Категорії
Відпочинок Туристу

Анталія, курорт Туреччини

 

В Анталії неможливо знайти місце, де Вам би не сподобалося, адже на цьому прекрасному курорті гармонійно поєднуються і природа, і сонце, і море, і пляжі. Один раз побувавши в Анталії, туристи закохуються в її чудові пляжі, бездоганної чистоти воду, і захоплюючі пам’ятки кращого турецького курорту.

Анталія – кращий курорт Туреччини!

Анталія є найтеплішим курортом Туреччини, адже на цьому курорті купальний сезон починається у квітні, і тягнеться впродовж цілих 7 місяців. У перших числах листопада сезон закінчується. Місто-курорт Анталія розвивається з фантастичною швидкістю, тому у Вас буде можливість оцінити не тільки пляжі і морську воду, а ще й дізнатися багато цікавої інформації про визначні пам’ятки та інші популярні туристичні місця курортної столиці Туреччини. Добре відпочивши вдень на пляжі, набравшись енергії, Ви можете сміливо використовувати її в нічне життя Анталії. Величезна кількість дискотек та інших нічних закладів користуються неабиякою популярністю серед туристів. Наприклад, «Олімпос» – одна з найпопулярніших дискотек Анталії. Якщо Ви бажаєте провести ніч під відкритим небом, то кращим вибором буде «Клуб 29». Також можна подивитися «Танець живота», популярність якого зростає у всьому світі.

https://clout.com.ua/

 

Готелі Анталії

Анталія – Середземноморський курорт Туреччини, який має широку мережу готелів, які можуть задовольнити будь-якого туриста з будь-яким матеріальним становищем. Часто кажуть, що турецькі готелі мають не дуже добрий сервіс, але можна сміливо сказати одне: Анталія – виняток з усіх курортів Туреччини! Переважна більшість відгуків про готелі цього курорту – позитивні, а інше – просто поодинокі випадки! Звичайно, такого сервісу як у багатих європейських країнах немає, але Анталія – це ж курорт, тут в готель приходять тільки, щоб переодягнутися, ну ще й іноді поспати. Решта відпочинку в Анталії йде на танці, пляж, екскурсії, сувеніри і звичайно ж пам’ятки.

Курорт Анталія, інформація про пляжі

Для того щоб повністю переконатися в чистоті й красі турецьких пляжів, радимо взяти в оренду машину і проїхати вздовж узбережжя. Перше, що Ви побачите це два пляжі-красеня: Лара та Конялти. Довгі піщані, а головне чисті пляжі приваблюють величезну кількість туристів з усього світу. Серед наших туристів більшою популярністю користується Лара, так як саме на цьому пляжі Анталії регулярно проходять концерти вітчизняних і зарубіжних зірок. Ще одним популярним пляжем є Бічпарк, але більшість наших співгромадян просто не знають про нього. А туристи з інших країн відпочивають і веселяться на Бічпарке, по праву вважаючи його одним з кращих пляжів Анталії.

https://clout.com.ua/

На відміну від пляжів Лара та Конялти, Бічпарк славиться «живими концертами» світових зірок, танцями до ранку, WIFI і кращими дівчатами Анталії. Величезну популярність набираємо відпочинок на дикому пляжі без основних благ цивілізації. Кращим місцем для такого відпочинку є пляж Олімпос. Кого там тільки не можна зустріти: і йогів, і хіпі, і місцевих «дикунів», ну і звичайно ж, наших туристів. Всі охочі відпочити по-простому, тобто без гучної музики, гулянок на всю ніч та інших складових активного відпочинку, якого в Анталії хоч відбавляй. Олімпос – пляж для тих, хто хоче побути наодинці з собою, в гармонії з природою. Це місце приваблює навіть наших туристів, які аргументують свій вибір тим, що саме на цьому пляжі найчистіша вода і найкращий пісок серед усіх пляжів в Анталії.

Анталія, екскурсії по визначних пам’ятках курорту

На курорті в Анталії Ви просто зобов’язані взяти екскурсію на водоспад Дюден, краса якого вразить навіть найвибагливішого туриста. З усіх боків водоспаду побудовані чудові майданчики, де Ви можете зручно сісти і милуватись заспокійливим шумом водоспаду Дюден, який знаходиться всього в декількох кілометрах від Анталії. Прохолодне повітря і приємна волога просочують все навколо, роблячи це місце ідеальним для того, щоб відпочити від усього світу.

https://clout.com.ua/

Безліч різних військових споруд оточувало Анталію, але до наших часів дійшла тільки вежа Хидирлик Кулеси. Історія цієї споруди починається майже 2 тисячі років тому, в II столітті. Під час побудови захисна споруда служила маяком для мореплавців. Цікаво знати, що в середині цієї пам’ятки Анталії знаходиться величезний камінь. Багато вчених вважають, що вежа виконувала ще і функції гробниці, що цілком реально, але доказів поки немає.

Ну а поки Анталія приваблює до себе туристів не тільки як курорт, але і як місто цікавих пам’яток. Ще одне цікаве місце на курорті – Археологічний музей Анталії. Він є найбагатшим турецьким музеєм, містить безліч доісторичних знахідок, саркофагів і скульптур різних епох і народів, які колись існували на території сучасної Анталії. Але одна з найбільш значущих пам’яток знаходиться недалеко від курорту Анталії, це Термессос – єдине місто, підкорити яке не вдалося самому Олександру Македонському! До наших часів дійшло безліч старовинних споруд цього міста, що датуються V століттям нашої ери!

Читаючи про всі ці чудові місця Анталії і про сам курорт виникає бажання швидше подивитися, як це все виглядає. Тому не буду Вас відволікати від замовлення поїздки в Анталію, а просто пропоную подивитися на фотографії Анталії – кращого курорту Туреччини!