Категорії
Визначні місця Відпочинок Пам’ятки Туристу

Відгук про визначні пам’ятки Сан-Франциско (San Francisco)

 

В січні, після Нового Року в Америці, я вирушив насолоджуватися красою Сан Франциско (San Francisco)!

Дощовий клімат Сан Франциско

https://clout.com.ua/

Перш за все потрібно сказати, що клімат в Сан Франциско дуже особливий. Для Сан Франциско характерні вічні тумани і маленькі дощі. Я провів тут 7 днів і лише 2 з них були відносно сонячними.

Головною визначною пам’яткою Сан Франциско є міст Золоті Ворота (Golden Gate Bridge) Я бачив цей міст і вдень і вночі, пройшов пішки через весь міст, пропливав на катері під Золотими Воротами – популярною пам’яткою Сан Франциско – Golden Gate Bridge гарний з усіх боків і в будь-який час дня і ночі цього красивого міста Сан Франциско.

Пам’ятки San Francisco

Перший день Сан Франциско я провів в одній з головних визначних пам’яток – Asian Art Museum, що було вельми цікаво. У Сан-Франциско мені сподобалося як Будда виглядав по-різному в залежності від країни – в Китаї Будда виглядав як китайці, в Індії – як індійці і так далі.

Після цього я побачив ще одну пам’ятку Сан Франциско – City Hall. Досить красивий будинок, але не більше 20 хвилин вам там навряд чи захочеться проводити. Після City Hall я пішов у даунтаун – також популярна пам’ятка. Просто прогулявся пішки по центру Сан Франциско, щоб відчути атмосферу і клімат Сан Франциско. У кожного великого міста атмосфера своя власна.

Сан Франциско Cable Car (Перший трамвай Сан Франциско) – чудова пам’ятка

А вже після заходу сонця я проїхався подивитися визначні пам’ятки міста на знаменитих Cable Car за Сан Франциско. Це самий перший трамвай в Сан Франциско – одна з найбільш відвідуваних визначних пам’яток міста. Трамвайчики залишилися у своєму первозданному вигляді і можуть бути використані як громадський транспорт в Сан Франциско, але в основному на них їздять туристи, так як проїхатися на одній пам’ятки, щоб подивитися інші пам’ятки виходить не в кожному місті. Сан Франциско – це місто на пагорбах і там практично немає горизонтальних вулиць, що робить його однією визначною пам’яткою. Іноді у вас буде можливість побачити досить велику частину цих пам’яток Сан Франциско, просто проїжджаючи на Cable Car.

Пам’ятка Golden Gate Park, Сан Францискпро

https://clout.com.ua/

На наступний день в Сан-Франциско я пішов в іншу пам’ятку Golden Gate Park, не плутайте це місце з мостом Золоті Ворота (Golden Gate Bridge) в Сан-Франциско – це дві різні визначні пам’ятки. Golden Gate Park – це парк, який знаходиться в Сан Франциско, але нічого спільного крім імені з Golden Gate Bridge ця пам’ятка не має. В цьому парку ви зможете знайти кілька хороших музеїв та інші пам’ятки, яких тут чимало. У цьому місці я відвідав:

 

  • California Academy of Sciences
  • De Young Museum
  • Academy of Flowers

Пам’ятка California Academy of Sciences, SF

Але підемо по порядку. Першим у моєму списку музеїв Сан Франциско був California Academy of Sciences, що представляє собою щось між пам’яткою (shanghai) і місцем для розваги в Сан Франциско. Йти в California Academy of Sciences обов’язково, адже ця пам’ятка – справжня окраса міста! Зокрема, в Академії Наук Каліфорнії я побачив білого крокодила – єдиного в Сан Франциско… У нього вроджений порок і якийсь пігмент у його шкірі не працює. На California Academy of Sciences я пробув близько 4 годин, щоб не поспішаючи пройти весь музей міста Сан Франциско.

de Young Museum в Сан Франциско – чудова пам’ятка

https://clout.com.ua/

Після короткого перепочинку в красивому парку, який є пам’яткою Сан-Франциско і знаходиться між California Academy of Sciences і de Young Museum, я відправився в останній музей міста Сан Франциско – пам’ятку де Янг . De Young представляє з себе на противагу California Academy of Sciences, вже повноцінний справжній музей в Сан Франциско – одна з головних визначних пам’яток міста.

