Категорії
journal

50 речей, від яких ви повинні позбавитися до наступного дня народження

https://clout.com.ua/

Якось бабуся дала мені пораду: кожен раз, коли я починаю сильно дратуватися, я повинен глибоко вдихнути і почати робити все можливе, щоб відпустити свій гнів. Сьогодні я закликаю вас зробити те ж саме.

Таким як сьогодні, Ви ніколи не будете знову, тому навіщо витрачати час на дурний гнів? Це важко прийняти, але це правда. Якщо і є найкращий день для того, щоб почати відпускати непотрібні переживання і стреси, які ви утримуєте всередині себе, то цей день настав. А так як ми часто використовуємо наші дні народження, як маркери для відстеження нашого саморозвитку та досягнень, я закликаю вас до того, щоб…

Перш ніж настане ваш наступний день народження…

 1. Відпустіть те, що заважає вам посміхатися і розвиватися. – Життям потрібно насолоджуватися, а не терпіти його. Ідіть по тому шляху, який змушує вас рухатися. Ви завжди можете зробити щось, що змусить вас посміхатися.
 2. Позбавтеся тягара минулого. – Коли ми стаємо старше і мудріше, ми починаємо розуміти, що нам потрібно і що ми маємо залишити в минулому. Іноді, піти – це значить зробити крок вперед.
 3. Відпустіть почуття, які не дозволяють вам досить швидко розвиватися. – Незалежно від того, скільки помилок ви робите чи як повільно ви розвиваєтеся, ви все одно знаходитесь далеко попереду від тих, хто нічого не робить.
 4. Позбавтеся від думки, ніби у вас є що втрачати. – зрештою, ви ж не хочете шкодувати про ті речі, що ви вже зробили точно так само як про ті речі, які ви не робили, коли у вас був шанс. Я волів би прожити життя переповнене подіями, ніж життя наповнене питаннями «А якщо…?». Хіба ви не згодні?
 5. Перестаньте турбуватися про думки інших. – Коли будете писати історію вашого життя, пам’ятайте, що це зовсім не схоже на відгуки в інтернеті, тому не дозволяйте комусь іншому тримати вашу ручку.
 6. Позбавтеся від схильності уникати проблем. – Ви не можете змінити те, чого ви уникаєте.
 7. Позбавтеся пустих скарг. – Якщо вам щось не подобається, змініть це. Якщо ви не можете змінити, змініть своє ставлення до нього.
 8. Позбавтеся виправдань. – Якщо ви дійсно хочете зробити щось, ви знайдете спосіб, як це зробити. Якщо ви не хочете цього робити, ви будете шукати виправдання.
 9. Позбавтеся від ліні і рутини. – Ви не можете недооцінювати людину, яка завжди наполегливо трудиться. Будьте цією людиною. У житті, ви отримуєте не те, що хочете, а те, до чого доклали зусилля.
 10. Перестаньте робити одні і ті ж помилки знову і знову. – Ви не можете зробити одну і ту ж помилку двічі. Якщо ви вдруге повторюєте її, це вже не помилка, це ваш вибір.
 11. Годі мріяти про досконалість. – Якщо ви дійсно хочете стати професіоналом у чомусь, відкиньте поняття досконалості і замініть його поняттям нескінченного веселого дослідження.
 12. Перестаньте вважати, що все найкраще залишилося позаду. – Ваше життя не в минулому, в минулому тільки ваші спогади. Ваше життя завжди прямо тут і прямо зараз. Ловіть його! Вирішіть для себе, що кожне з ваших сьогоднішніх переживань стане прекрасною основою для ще кращого завтра.
 13. Перестаньте думати, що ви повинні завжди отримувати те, що хочете. – Іноді не досягнення того, чого ви хотіли може стати для вас несподіваною удачею.
 14. Перестаньте думати, що життя справедливе. – Якщо ви очікуєте, що світ буде справедливий з вами тільки тому, що ви справедливі з ним, ви обманюєте себе. Це все одно, що чекати на те, що лев не з’їсть вас, тільки тому, що ви не з’їли його.
