Категорії
journal

П’ять експрес-методів підняти настрій

Немає нічого поганого в тому, щоб іноді відчувати смуток або дратівливість – це природно для кожної людини. Однак якщо поганий настрій зберігається тривалий час, або ви просто хочете терміново підняти собі настрій, то для цього існує маса приємних і ефективних способів.

Ці нескладні техніки допоможуть повернути гарний настрій. Застосовуй їх незалежно від погоди, часу і оточення!

1. Намалюй свою злість або інше негативне почуття, яке зараз тебе гнітить.

Намалюй це у вигляді чоловічка, чудовиська або абстрактної картинки. А потім спали листок. Як варіант – склади з нього літачок, запусти його у вікно або відправ в сміттєву корзину.

2. Потягнііііться.

 Витягни руки вгору, випрями хребет і потягнися до сонця. Уяви собі, що у тебе на голові корона. Потрібно Королеві звертати увагу на дрібні житейські неприємності? 🙂

3. Пригости смачненьким колегу або подругу.

У відповідь ти напевно почуєш подяку або теплу усмішку. Якщо поблизу нікого немає – пригости себе. І обов’язково скажи собі: «Дякую, люба!»

4. Посміхнися собі у дзеркало.

Можливо, спочатку усмішка буде трохи силуваною, але ти не здавайся! Коли ми посміхаємося, в організмі виробляється гормон щастя і настрій автоматично піднімається. Спробуй привітно посміхатися перехожим на вулиці, напевно хоч хтось з них відповість тобі тим же.

5. Створи безглуздий вірш.

 Рифмуй будь-що, наприклад, слова «кіт» і «біт», «омлет» і «арбалет». Чим абсурдніші ці рядочки, тим краще: більше приводів посміятися.