В de Young музеї очей туриста порадують численні скульптури. Моя суб’єктивна думка на де Янг музей – якщо ви фанат музеїв, тоді сміливо йдіть дивитися цю пам’ятку Сан Франциско. В іншому випадку вам слід подумати, перш ніж сюди вирушати.

А ось у Academy of Flowers – це пам’ятка куди потрібно йти всім і кожному в Сан-Франциско! Квиток коштує близько$5, і за ці $5 ви побачите незліченну кількість квітучих рослин з різних куточків земної кулі в одній пам’ятки міста Сан Франциско. Хоч я і чоловік, але отримав величезне задоволення від Academy of Flowers.

Якщо після цих пам’яток у вас ще є вільний час, то обов’язково погуляйте по Golden Gate Park оскільки це дійсно красива пам’ятка Сан Франциско.

Золоті Ворота (Golden Gate Bridge) − головна визначна пам’ятка Сан Франциско

https://clout.com.ua/

Головною визначною пам’яткою Сан Франциско є міст Золоті Ворота (Golden Gate Bridge). Міст виглядає дійсно невимовно гарно. Кожен раз я був у Сан Франциско Голден Гейт Брідж у мене виникало відчуття, що він намальований, а не справжній – настільки красиво міст виглядав – ось це справжня пам’ятка. Обов’язково прийдіть подивитися на міст кілька разів оскільки в різний час дня, за різної погоди в Сан Франциско пам’ятка Golden Gate Bridge виглядає по-різному, але завжди красиво!

Сан Франциско славиться не тільки своїми визначними пам’ятками, але і своєю туманною і дощовою погодою, і якщо вам випав ясний сонячний день – обов’язково спробуйте сходити на Золоті Ворота – досить популярну пам’ятка серед туристів, особливо під час заходу сонця в Сан Франциско. Якщо вам Сан Франциско подарував тільки туманні дні, не впадайте у відчай, Golden Gate міст виглядає вражаюче навіть при такій погоді, а пам’ятки міста можна відвідувати у будь-яку погоду. Міст виглядає красиво по-своєму за будь-якої погоди в Сан Франциско.

В Сан Франциско рекомендую взяти круїз навколо моста Золоті Ворота. Такий круїз коштує своїх грошей!

Є ще круїзи до знаменитої пам’ятки – острова-в’язниці Алькатрас (Alcatraz), але я на острів екскурсію не брав, чим в принципі і задоволений. Алькатрас виглядає якось страшно, і не думаю, що мені там перебувати було б приємно. Але якщо ви бажаєте взяти екскурсію на цю досить страшнувату пам’ятку Alcatraz – раджу резервувати заздалегідь онлайн. Квиток туди коштує щось в діапазоні від $20 до $50.

Pier 39 − головний бенкет в Сан-Франциско

https://clout.com.ua/

Більшістьство круїзів в Сан-Франциско відправляються з пірсу 39 (Pier 39). У пірсу 39 є і інші визначні пам’ятки Сан Франциско, але про ці пам’ятки трохи пізніше… Інша обов’язкова річ у Сан Франциско, пов’язана з Golden Gate Bridge – пройти пішки міст! Міст відкритий для пішоходів і безкоштовний для пішоходів. Вигляд, що відкривається з Золотих Воріт на пам’ятки Сан Франциско, дійсно того вартий! На додаток, на іншому кінці Голден Гейт, праворуч, знаходиться дуже гарна точка огляду. З тієї точки Golden Gate Bridge виглядає дуже добре! А у відносно ясну погоду видно навіть таку пам’ятку, як даунтаун-Сан-Франциско!

Чесно кажучи, більше і не придумаю, що можна ще зробити з такою пам’яткою, як Золоті Ворота в Сан-Франциско, як їх ще можна побачити.

