Категорії
journal

5 критичних помилок у відносинах

1. Принцип автоматизму.

Якщо ви разом, то все тепер буде відбуватися автоматично – це помилка.

Озирніться навколо, все в природі безперервно народжується і вмирає, або трансформується і зростає, або піддається руйнуванню, або саморуйнується. Те ж відбувається й з відносинами. Якщо один або обидва партнери перестають перебувати в чуттєвій усвідомленості, то розрив неминучий.

2. Принцип цукру.

Віддавати всю себе чоловікові, забувши про інші сфери життя. Це також помилка – віддавати всього себе жінці.

Відносини – це лише частина твоїх інтересів, але не все на світі. У жінки і чоловіка повинна бути своя особиста територія, хобі, захоплення, бажання і т.д. Інакше потім буде класичне: «Я на тебе кращі роки, а ти…» Живіть своїм життям!

3. Принцип заморозки.

Перестати розвиватися, дізнаватися нове, рости, грати, бути дитиною – це теж помилка.

Наш світ динамічний, і якщо ви завмерли на одному рівні, то вас одразу обженуть швидші. Треба бути цікавою людиною для свого чоловіка або своєї жінки. І це виходить само собою, якщо завжди дізнаватися нове, жити з цікавістю, з інтересом, і т.д.

4. Принцип гирі.

Прив’язувати до себе чоловіка або жінку, позбавляючи їх особистого простору – це помилка.

Перечитате попередні пункти і зрозумійте – кожному треба розвиватися, мати певну свободу і жити своїм життям, а не тільки відносинами. Якщо ж людина не вміє поєднувати особисту свободу і відносини – подумайте, а чи потрібен вам такий партнер?

5. Принцип «кожен за себе».

Жити в своєму просторі – помилка.

В парі важливо створювати спільний простір. Обов’язково повинно бути щось, що об’єднує вашу пару на трьох рівнях: емоційному, інтелектуальному та фізичному. Як ви розумієте, мова йде не про дітей, квартиру чи собачку. Подумайте прямо зараз, яка з цих областей пов’язує вас найбільше, яка – менше, і що ви можете зробити для розвитку цих областей. І робіть це. «Зміцнюйте відносини», а намагайтеся зробити їх комфортними, цікавими, захоплюючими.