 15. Перестаньте думати, що інші роблять краще, ніж ви. – По правді кажучи, ніхто не може досягти всього на світі, у всіх є проблеми. Якби всі розповідали вам про свої проблеми, ви, швидше за все, забрали б свої слова назад.
 16. Відпустіть свої очікування, які тягнуть вас назад. Якість вашого життя завжди на 10% залежить від того, що відбувається з вами і на 90% від того, як ви на це реагуєте.
 17. Перестаньте чекати відповідний момент. – Ви не можете жити в очікуванні слушного моменту – його не існує. Ви повинні наважитися зробити це сьогодні, тому що життя занадто коротке, щоб задаватися питаннями про те, що могло б бути.
 18. Перестаньте відчувати необхідність завжди відчувати себе комфортно. – Якщо ви хочете впливати на своє життя, вам доведеться примиритися з труднощами. Розвиток починається за межами вашої зони комфорту.
 19. Перестаньте думати, що ви повинні були знати все з самого спочатку. – Ви не повинні розбиратися відразу у всьому для того, щоб рухатися вперед. Просто робіть краще все, що зможете.
 20. Перестаньте розглядати успіх під призмою «все або нічого». – Цінуєте сіру зону між крайнощами успіху і невдачі (подорожі, враження і т. д.). І насамперед, ніколи не дозволяйте успіху дістатися до вашої голови, а невдач – до вашого серця.
 21. Відпустіть свої помилки. – Не носіть свої помилки з собою. Замість цього покладіть їх собі під ноги і використовуйте їх в якості сходинок, які ведуть до успіху.
 22. Перестаньте дозволяти вашим щоденним труднощам перемагати вас. – Важкі часи часто призводять до величі. Зберігайте віру. Це того варте. Початок великих справ завжди найважчий.
 23. Відпустіть надмірне занепокоєння. – Занепокоєння не забере у вас завтрашні проблеми, воно забере у вас сьогоднішній спокій і можливості. Перестаньте думати, як всі. Життя занадто коротке.
 24. Перестаньте бажати ті речі, яких ви не потребуєте. – Не думайте про їх вартість. Подумайте про їх цінність.
 25. Залиште свої невдячні думки. – Щастя ніколи не приходить до тих, хто не цінує те, що у них є. Так що будьте вдячні вже сьогодні. Життя не буває досконалим, воно просто непогане.
 26. Забудьте всі свої причини бути нещасним. – Припиніть шукати причини, щоб бути нещасним. Зосередьтеся на тому, що ви маєте і знайдіть причини бути щасливим. Позитивний настрій все змінює.
 27. Забудьте про лицемірство. – Наприклад, не моліться, коли йде дощ, якщо ви не молитеся, коли світить сонце.
 28. Перестаньте припускати, що інші люди є «нормальнішими», ніж ви. – Єдині нормальні люди, яких ви знаєте – це ті, яких ви знаєте погано.
 29. Відпустіть емоції, які часто беруть над вами верх. – Залишайтеся сильними. Навіть тоді, коли відчуваєте, що все навколо руйнується – це не так. Візьміть під контроль свої емоції, перш ніж вони візьмуть під контроль вами.
 30. Забудьте про свою нестриманість. – Ніколи не робіть дурниці тільки тому, що ви засмучені.
 31. Позбавтеся від мерзенних слів. – Якщо сказати, що хтось негарний, то це не зробить вас хоч трохи красивіше.
 32. Перестаньте поверхово оцінювати оточуючих. – Ми ніколи не зустрічаємо в нашому житті звичайних людей. Якщо ви дасте їм шанс, то кожен зможе показати вам щось дивовижне.
 33. Перестаньте змінювати інших. – У більшості випадків, ви не можете змінити людей, і ви не повинні намагатися це зробити. Або ви приймаєте те, ким вони є або вирішуєте жити без них.
