Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур на Хайнань. Інформація для туриста

Хайнань — це 1500 кілометрів берегової лінії, чисті пляжі, повітря і спекотне сонце! Тут б’ють приголомшливі радонові і калієво-натрієві джерела, які очищають і наповнюють здоров’ям. На всьому острові розташовано безліч оздоровчих центрів, які пропонують найрізноманітніші методики і рецепти відновлення організму.

https://clout.com.ua/

У кожному з гірських оздоровчих центрів можна пройти невеликий курс, в якому Вас навчать традиційної гімнастики Тайдзицюань. Обов’язково впишіть в тур і терапію мінеральними водами. Вона відновить основні центри фізичного здоров’я, додасть сили для подальшої подорожі по острову Хайнань.

Особливою популярністю серед туристів користуються клініки традиційної китайської медицини, в яких можна пройти дві процедури: електромагнітний вплив (альтернатива голковколюванню) та бамбукові банки. Доведено, що 10 повторень цих процедур здатне позитивно вплинути на діяльність організму і загальне самопочуття.

Пройдіться вздовж хайнаньских доріг і Ви побачите безліч продавців кокосових горіхів. Справа в тому на острові розташовані найбільші плантації кокосових пальм. Молоко з кокосових горіхів не тільки втамовує спрагу, але продовжує життя.

Туристичний центр Найнишань.

Є на Хайнані одне чудове місце Найнишань. Це найбільший парк відпочинку і буддійський центр. Вважається, що кожен мандрівник зобов’язаний відвідати центр в турі по острову. Однією з найбільш популярних місць під відкритим небом тут є галерея довгожителів. У ній представлені портрети та життєві історії найстаріших жителів східних Гаваїв (більшості героям галереї вже далеко за 100 років). Головним секретом довголіття є чисте навколишнє середовище, правильне харчування і внутрішня гармонія душі і тіла.

Від галереї лежить пряма дорога в ресторан смачної і здорової їжі Найнишаня. В ньому Ви знайдете тільки соєві продукти. Туристи обожнюють це місце, так як тут можна смачно і недорого поїсти.

Найбільш вражаючою пам’яткою на території туристичного центру є золота статуя богині милосердя. Вона занесена в Книгу рекордів Гіннеса, так як на її виготовлення пішло більше 100 кг золота, безліч дорогоцінних каменів і перлів.

Музей перлів в турі по острові Хайнань

https://clout.com.ua/

Перли – символ чистоти, краси і знатного походження. Його добувають у багатьох китайських провінціях, але острів Хайнань є одним з найбільших. Спеціально для туристів проводяться безкоштовні екскурсії по всіх етапах вирощування цієї прикраси. В кінці екскурсу у Вас буде можливість придбати вподобані перли за дуже демократичною ціною. Перли – важлива прикраса для китайської культури, їх можна побачити у багатьох місця на острові. Детальніше про це Вам завжди розкаже гід в турі по острову.

Статуя Гуаньінь — дивовижна пам’ятка

Наступним місцем нашого віртуального туру є статуя хайнаньского Колоса — знаменитої Гуаньінь, – найшанованішого жіночого божества на острові. Туристи зі всього світу прагнуть побувати тут. Статуя богині височіє на 108 метрів і входить в десятку найвищих на планеті. Гуаньінь — це богиня милосердя і виконавиця бажань. Паломники і туристи стають на спеціальний коло і просять допомоги. Гіди та екскурсоводи кажуть, що найчастіше просять довголіття та міцного здоров’я. Обов’язково сфотографуйте на тлі статуї і попросіть у неї те, чого завжди хотіли.

https://clout.com.ua/

Гора Лухуйоту — романтичне місце

“Гора обернутого оленя”, як її ще часто називають, є кращим оглядовим майданчиком на всьому острові. Туристам завжди радять починати тур Хайнаню з цієї гори. Справа в тому, що тут можна не тільки помилуватися панорамними видами, але і провести романтичне побачення. Згідно з легендою, статуя була поставлена в честь мисливця і оленихи, історія яких нанесена на постаменті.

Інші місця в турі по острові Хайнань

  1. Парк тропічних птахів – один з найвідоміших і популярних китайських парків. Тут зібрано близько 10 тис. видів птахів! З ними можна фотографуватися, годувати і навіть погладити рукою.
  2. Острів мавп — дуже мальовниче місце розміром в 10 км2. У своєму природному середовищі тут проживає близько 2 тис. мавп. Від Хайнаня його відділяє найдовша канатна дорога, розташована на висоті пташиного польоту! Обов’язково впишіть острів в свій тур!
  3. Древнє місто Ячен — один з найстаріших міст Стародавнього Китаю. Більшість будинків побудовані в кантонському стилі і датуються XIV століттям. Саме тоді представники династії Мін зробили місто Ячен центром торгівлі на Хайнані і побудували приголомшливий Храм Конфуція. На сьогоднішній день місто служить старовинними декораціями для фільмів тим самим залучаючи туристів і любителів кіно.

Тур на Хайнань. Підсумки

Наш тур по прекрасному острову Хайнань підійшов до кінця. Сподіваюся, Вам було цікаво і Ви підкреслили для себе багато цікавої інформації.