Категорії
Відпочинок Туристу

Визначні Пам’ятки Фінляндії

 

Фінляндія – країна на півночі Європи, яка є однією з найбільш популярних і відвідуваних країн у Європі. Офіційні мови тут шведська і фінська, гарна природа притягує людей, пам’ятки країни допомагають дізнатися більше про історію та культуру Фінляндії. Вирушаючи у Фінляндії взимку, можна повернутися в дитинство і зустрітися з Санта-Клаусом, покататися на лижах на місцевих курортах, порибалити з травня по вересень.

Архіпелаг Турку – пам’ятка Фінляндії

Південний-захід Фінляндії можна назвати центром древньої історії, тут знаходяться острови і море. Саме тут знаходиться одна з основних визначних пам’яток Фінляндії Архіпелаг Турку, який називають перловим намистом із 20 тисяч островів з зеленою рослинністю, а також невеликих скелястих островів і рифів. Всі вони тягнуться поблизу від стародавньої столиці Фінляндії – міста Турку, який сьогодні є культурним і економічним центром країни. Архіпелаг називають землею турку, що звучить як Турунмаа, а море називається Саарисомери.

https://clout.com.ua/

У світі немає аналогів цій пам’ятці Фінляндії, такий унікальний архіпелаг. Тут природа дуже відрізняється від континентальної. На островах можна зустріти і пологі скелі, стрімкі кручі. Скелі нагадують про льодовики, який перебував тут у давнину. Побувавши на одному з цих островів, вас здивують квіткові луки, зелені гаї, фарби природи. Море тут влітку яскраво-синє, взимку воно здається білим.

Долина Муммій-Трол у Фінляндії

Гарним варіантом відпочити у Фінляндії з дітьми є долина Муммій-Трол, яку також можна вважати пам’яткою цієї країни. Вона розташована на острові Кайло і займає всю його територію. Ця пам’ятка Фінляндії знаходиться біля узбережжя міста Наанталі, який розташувався в 16 кілометрах від Турку. До острова можна добратися по пішохідному мосту.

https://clout.com.ua/

Долина Муммій-Трол була створена як втілення героїв казки Туве Янсон. Тут організована справжня казка для дітей 5-7 років та їх батьків. Так як Муммій-Троли взимку впадають в сплячку, долина приймає гостей тільки влітку. Іноді вона відкривається взимку, коли діти йдуть на канікули. Тут у долині можна побачити багато місця, які описані в книзі Янсон. Тут можна побачити і блакитний Муммі-будинок, жовтий будинок Хемуля, в якому знаходиться колекція метеликів і рослин. Тут також знаходиться фрегат Муммі-папи, купальня, хатинка відьми з Чарівного лісу. Можна побачити печеру гаттіфнаттів, пожежну станцію.

https://clout.com.ua/

Персонажі казки, які радують туристів розгулюючи по долині: Малятко Мю, Снифф, фрекен Снорк і, звичайно ж, Нюхмумрик. Також тут можна зустріти Муммій-маму, Муммій-тата та долучитися до їх життя. Персонажі казки показують сценки, з ними можна сфотографуватися, а також на території парку працює літній театр Емма.

Село Санта-Клауса – основна визначна пам’ятка Фінляндії

Однією з найвідоміших пам’яток Фінляндії, яку мріють відвідати багато дітей сусідніх країн і подорож в яку хочуть подарувати своїм дітям батьки, це село Санта-Клауса і Санта-парк. Це село знаходиться в 8 кілометрах від міста в провінції Лапландія. Фінського Санта-Клауса називають Йоулупуккі, тому і село це на фінській називається селом Йоулупуккі.

https://clout.com.ua/

Село з’явилося не випадково. Одного разу вдова одного з президентів США Теодора Рузвельта, Елеонора Рузвельт, вирішила відвідати батьківщину Санта-Клауса, знаючи, що вона знаходиться десь біля Рованіємі. Спеціально до її приїзду в 1950 році в цій місцевості поставили хатину, вона збереглася і до нашого часу. До села стали приїжджати всі бажаючі побувати в гостях у Санта-Клауса, село стало набирати популярність і незабаром перетворилося на справжній центр зимових розваг і справжнє казкове село.

https://clout.com.ua/

Місцеві міфи свідчать, що сто років тому хтось почав поширювати чутки, що в печері, розташованої неподалік гори Вухо або Корватунтурі, живуть Ельфи, Санта-Клаус і його дружина, а також різдвяні олені. Санта-Клаус оселився ближче до людей, щоб ніхто не міг знайти його справжній будинок. І тепер кожен бажаючий може шепнути йому на вушко своє бажання до Нового року, прогулятися по селі з безліччю цікавих місць.