Категорії
Відпочинок

Відпочинок в Каліфорнії, відгук туриста

 

https://clout.com.ua/

Де проходив мій відпочинок в Каліфорнії

Мій відпочинок в Каліфорнії тривав з 12 грудня по 9 січня. Я побував в Сан Дієго (San Diego) – напрочуд світле і тепле місто, Лос Анжелес (Los Angeles) – тут коментарі зайві, Санта Барбара (Santa Barbara) – саме тут і відбувається дія однойменного серіалу. Ще в Каліфорнії я просто не міг не побувати в Сан Хосе (San Jose) – столиці Силіконової долини і Сан-Франциско (San Francisco) – місті-красені.

Бюджет і економія при відпочинку в Каліфорнії

Яскравим і незабутнім став цей місяць відпочинку в Каліфорнії. Цілий місяць я подорожував і витратив лише $725. Тепер же я маю намір поділитися з вами своїм досвідом, а заодно дати безліч корисних порад про те, що краще подивитися, і як заощадити практично на всьому під час відпочинку в Каліфорнії.

Далі я буду більш докладно розповідати про мої пригоди на відпочинку в кожному окремо взятому місті Каліфорнії, оскільки всі враження вмістити в одну статтю про відпочинок в Каліфорнії просто неможливо!

Що подивитися на відпочинку в Каліфорнії

У цілому про Каліфорнії хочеться написати, що це теплий (навіть взимку), багатий і процвітаючий штат. На відпочинку можна з’їздити в один з національних парків, щоб подивитися на колібрі – живе цей птах лише в Америці, а в Каліфорнії нею можна милуватися, не покидаючи цивілізації. Ще однією визначною пам’яткою Каліфорнії є Долина Смерті.

З півдня Каліфорнії до самої півночі Golden State туристи будуть бачити пальми. Доведеться витратити якийсь час, щоб звикнути до нових пейзажів відпочинок в Каліфорнії. Але хочу додати, що в північній частині Каліфорнії пальм стає менше (але вони все ще є). Чим далі на північ я заїжджав на відпочинку в Каліфорнії, тим більше ставало навколо хвойних дерев. І хоча останні теж красиві і проти них я нічого не маю, пальми Каліфорнії радують око більше.

Наші в Каліфорнії, California

https://clout.com.ua/

Наших у великих містах Каліфорнії хоч греблю гати, що мене теж радувало. Кожен божий день мого відпочинку я зустрічав українських туристів. Не всі з них були українцями: в Каліфорнії можна зустріти молдаван, росіян і громадян інших країн СНД, деякі живуть тут, а деякі приїхали на відпочинок в Каліфорнію. Але все одно величезним плюсом буде впевнене знання англійської мови – міжнародної, а для жителів Каліфорнії ще й рідної. Адже деякі тури в Каліфорнії заради вас ніхто не буде переводити на українську чи хоча б на російську. Ну хоча б в групі з вами має бути одна людина, що володіє англійською… та й самим вчити б пора, якщо ще не вивчили, інакше мовний бар’єр виявиться серйозною перешкодою під часу відпочинку в Каліфорнії.

Погода під час мого відпочинку в Каліфорнії

https://clout.com.ua/

По Каліфорнії я подорожував взимку, але снігу не бачив. Найсерйознішою негодою за весь час мого відпочинку в Каліфорнії був слабенький дощик в Сан-Франциско. Це було звичайною зимою для Каліфорнії. Раджу бути готовим до дощів або досить сильним вітрам – це в Каліфорнії буденне явище, особливо взимку. Небо над Каліфорнією було практично завжди ясним (за винятком Сан Франциско), що дозволило мені зробити величезну кількість красивих фотографій на тій частині Каліфорнії, що виходить до Тихого океану, а також насолодитися мальовничими краєвидами міст Каліфорнії з різних пагорбів.

Підводячи підсумок, хочу сказати, що відпочинок в Каліфорнії вдався на славу, і я заздрю людям, які живуть тут!