Категорії
Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Цюріха

Цюріх – старовинне європейське місто з неповторною історією та унікальними пам’ятками. Величезна кількість чудових пам’яток, музеїв і церков Цюріха зможе задовольнити очікування навіть найвибагливішого туриста.

Загальні дані про пам’ятки Цюріха

https://clout.com.ua/На перший погляд, Цюріх – тихе і спокійне місто, однак варто Вам ближче познайомитися з мешканцями і культурою і Ви зміните свою думку!
Можете побродити по кварталу Нідергоф, насолодитися місцевою кухнею або випити чашку фірмової кави, але спробуйте трошки змінити традиційний туристичний маршрут. Походіть по вулицях, дізнайтеся, чим живуть люди. Обов’язково купіть карту Цюріха, щоб не заблукати і дізнатися місце розташування пам’яток. У Цюріху часто виступають вуличні артисти і музиканти, тому нудьгувати Вам не доведеться! Обов’язково включіть в свою подорож Швейцарський національний музей і Музей образотворчих мистецтв. Якщо Ви вирушили в тур разом з дітьми, ідеальним варіантом буде відвідати відомий на всю Європу зоопарк Цюріха. У ньому представлено багато зникаючих видів тварин. Найпопулярнішими є снігові барси і червоні панди!

Фраумюнстер Церква – витончена пам’ятка Цюріха

Більшість туристів називають цю пам’ятку найвитонченішою будовою Цюріха. Особлива увага до церкви привертає відмітна особливість – дуже високий і синій шпиль. Фраумюнстер була заснована в далекому 853 році. З того часу і до XIII століття вона служила маєтком для німецьких дворян. Важливою архітектурною особливістю пам’ятки є інтер’єр в романському стилі і величезний, складний орган. У середньовіччі ця церква Цюріха не користувалася особливою популярністю серед туристів, але у другій половині XX століття пам’ятка знову стала цікавою для гостей Цюріха. Ця заслуга багато в чому належить всесвітньо відомому білоруському художникові Марку Шагалу, який був родом з Вітебська. Як наслідок, за останні 40 років відвідуваність собору Фраумюнстер зросла в рази. Важливим є і унікальний синій шпиль, до речі, він став вже незамінним орієнтиром Цюріха.

Пам’ятка Швейцарський національний музей – гордість Цюріха

Даний музей повністю присвячений історії Швейцарії з давніх часів і по сьогоднішній день. Більшість експонатів представляють собою різні предмети перших поселень на території Цюріха і Швейцарії. Особливе місце в національному музеї Цюріха займають колекції стародавніх артефактів і рукописів, що датуються 4 тис. до н. е. Серед туристів популярністю користуються виставки експонатів кам’яного століття. Особливою увагою серед гостей Цюріха користується колекція всесвітньо відомих швейцарських годинників XVI-XVIII століть. Пам’ятка регулярно проводить тематичні експозиції, присвячені культурі кельтів і середньовіччя. Найбільш популярною і цікавою для туристів є колекція зброї і броні лицарів середньовіччя. Відвідуючи всі ці виставки, Ви зможете краще зрозуміти, як змінювалася історія і культура швейцарців протягом століть. Обов’язково впишіть Швейцарський національний музей у тур по пам’яток Цюріха.

https://clout.com.ua/Зоопарк Цюріха – унікальна пам’ятка

Цей зоопарк є одним з небагатьох у Європі, якому вдалося створити майже ідентичні з дикою природою умови для тварин. Пам’ятка може похвалитися більш 260 різними видами тварин, загальна кількість яких перевищує 2200 особин. Жителям і гостям Цюріха випадає унікальна можливість побачити такі зникаючі види, як сніжний барс і червону панду. Тут відтворені екзотичні екосистеми Мадагаскару і Ефіопського нагір’я, тому тварини не відчувають ніякої різниці. Просторі вольєри та якісне харчування для жителів зоопарку вже давно стали візитною карткою цієї пам’ятки Цюріха.

Район Нейдерхоф – середньовічна пам’ятка Цюріха

Унікальність цього району полягає в тому, що невеликі доглянуті кав’ярні, ресторани і модні бутіки гармонійно поєднуються з розкішними старовинними будинками і пам’ятками XIV століття. Туристам дуже подобається відвідувати Нейдерхоф, тому що тут Вас завжди зможуть розвеселити вуличні артисти, фокусники і музиканти. Цей район добре відомий далеко за межами Цюріха. Зі всієї Європи сюди з’їжджаються поціновувачі високоякісного сиру, вин і кондитерських виробів. У нічний час Нейдерхоф перетворюється на одне з найбільш гучних і веселих місць Цюріха. У нічних клубах, барах і ресторанах люди відпочивають, танцюють і веселяться до самого ранку! Не забудьте відвідати цей чудовий район Цюріха, і відірватися по повній!

https://clout.com.ua/

Пам’ятка Музей дизайну. Цюріх

Цю дивовижну пам’ятку просто необхідно відвідати в турі по Цюріху! Цей музей був визнаний у всьому світі одним з найбільш прогресивних і оригінальних. А все тому, що він виключно присвячений дизайну! Більшість колекцій представлені дизайнерськими постерами, серією робіт «Графіка в дизайні» і кращими роботами фотографів, художників і архітекторів Цюріха минулого століття і сучасності. Найбільш популярними серед туристів зараз є роботи прогресивних архітекторів Цюріха Адольфа Стегери і Карла Егендера, які задають моду в архітектурі.

Пам’ятки Цюріха

В даній статті описуються кращі пам’ятки та найпопулярніші туристичні місця Цюріха.