одна траса для сноуборду. Туристи цього курорту можуть чудово провести час в тропічному центрі Фінляндії і відвідати село справжнього Діда Мороза (або Санти). Біля підніжжя гори Вуокатті, а також на її вершині розташовано кілька ресторанів, тут є можливість з’їздити на сафарі на сноумобілях, собачих упряжках, сходити на екскурсії і зайнятися спортом. Збираючись здійснити тур до Фінляндії, вирушайте на Вуокатті і ви не пошкодуєте.

Тур в Куопіо

В північній частині регіону Сайма розташований ще один гірськолижний курорт під назвою Куопіо. Гірськолижний тур на цей зимовий курорт доведеться зробити не один раз, так як всі послуги, які пропонуються тут туристам, неможливо спробувати за раз. Крім безпосередньо трас на Куопіо, поблизу району є п’ять лижних центрів, де також можна провести свій відпочинок.

https://clout.com.ua/В двох кілометрах знаходяться гірські схили Антикалла і Пуйо – для початківців та професіоналів відповідно. Курорт Куопіо вважається одним з кращих місць для зимового спорту в Скандинавії, саме тут знаходяться легендарні лижні трампліни. Відомі гірськолижні центри розташовуються на півночі.

Тур в Саарисельку

В Лапландії, відомому районі Фінляндії, знаходиться ще один спортивний зимовий курорт під назвою Саариселька. Чисте повітря, чудова панорама, чудовий сервіс і добре обладнние траси, протяжністю 250 км – все, що потрібно для гарного гірськолижного відпочинку.

https://clout.com.ua/Збираючись здійснити тур до Фінляндії, можна вибрати Саарисельку. Тут можна поєднувати катання на лижах з відвідуванням басейну, катанням на оленячих і собачих упряжках, відвідуванням водно-розважального центру. На цьому курорті Фінляндії є також безліч ресторанів з фінською кухнею, сауни і лазні, спа-салони.

Тур в Уккохаллу

Одним з надзвичайно красивих місць в гірській місцевості Фінляндії вважають Уккохаллу. Курорт називають фінською Швейцарією і він знаходиться всього в 20 кілометрах від іншого гірськолижного курорту Фінляндії Пальякка, на якому є траси для лижного кросу. Для туристів є можливість кататися на кожному з двох курортів за єдиним гірськолижного абонементу.

https://clout.com.ua/Затишні котеджі, які пропонують туристам для відпочинку, відображають самобутність фінської культури. Відправившись в тур у фінську Уккохаллу, ви зможете поїхати на сафарі на снігомобілях, порибалити і впіймати лосося, харіуса, сига, і навіть відвідати водно-оздоровчий центр.

Тур в Тахко

В Центральній Фінляндії розташований гірськолижний курорт Тахко. Високий рівень підготовки трас дозволяє організовувати тут змагання та чемпіонати Північних країн Європи зі сноуборду. Крім того, що тури в Тахко люблять здійснювати спортсмени, сюди часто приїжджають відпочити туристи, які лише починають навчатися катання на лижах.

https://clout.com.ua/Поблизу курорту в Сиплинярви є басейн з садом, гротами і водоспадами за типом тропіки, а також тут побудовано безліч готелів з усіма зручностями. Тут організовано 12 трас різної складності і 10 підйомників. Коли справа стосується гірськолижних турів до Фінляндії, то знайти собі розвагу тут зможе будь-який турист.

Тури в Фінляндію. Підсумок

Сафарі на сноумобілях чи візках, запряжених собаками або оленями, стійкий сніговий покрив, гори, свіже повітря – все це гірськолижні курорти Фінляндії. Різдво і новий рік на батьківщині Санта Клауса – що може бути краще?