Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур в Непал. Інформація для туриста

Непал – держава Південної Азії, яка славиться своїми красивими горами Гімалаями, прекрасними храмами та пагодами, що залишилися з давніх часів. Королівство Непал межує з Китаєм та Індією, ввібрало в себе традиції і дух сходу, воно вабить до себе шукачів пригод та любителів гарного відпочинку. Непал не для тих, хто звик жити за розкладом – тут потрібно бути розслабленим і нікуди не поспішати, щоб сповна насолодитися атмосферою. Столиця Непалу – місто Катманду. До 16 століття воно називалося Кантипуром і перекладалося з санскриту як “Місто краси”.

Тури в Непал. Йдемо в похідhttps://clout.com.ua/

Тури в Непал доступні від різних туристичних компаній з організацією повноцінного відпочинку. Є можливість зробити екзотичну екскурсію і розповісти відомі визначні пам’ятки країни. Наприклад, непогано було б відвідати Королівський заповідник Гокарна (або Кокарна сафарі-парк, як його ще називають). Тут можна здійснити прогулянку на слоні, побачити багато екзотичних тварин та помилуватися пагодою Гокарнешвар Махадев.

https://clout.com.ua/Здійснюючи тур в Непал, не забудьте відвідати Королівський Ботанічний сад під назвою Годаварі. Він розкинувся біля підніжжя гори Пульчоук і вражає своєю натуральною красою. Ще одним популярним місцем відпочинку туристів є Нагаркот. Тут можна помилуватися красою вершин Східних Гімалаїв, в тому числі Еверестом, який тут називають Сагарматхой. Розташувався Нагаркот в 32 кілометрах на схід від Катманду і на висоті 2 тисячі 173 метри.

Обов’язково візьміть екскурсію в таке місце як Какани. Тут процвітає прекрасна природа і розкинувся гірський масив Ганеш Химал, який порадує око чудовими панорамами. Какани знаходиться в 29 кілометрах на північний захід від Катманду, звідси відкривається вид на піки Гауришанкар, який височить у 7 134 метри у висоту, Аби Бхарме, який височіє на 6 109 метрів, а також Манаслу – 8 163 метри у висоту. Тут також можна побачити піки Хималчули – 7 893 і Аннапурна – 8 091 метр. Какани видно добре в ясну погоду.

Тур в Непал для шанувальників світової культури

Для тих, хто цікавиться історією і релігією, підійде тур в Непал з відвідуванням священних місць. Наприклад, озеро Госайкунда – це одне з найвідоміших місць паломництва в Непалі. Знаходиться озеро в 4 360 метрах над рівнем моря, і його краса вражає погляд, адже озеро обрамлене високими горами, починаючи з півночі і до півдня. Здійснюючи тур в Непал, відвідайте також Хеламбру. Це місце, де розташовано багато буддистських монастирів.

https://clout.com.ua/Ще одним прекрасним місцем у Непалі, яке варто відвідати, вважається долина Покхара. Тут туляться озера Бегнас, Рупа і Фева, які надають особливу мальовничість цього місця. Покхара знаходиться в 827 метрах над рівнем моря. Звідси відкривається прекрасний вид на вершини Манаслу, Дхаулагири і Мачхапучхре, а також на п’ять піків Аннапурни. Тут можна половити рибу на озері, скупатися або покататися на човні.

Природні пам’ятки Непалу

Популярним місцем відпочинку у Західному Непалі є Тансен. Завдяки своєму розташуванню і клімату найбільша кількість туристів місце приваблює саме влітку. Тут відкривається чудова панорама на Гімалаї, яка охоплює територію від Дхаулагири на заході до Гауришанкар на північно-сході. Екскурсійний тур в Непал може включати в себе відвідання Королівського національного парку Читван, а саме долини Рапті, яка в перекладі означає «ліс леопардів».

Багато видів диких тварин живуть у цьому великому заповіднику Непалу: носороги, олені, ведмеді-губачі, дикі кабани, леопарди, дельфіни, крокодили, 350 видів птахів і навіть королівські бенгальські тигри.

https://clout.com.ua/Ще одним популярним національним парком в Непалі є Аннапурна. Тут знаходяться тибетські храми і монастирі поруч з гарячими мінеральними джерелами. Паломники проходять по території парку, прямуючи в священні міста Муктинатх і Мустанга Кагбені. Храм Вогню Землі є головною святинею Муктинатха. Тут на вівтарі знаходиться джерело природного газу. У монастирі сімдесяти джерел Шиви, у яких можна омити гріхи за минулий рік.

Тур в Непал. Підсумок

Непал – східна країна, де сповідують буддизм і здійснюють паломництва. Тут прекрасні озера і гори, парки і сади, в яких збереглася первозданна природа.