Пам’ятка Golden Gate Bridge – одне з найпрекрасніших творінь людства з усіх, що я бачив, не дивно, що воно одне з найбільш відвідуваних визначних пам’яток міста. А я дещо вже встиг побачити в Сан-Франциско. З пірсу 39 (Pier 39) можна взяти круїз навколо моста Золоті Ворота (Golden Gate Bridge), можна взяти круїз до чудової пам’ятки – в’язниці Алькатрас.

Акваріум Сан Франциско – ще одна визначна пам’ятка

https://clout.com.ua/

Крім цього у Pier 39 є ще одна велика визначна пам’ятка Сан-Франциско – Акваріум (Aquarium of the Bay). У Aquarium of the Bay ви побачите багато різних морських створінь:

  • Красиві різнокольорові рибки
  • Рачки, крабики
  • Доторкнетеся до морської зірки
  • Доторкнетеся пальчиками до живої акули!

Якщо ви потрапите в таку пам’ятку як Акваріум Сан-Франциско в правильний час, то зможете побачити ще й годування акул.

San Francisco Exploratorium (Експлораторіум)

https://clout.com.ua/

Іншою пам’яткою Сан-Франциско є Exploratorium. З одного боку це музей, а з іншого – це дуже цікава пам’ятка в Сан-Франциско! Тут зібрані різні прилади, які демонструють природні (фізичні) явища. Звучить напевно трохи заплутано, але інакже я пояснити не можу. 🙂

Магнітні та електро-магнітні «чудеса» в Експлораторіумі – одному з кращих пам’яток Сан Франциско. Пояснити що таке Exploratorium в Сан Франциско дійсно складно. Навряд чи мені це вдалося, але ось сходити в Експлораторіум в Сан-Франциско варто – це я вам можу сказати зі 100% впевненістю.

Пам’ятка San Francisco Museum of Art

SOFMA (San Francisco Museum of Art). Як випливає з назви, ця пам’ятка – найбільший музей мистецтв у Сан-Франциско. Зізнатися, я не великий шанувальник мистецтва, але тим не менш SOFMA мені сподобалось. Найцікавіше – це картини Сальвадора Далі і Пабло Пікассо в Сан Франциско Museum of Art. Крім цього, можу додати, що музей сучасних мистецтв в п’ятницю працює довше, ніж у всі інші дні – цим можна скористатися і сходити подивитися цю пам’ятку, якщо у вас є лише кілька днів в Сан-Франциско.

Twin Peaks − Сан Франциско з висоти пташиного польоту

https://clout.com.ua/

Мій останній день в Сан-Франциско я присвятив пам’ятці Twin Peaks. Twin Peaks – це… спочатку хочеться зауважити, що все місто Сан Франциско стоїть на пагорбах і вертикально рівних вулиць практично не існує в Сан Франциско – це робить місто однією визначною пам’яткою. Ну а Twin Peaks – це досить високий пагорб, і як не дивно також пам’ятка, у якого 2 верхівки. Дослівно «Twin Peaks» позначає «Верхівки-близнюки».

З пам’ятки Twin Peaks відкривається один з найкращих видів на Сан-Франциско в цілому. Однак будьте готові, що перед цим видом на пам’ятки Сан Франциско вам потрібно буде йти в гору добрих хвилин 20-30. Але ви в Сан Франциско можете відчувати себе щасливчиком, якщо у вас є машина – тоді пішки добиратися на цю пам’ятку не потрібно.

Я спостерігав пам’ятки Сан-Франциско з цих Twin Peaks в мій останній день і в мене особливого вибору не було, які пам’ятки ще подивитися в Сан Франциско. Проте якщо у вас є можливість змінити плани в своєму розпорядку вивчення Сан-Франциско, то обов’язково вирушайте на пам’ятку Twin Peaks в перший же сонячний день!https://clout.com.ua/

У моєму випадку мені довелося задовольнятися традиційною для Сан Франциско погодою – повненьким туманному і невеликим дощиком. Але і при такій погоді в Сан Франциско я залишився задоволений і пам’яткою Twin Peaks, і всіма пам’ятками, і самим Сан Франциско.

А вже наступного ранку я був в аеропорту Сан-Франциско, проходячи реєстрацію на рейс, який відвіз мене з Сан-Франциско на … напевно на довгі роки…