Категорії
journal

Чому не можна вірити в астрологію?

Право вибору

Людина – істота, яка має право вибору, і це право дано усім. Ми самі повинні розпоряджатися своєю долею, так як ми хочемо, і ніхто, і ніщо не може нам нав’язати майбутні події. А астрологія цим і займається.

Майбутнього не існує

Майбутнього, як такого не існує, людина створює його сама шляхом певних дій, і розвиватися це майбутнє може як завгодно, з будь-якого сценарію, і в залежності від ваших вчинків.

Астрологія нав’язує нам один єдиний хід подій, приймаючи який, ми вже не в силах щось змінити.

Статистика

Багато людей виправдовують астрологію тим, що прогнози всі збуваються. Ви помічаєте, як часто збувається прогнози? Адже, якщо зі 100 розказаних передбачень, виповнитися лише 1 – всі будуть вірити, що прогнози збуваються, однак ніхто не скаже, що 99 разів до цього були невдалими.

Відповідальність

Звичайно, ми не до кінця знаємо як влаштований цей світ, проте краще вірити у свої сили. Ми дійсно можемо вплинути на більшість подій у своєму житті і взяти, нарешті, відповідальність на себе (а не перекладати свої проблеми на зірки).

Не програмуйте себе на невдачу, довіряючи асторології, адже людина запрограмована на те, у що вірить.

Який же підсумок всьому вищесказаному? Він один: вірячи в астрологічні прогнози, ви позбавляєте себе того чудового життя, яке можете собі створити. Ви живете тією реальністю, яку вам нав’язують.