Категорії
Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Москви

Москва − політичний, економічний, релігійний, культурний і науковий центр Росії. Це дивовижної краси місто порадує будь-якого туриста великою кількістю унікальних пам’яток і пам’ятників архітектури, а їх у Москві дуже багато.

Москва. Червона площа – пам’ятка, яку повинні відвідати всі відвідувачі міста

https://clout.com.ua/

Червона площа – серце Москви і перша пам’ятка, куди йдуть всі туристи і гості столиці Росії. Крім того, що сама площа є дуже красивим і популярним місцем серед туристів, вона ще є і місцем, де розташувалися інші найвідоміші місця Москви, такі як Мавзолей, Кремль, Свято-Троїцька церква і маса інших чарівних місць Москви, про які Ви дізнаєтеся з нашої статті.

Як стверджують давні хроніки, Червона площа з’явилася в кінці XV століття, коли Іван III наказав зруйнувати всі дерев’яні будівлі, що оточують Кремль. Це було зроблено для того, щоб у разі пожежі, вогонь з цих дерев’яних будівель не перейшов на Кремль, який є дуже важливою пам’яткою Москви.

Звільнену від старих будівель територію, почали використовувати для ринку, який користувався великою популярністю серед жителів Москви. Так і з’явилася перша назва площі – Торгова площа. Але довго воно не протримався, адже у XVI столітті ця знаменита площа Москви була перейменована в “Троїцьку Площу” на честь церкви Святої Трійці.

Тільки в XIX столітті ця популярне туристичне місце отримало офіційну назву «Червона площа». Так що у турі пам’яток Москви Ви просто зобов’язані відвідати Червону площу і там сфотографуватися. Як говоритися, не бачив Червону площу, – не бачив Москву, і це чиста правда!

Успенський собор – пам’ятка Москви

Успенський собор – це не просто православний храм, це найстаріша будівля Москви, яка повністю збереглася з моменту спорудження (1475-1479). Ця чудова пам’ятка Москви розташована на Соборній площі. Собор можна легко знайти за п’ятьма золотими банями. Відома пам’ятка в революційні роки була центром православної церкви Росії. В Успенському соборі поховано більшість глав Російської Православної Церкви з 1320х до 1700 року.

За всю свою історію храм перетерпів багато важких моментів, наприклад, в 1812 р. французькі війська розграбували цю пам’ятка Москви, вони вивезли 295 кг золота і понад 5 тонн срібла. Через деякий час, велика частина втрачених скарбів була відновлена, що свідчить про те, що храм дійсно є духовним центром Росії. Але у революційний час, в 1918 році Успенський собор закрили, як і багато інших храмів Москви і Росії. З того часу пам’ятка працює тільки як музей.

Інтер’єр Успенського собору надзвичайно світлий і просторий, повний теплих золотих і червоних відтінків. Символічно розташовані фрески цієї унікальної пам’ятки Москви: над південними воротами намальовані фрески Олени та Костянтина, які принесли християнство в Грецію і на південь, а над північними воротами намальовані фрески Ольги і Володимира, які принесли християнство на північ. Саме ці особливості храму приваблюють туристів ще більше.

Якщо Ви ще не знаєте, брати тур в Москву чи ні, то обов’язково прочитайте опис і короткі відомості про наступні пам’ятки Москви, впевнений, Ви будете в захваті!

Кремль – унікальна пам’ятка Москви

https://clout.com.ua/

Кремль – найстаріша частина Москви і древній комплекс різних пам’яток. Також це унікальне місце є офіційною резиденцією Президента Росії. Понад 27 гектарів території займають прекрасні башти, собори, палаци і безліч інших стародавніх пам’яток Москви.

Всі об’єкти, що особливо охороняються, тож відвідати їх можна лише за спеціальними перепустками або квитками на культмасові заходи. Багато століть свого існування пам’ятка Кремль була свідком багатьох відомих і трагічних подій Москви.

Ворожі гармати гриміли на його стінах, пишні урочистості і численні бунти, що відбувалися в Кремлі, тривожили тишу над всією Москвою. Але тепер Кремль є одним з найбільших музеїв світу. Державні регалії Росії, цінні ікони і скарби московських царів зберігаються в різних пам’ятках Кремля. Так що сміливо вписуйте його в свій тур, і Ви не пошкодуєте.

Пам’ятка Великий театр. Москва

Великий театр – відома на весь світ пам’ятка Москви. Свою популярність театр отримав своїми прекрасними балетними постановками і операми. Ця пам’ятка Москви користується великою популярністю серед туристів. І це не дивно, адже красивий і багатий інтер’єр заворожує практично будь-якого відвідувача, будь-то житель Москви або турист. Що вже говорити про оперу і балет – ними можна тільки насолоджуватися. Глядацький зал Великоготеатру вражає шикарною обстановкою та ідеальної акустикою, а всі деталі, всі частинки інтер’єру зроблені бездоганно.