Категорії
Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Бельгії

 

Бельгія – дивовижної краси європейська країна. Вона має свою культуру, яка відрізняється від інших європейських. В Бельгії Ви відчуєте як змінився менталітет людей, наскільки їх відношення до всього відрізняється від інших народів. Бельгія різнитися навіть від сусідніх, адже за свою довгу історію ця країна не потрапила під вплив культур інших країн і народів. Бельгія – країна повна пам’яток, дивовижних пейзажів і унікальної культури!

Бельгія, пам’ятки Брюсселя

https://clout.com.ua/

Цілим букетом різних пам’яток зустрічає нас столиця Бельгії – Брюссель. Перше, що помічають туристи, це зразкова готична архітектура Брюсселя. А стиль «ар-нуво», який набрав популярність в кінці XIX, початку XX століття захоплює уяву незвичайністю творінь. Будучи столицею маленької країни, щодо інших європейських «гігантів», Брюссель користується величезною популярністю серед туристів Бельгії.

Це дуже просто пояснюється: Ви колись бачили таку столицю, де розташовується штаб-квартира НАТО і всього Євросоюзу, а символом міста є 60-сантиметровий хлопчик, що пісяє!

В Брюсселі варто насолодитися не тільки рукотворними пам’ятками, а й відвідати шикарні водойми «Брюссельському парку». Дивовижної краси Королівський палац став невід’ємною частиною туру по пам’ятках, а Велика площа, що здавна входить у всі подорожі туристів – є тим, без чого ми собі Бельгії не уявляємо.

Парадоксально названий Королівський будинок, за всю 5-вікову історію жодного разу не бачив короля, зате зараз є чудовою пам’яткою Бельгії. Музей “Міні-Європа” – один з найбільш відвідуваних музеїв Європи. Він стане кращим доповненням до Вашої подорожі по визначних пам’ятках Бельгії. Ну і, звичайно ж, Тріумфальна арка – важлива частина історії, адже це фіксування значущої події – 50-річчя незалежності! Ця арка є однією із заключних місць туру по Бельгії. До речі, найкращі і неймовірно смачні вафлі у всій Європі готують саме в Брюсселі!

Пам’ятка Антверпен – центр відпочинку і коштовностей Бельгії!

Якщо Ви бажаєте не тільки подивитися визначні пам’ятки, але і добре відпочити, то Вам потрібно в Антверпен! Його вже давно називають «містом торговців алмазами», але є у цього міста багато дійсно гарних пам’яток: соборів, музеїв, площ і скульптур. А центром відпочинку його називають через велику кількість барів, клубів, кафе, пабів, які користуються чималою популярністю у всій Бельгії.

Брюгге – старовинне, повне пам’яток місто Бельгії. Не хочете потрапити в казку? Чесно сказати, мало хто відмовиться, адже після першої подорожі по визначних пам’ятках цього розкішного центру туризму, у всіх виникає відчуття, що вони дійсно побували в казці. Брюгге називають і «Ляльковим містом», порівнюють з Венецією, і як тільки його не називають, але той факт, що це місто є неповторним, не викликає сумніву. Тут злилася воєдино і казкова краса пам’яток, доброта і привітність людей Бельгії, а найголовніше – Вам звідси не захочеться їхати! Жителі Брюгге вміють варити не тільки шикарне пиво, а й робити розкішний шоколад, смак якого Ви не забудете ніколи! Романтична атмосфера тягне в цей рай на землі закоханих зі всього світу!

Буйон – один з центрів туризму Бельгії

https://clout.com.ua/

Це красиве місто Бельгії користується великою популярністю серед туристів, адже багато хто хоче побачити не тільки рукотворні пам’ятки Бельгії, а й насолодитися природою, яку можна побачити саме в одному з таких міст провінції Бельгії. Цей замок отримав популярність на весь світ після першого дійсно вдалого хрестового походу свого власника. Замок не є головною визначною пам’яткою цього красивого міста Бельгії, адже більшість приїжджає сюди заради дивовижної краси пейзажів гір і природи.

Левен – пивна столиця Бельгії

За великим рахунком, це місто стало досить популярним серед туристів через те, що тут бере початок найкраще пиво Європи. Відома не тільки на всю Бельгію «Пивоварня Артуа», власник якої свого часу придумав пива назву «Stella». З тих часів традиції пивоваріння поліпшувалися, а поціновувачів ставало все більше. Пиво не є єдиною пам’яткою цього маленького міста Бельгії, але є частиною дозвілля місцевих жителів, адже на площі «Oude Markt» після роботи збираються люди, і ця пам’ятка перетворюється у велику пивну! Тим не менш, кращою пам’яткою Левена є стара, але дуже красива ратуша. Центр цього містечка доповнено чудовим фонтаном, який більшість часу зайнятий не гостями Бельгії, а місцевими студентами.

https://clout.com.ua/

Вічні пам’ятки Бельгії

Всім поціновувачам музики варто поїхати в Мехелен (Бельгія) – батьківщина Бетховена. А чарівний передзвін змусить Вас затриматися тут довше. Хто коли-небудь був у Бельгії, тому відомо, що повного враження від туру по пам’ятках без Ватерлоо – не буде! Ватерлоо – багатий на пам’ятники архітектури та історії центр Бельгії. В основному він присвячений походам Наполеона, йому самому, і битві між двома могутніми арміями Веллінгтона і Наполеона…

Прекрасне місто Гент, Великий Арденський ліс Бельгії, дуже смачна та ситна кухня – про все це можна говорити вічно! Пам’ятки Бельгії просто неможливо повністю описати словами…