Категорії
journal

Як з гідністю пережити незручний момент?

https://clout.com.ua/

Отже, ось 8 порад, які можуть допомогти вам подолати складні моменти:

  1. Дихайте глибоко. Після того, як ви зробили дурницю, зробіть глибокий вдих і заспокойтеся. Це допоможе вам уникнути того, що ви можете щось сказати або зробити, що може бути ще більш недоречним. Зупиніться на хвилинку, щоб заспокоїтися і рухайтеся далі.
  2. Сміятися, сміятися, і ще раз сміятися. найпростіший спосіб перебороти складний момент – це посміятися над собою. Таким чином, іншим буде простіше посміятися разом з вами, а не над вами.
  3. Жартуйте. Якщо ви використовуєте в ситуації гумор, то будете виглядати менш незграбним. Наприклад, якщо ви впадете з стільця, говоріть «Я виконую свої трюки!»
  4. Зберігайте обличчя. Якщо з вами трапився неприємний момент, то краще прийняти це. Ви не можете повернутися назад у часі, щоб все виправити, тому який сенс заперечувати щось. Визнайте, що склалася неприємна ситуація і це чудово.
  5. Не влаштовуйте сцен. Найгірше, що ви можете зробити в складний момент, це влаштувати сцену. Ви ніколи не отримаєте схвалення, якщо будете кричати або плакати в громадському місці. Чим більший скандал ви влаштуєте, тим більше ситуація запам’ятається іншими. Якщо ваша реакція буде спокійною, то люди швидко забудуть про те, що сталося.
  6. Зробіть щось, що відволіче вас. Після незручного моменту, зробіть щось, щоб відволіктися – почитайте, займіться спортом, послухайте музику і т.д. Це займе ваш розум і звільнить від думок про неприємність, що сталася з вами.
  7. Сприймайте проблему як урок! Добре, якщо вам соромно, але сприймайте незручні моменти як урок, з якого можна дізнатися щось корисне. Ви знепритомніли, виступаючи з доповіддю? Дослідіть тему, як бути спокійним під час публічних виступів. Завжди можна зробити висновок з вашого неприємного моменту, щоб не зробити ту ж саму помилку повторно!
  8. Змиріться з цим. Як тільки ви зробите це, ви швидко забудете про все.

Пам’ятайте, що складні ситуації можуть трапитися з ким завгодно, тут ви не самотні! Якщо вам потрібно поплакати, нехай цього ніхто не бачить. Не робіть бурю в склянці води! Якщо у вас був неприємний момент, пам’ятайте, що інші оцінюють подію не так, як ви і, можливо, зовсім не вважають, що все було так погано, як ви думаєте. Не дозволяйте собі зруйнувати ваш день!