Категорії
Відпочинок

Аквапарк Реда Польща (огляд, ціни, парковка)

Аквапарк Реда належить до ряду найбільш сучасних місць відпочинку в Польщі. Він був відкритий 29 липня 2016 року і вже встиг завоювати любов багатьох фанатів водних атракціонів. Його територія майже повністю закрита, на терасі є столики з шезлонгами.

Опис аквапарку

Реда – не надто великий за площею, але він налічує 3 гірки різної складності. Також існує ще один спуск зі скляним тунелем, з якого ви потрапите прямо до акваріума зі справжніми живими акулами, а також річка, якою можна поплавати на надувному матраці. Є зона з хвилями, але туди допускаються лише ті, чий зріст вищий за 140 см. Це дуже завбачливо, коли обмеження не за віком, а за зростом.

Адміністрація передбачила ще й СПА зону з сауною, але вхід туди діє тільки для дорослих (від 18 років).

На території аквапарку є невеличке кафе, де можна попоїсти під час відпочинку.

Працює аквапарк найчастіше з 9 ранку і закривається о 22:00 чи 23:00 в залежності від поточного розкладу.

Що з собою потрібно взяти?

Обов’язково мати з собою документи для дітей, які підтверджують їхній вік. Також слід подбати про особистий рушник, оскільки їх не видають в аквапарку. На вході до центру на 1 поверсі є пристрій, де потрібно взяти талончик для черги, а потім вже з ним піднятися на 3-й поверх (сам аквапарк) і придбати вхідний квиток. Всі додаткові послуги, які не входять до вартості квитка, будуть записані на браслет, а клієнту на виході необхідно буде їх сплатити. Також слід чітко дотримуватися “тайм-ауту”, оскільки відлік часу починається з моменту придбання квитка, а за кожну хвилину, проведену після визначеного часу, потрібно буде сплатити штраф, що становить 0,5 злотих за 1 хвилину.

Де припаркувати авто?

Для цього передбачені три платних і одна безкоштовна стоянка. На платних стоянках перша година користування зазвичай безкоштовна, а потім потрібно буде погодинно сплачувати за перебування транспортного засобу на території центру.

Ціни за квитки

В аквапарку Реда можна придбати квитки для дорослих, пільгові квитки (діти від 3 до 18 років, студенти, що покажуть відповідний документ, а також люди похилого віку (від 60 років і старші)), а також сімейний абонемент (максимально 2 дорослих та 2 дітей від 3 до 18 років або 1 дорослий і 3 дітей). Діти до трьох років мають право відвідувати аквапарк безкоштовно, але не більше двох дітей у супроводі одного дорослого. Всі діти віком до 12 років також обов’язково повинні бути разом з дорослим (від 18 років). Ціни дуже сильно залежать від тривалості перебування, дня тижня і сезону.

  • Будні дні. За осанніми даними для дорослих ціна за 1 годину складає 20 злотих, за 3 години – 36 злотих і на увесь день квиток коштуватиме всього в 50 злотих. Пільговий квиток коштуватиме 15, 30 і 40 злотих відповідно, а сімейний абонемент на 3 години 70 злотих, і на цілий день 110 злотих.
  • У суботу, неділю та під час святкових днів дорослий квиток коштуватиме 25, 45 і 55 злотих, пільговий – 20, 35 і 45 злотих, а за сімейний абонемент потрібно буде сплатити 90 або 130 злотих.
  • У липні – серпні незалежно від дня тижня ціна для дорослих складає 30, 60 і 80 злотих, для пільгової категорії відвідувачів – 55, 50 і 60 злотих, за сімейний квиток на 3 години доведеться викласти з кишені 120 злотих, а за цілий день – 160 злотих.