 34. Перестаньте думати, що ви надто круті, щоб бути добрими. – Щоб бути ніжним і добрим треба витратити багато сил. Але ви набагато сильніші, ніж ви думаєте.
 35. Перестаньте бути «занадто зайнятими» для того, щоб показати свою любов. – Відданість важко знайти. Довіру легко втратити. Дії говорять краще, ніж слова. Говоріть своїм близьким, що ви любите їх кожен день і доводьте це.
 36. Позбавтеся від односторонніх відносин. – Якщо хтось справді турбується про вас, він не буде примушувати вас відчувати, що вам потрібно постійно боротися за його увагу.
 37. Відпустіть тих, хто ніколи не приходив вам на допомогу у скрутну хвилину. – Пам’ятайте, що тільки під час найважчих періодів у вашому житті, ви зможете побачити справжнє обличчя тих людей, які стверджують, що вони піклуються про вас.
 38. Позбавтеся від негативних впливів. Будьте з тими, хто розкриває у вас кращі якості, не викликаючи у вас тривоги.
 39. Позбавтеся від будь-якої ненависті до себе. – Любіть себе! Простіть себе! Прийміть себе!
 40. Забудьте про будь-яку брехню, яку ви чули на рахунок того, що ви недостатньо привабливі. -У світі є більше жінок, які страждають від анорексії і булімії, ніж тих, хто бореться з раком молочної залози. Любіть себе такою, яка ти є. Ви вже красиві.
 41. Перестаньте намагатися бути кимось іншим. – Хтось завжди буде гарніше. Хтось завжди буде розумнішим. Хтось завжди буде молодше. Але вони ніколи не будуть ВАМИ. І це робить вас цікавою людиною.
 42. Забудьте про ті речі, які інші люди говорять про вас. – Постарайтеся не приймати близько до серця все, що оточуючі говорять про вас. Те, що вони думають і говорять, є відображенням їх самих, а не вас.
 43. Забудьте дріб’язкові конфлікти. – Ви не можете змінити те, як люди ставляться до вас або що вони думають про вас. Завжди можна змінити те, як ви реагуєте на це і ви завжди можете обирати тих, хто буде вас оточувати.
 44. Перестаньте ставити потреби інших вище своїх власних. – Давайте стільки, скільки можете, але не дозволяйте собі бути використаними. Прислухайтеся до думки інших, але не втрачайте свій власний голос.
 45. Перестаньте вважати, що всі повинні бути такими, як ви. – Не варто забувати про тих, хто дійсно любить вас.
 46. Перестаньте змінюватися тільки для того, щоб просто справити враження на людей. – Ніколи не змінюйтесь тільки для того, щоб справити враження на когось. Змінюйтесь тільки тому, що це робить вас краще і веде вас до світлого майбутнього.
 47. Забудьте про невеликі неприємності в житті. – Не дозволяйте тупим дрібницям зламати ваше щастя. Справжнє багатство – це можливість випробувати і оцінити кожен момент життя, який би він не був.
 48. Відпустіть свій вчорашній день. – Не дозволяйте вчорашньому дню вкрасти ваш сьогоднішній. Не судіть себе в минулому, ви там більше не живете. Відпустіть його, розвивайтеся і рухайтеся вперед.
 49. Перестаньте думати, що відмова означає провал. – Відмова і рух вперед – це, можливо, споріднені речі.
 50. Перестаньте думати, що вже занадто пізно, щоб почати все спочатку. – Пам’ятайте, що завжди краще бути в нижній частині тієї драбини, на яку ви хочете піднятися.

Примітка: очевидно, якщо ваш день народження завтра, або на наступному тижні, оберіть для себе кілька пунктів, над якими ви можете попрацювати прямо зараз, і поставте перед собою мету пройти весь цей список до вашого наступного дня народження.