Категорії
Цікаві факти

Цікаві факти про Балі

Балі – розкішний індонезійська курорт, де кожен зможе знайти для себе улюблене місце відпочинку. Ось вже багато років острів входить в число найбільш відвідуваних курортів світу, а засмаглі і задоволені туристи повертаються сюди знову і знову!

Цікаві факти про Балі:

 1. На острові є безліч магазинів, де немає чіткої ціни за товар. Якщо Ви вмієте переконувати, то запропоновану ціну можна знизити навіть в кілька разів!
 2. Мотоцикл на Балі можна взяти в оренду всього за 60$ в місяць або ~4$ в день.
 3. Балі славиться своїми низькими цінами і смачною їжею. Відмінно поїсти тут можна всього за 1.5$, – цікавий факт.
 4. Дикі мавпи на острові – це незабутні емоції для туристів і нудні будні для місцевих жителів.
  https://clout.com.ua/
 5. Найбільша кількість туристів прилітає з Австралії, Японії та Китаю. За останні роки різко збільшилася кількість туристів з країн СНД.
 6. Цікавий факт: в середньому Балі відвідує понад 2.5 млн. туристів в рік.
 7. Більшість населення працює в сфері туризму, який є головною галуззю економіки індонезійської провінції.
 8. За один раз в балійських банкоматах можна зняти трохи більше 300$.
 9. Жителі Балі зустрічають Новий рік за календарем Саки (індійський місячний календар) вельми незвичайним способом: весь день всі сидять в тиші, ніхто не виходить із будинку, а всі державні установи, магазини і офіси закриті. Вся справа в легенді, яка говорить: якщо в Новий рік демони не чують людей, то йдуть і не приносять зла. Перед святом зазвичай проводять різні церемонії очищення, – цікавий факт.
 10. Площа острова становить 5780 км2.
 11. Ціни на бюджетне житло починаються від $10, а при оренді на тривалий термін (тиждень або місяць) – ще дешевше. Цілий будинок в Убуде (місті йогів) тут можна орендувати за $ 450 в місяць.
 12. На Балі люди діляться на 4 касти, як і в Індії. Брахмани – вища каста на острові, її представники займаються духовним просвітництвом і релігією. Шудри – звичайні балійські робітники. Вони становлять понад 75% населення острова.
  https://clout.com.ua/
 13. Цікавий факт: болівійці – дуже привітний і гостинний народ, проте, це не стосується туристів з Індонезії.
 14. Мова на Балі залежить від касти, і зазвичай ділиться на 3 рівня: благородний, середній і простий. Не можна звернутися до людини, не вказавши при цьому на його касту.
 15. Найвищою точкою острова є вулкан Гунунг-Агунг. Його висота становить 3142 м. Його виверження вважається гнівом богів і передвісником найгірших часів. Біля підніжжя вулкана розташоване головне святилище Балі – храм Pura Besakikh, який називають матір’ю всіх храмів, – цікавий факт.
 16. Постійне населення острова становить близько 4 млн. осіб.
 17. На Балі є церемонія округлення верхніх зубів, які найбільше нагадують ікла і зуби тварин. Це не просто данина багатовіковим традиціям, а позбавлення людини від тварин ознак і придушення зла в особі 6 смертних Балі гріхів: хіть, жадібність, гніву, печалі, пихи, зарозумілості і алкоголізму.
 18. Цікавий факт: зазвичай різання зубів робиться перед вступом людини в шлюбні узи і навіть якщо людина померла.
  https://clout.com.ua/
 19. Найважливішим і незамінним продуктом на Балі є рис. Вважається, що це їжа богів, тому він присутній на всіх святах, ритуалах і церемоніях. Також рис захищає від злих духів і дарує гармонію з природою.
 20. Більшість населення ~85% сповідують Індуїзм, понад 13% – Іслам, а християнами є близько 2%, – цікавий факт.
 21. Улюбленою розвагою балійців є півнячі бої. Бійцівських півнів пестять і плекають не менше дітей: вони живуть в будинку і почесно сидять на колінах у господаря.
 22. Після розлучення жінки не мають ніяких прав на дітей, а забрати можуть лише ті речі, з якими прийшли в будинок чоловіка.
 23. Цікавий факт: клімат тут ділиться лише на два сезони: дощовий (зима-весна) і сухий (літо-осінь).
 24. Жителі Балі дбайливо ставляться до своєї правої руки і вважають її святою частиною тіла. Їсти, передавати предмети і брати щось можна лише правою рукою. В іншому випадку, це може призвести до величезних неприємностей.
 25. Всього на території острова побудовано більше 19.5 тис. храмів!
 26. Найпопулярнішим видом спорту на Балі є віндсерфінг. Вже багато років з усього світу сюди приїжджають любителі цього спорту, – цікавий факт.
 27. У всьому світі острів відомий як «останній рай на землі»!