Категорії
Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Люксембургу

 

Люксембург – прекрасна європейська країна, повна пам’яток і визначних місць. Не дивлячись не невеликі розміри (2586 км2), країна може похвалитися великою кількістю цікавих музеїв, театрів, а також історичних пам’яток, які вже давно стали візитною карткою Люксембургу.

Абатство Ноймюнстер – популярна пам’ятка Люксембургу

Абатство Ноймюнстер є популярним туристичним місцем і культурним центром Люксембургу. За свою довгу історію ця пам’ятка пережила війни і численні перебудови після пожеж. Під час Другої світової війни Люксембург був окупований нацистами, які використовували абатство Ноймюнстер в якості в’язниці для військовополонених. Після тривалих ремонтних робіт, пам’ятка абатство Ноймюнстер було відкрито для публіки в травні 2004 року. З того часу кількість туристів, що приїжджають подивитися цю чудову пам’ятка Люксембургу, постійно зростає.

https://clout.com.ua/

Каземати Бок – найвідоміша і найпопулярніша визначна пам’ятка Люксембургу

Руїни фортеці Лисинбург і підземні каземати Бок в місті Люксембурзі манять до себе допитливих туристів зі всього світу. Побудова цієї пам’ятки була закінчена в 17 столітті. У тому ж 17 столітті було розпочато будівництво довгих підземних ходів, де можна було сховатися всім жителям столиці Люксембургу з великою кількістю припасів і худоби. Цікаво знати, що на той час населення міста становило 35 тис. людей.

Понад 23 км тунелів, приміщень і ходів під час Другої світової війни служили притулком для більшості жителів міста Люксембургу. Зараз же унікальна пам’ятка Каземати Бок взята під охорону ЮНЕСКО. З 1993 року цей комплекс тунелів та ходів Люксембургу дозволено пускати туристів. Регулярно проводяться екскурсії по казематах, а всім бажаючим екскурсоводи надають можливість відвідати спеціальні лекції, де Вам розкажуть про історію Казематів Бік і фортеці Лисинбург більш докладно.

Пам’ятки Люксембургу: собор Нотр Дам

Пам’ятка Люксембургу, собор Нотр Дам є представником готичної архітектури, який гармонійно поєднує в собі риси ренесансу і класицизму. Будівництво собору було завершено в 1621 році, але для оформлення готичного інтер’єру знадобилися десятиліття. Будівництво цієї красивої пам’ятки Люксембургу вели єзуїти, але в 1774 церква перейшла у володіння міста і відкрилася для парафіян. У цей час відбулася знаменна подія в історії церкви: у її володіння було передано унікальну статую Діви Марії – дуже важливу святиню. Тільки у 1870 році ця пам’ятка отримала почесне звання собору.

_Luxembourg-1

Національний музей історії і мистецтва – невід’ємна частина туру по пам’ятках Люксембургу

Національний музей історії і мистецтва − важлива складова історії Люксембургу. Ця пам’ятка зберігає роботи багатьох майстрів і стародавні артефакти зі всієї території країни і міста Люксембург. Побувати в цьому музеї повинен кожен житель, ну а для туриста не відвідати цю пам’ятку означає не відчути душу Люксембургу, не дізнатися чим жила країна і столиця. Тематика музею вражає своєю різноманітністю: археологія, класичне і сучасне мистецтво, зброю, фольклор Люксембургу, а також столітня історія цієї маленької, але дуже красивої і древньої держави Європи.

Великий герцогський палац – пам’ятка Люксембургу

https://clout.com.ua/

Великий герцогський палац був побудований між 1572 і 1574 роками в стилі Ренесанс. Через століття ця неповторна споруда стала не тільки палацом, а й однією з найпопулярніших і відомих туристичних пам’яток герцогства Люксембург. Це офіційна резиденція Великого Князя Люксембургу, де він виконує більшу частину своїх обов’язків як глава держави. Пам’ятка розташована в самому серці столиці Люксембургу. Вона користується великою популярністю серед туристів, так як в резиденції часто проходять прийоми глав держав. Якщо Ви правильно сплануєте свій тур пам’яток Люксембургу, то Вам вдасться не тільки побачити голову якоїсь держави, але і побувати в самому палаці!

Долина Семи замків – красивий комплекс пам’яток Люксембургу

Долина Семи замків – невелика долина на північний захід від міста Люксембург. Вона знаходиться на схід від міста Люксембург в кількох кілометрах. Першим обов’язково відвідайте зруйнований середньовічний замок – популярну пам’ятку Люксембургу. Далі раджу Вам подивитися красиві замки з обох сторін від річки Айш, на долині якої і розташувався цей унікальний комплекс столітніх замків – відомих пам’яток Люксембургу. Екскурсія затягнеться на цілий день, але не варто переживати, адже недалеко від цього комплексу є всі необхідні речі: готелі за помірними цінами, ресторани і кафе, а також панорамні види Люксембургу.