Категорії
Відпочинок Пам’ятки Туристу

Тур в Латвію

 

З чим у вас асоціюється Латвія? Це, насамперед, країна на узбережжі Балтійського моря, засмаглі і доброзичливі латвійці з цікавим акцентом, бурштин, озера і мінеральні джерела. Стриманий характер латвійців проявляється і в організації курортного відпочинку туристів, адже навіть в Юрмалі не спостерігається величезна кількість готелів і розважальних закладів.

Тур в Латвію – для людей з гарним смаком

Юрмала сьогодні – це місце, де проводиться пісенний конкурс молодих виконавців, це місце, де ще у СРСР мріяв відпочити кожен інтелігент. В той час, Латвія грала роль місцевого закордону, вона була частиною великої країни, але тут завжди було все як в Європейських країнах, приморський клімат, елегантні вулиці і будинки, смак західної життя, розміреність і краса природи.

https://clout.com.ua/

Обираючи тур в Латвію, хто вибирає огляд визначних пам’яток столиці – Риги, а хтось віддає перевагу один з відомих курортів, наприклад, Вентспілс і Лієпая. Зимовий відпочинок тут також можливий, адже курорт Сигулда називають латвійської Швейцарією. Тут є гірськолижні траси будь-якої складності, а також побудовані невеликі готелі і котеджі.

Тур в столицю Латвії – Ригу

Столицю країни Ригу цілком можна назвати своєрідною пам’яткою Латвії. Тут можна відвідати кілька стародавніх будівель, навіть тих, що були побудовані ще в 13 столітті. Наприклад, можна відзначити Домський собор, побудований в 1211 році в Старому місті. Символом Риги вважається 137-метрова вежа церкви Святого Петра. У Ризі також можна відвідати кілька музеїв, наприклад музей Іноземного мистецтва, державну художню галерею. Можна піти на екскурсію до Порохової вежі Пулверторніс, зайти в церкву святого Якоба. Також не зайвим буде відвідати сад Вієстура з Александровскими Воротами біля входу.

https://clout.com.ua/

Тур столицю Латвії – Ригу – це також можливість відвідати Автомобільний музей, відкритий Латвійський Етнографічний музей. В останньому зібрані будівлі зі всієї Латвії. Там є і дерев’яні церкви, і вітряні млини, побудовані, починаючи з 16 століття і закінчуючи 19-м. Курорт Латвії Юрмала, на який часто продають тури різні тематичні компанії, латиші вважають своєю природною пам’яткою. Він складається з 12 невеликих сіл і розташувався на березі Ризької затоки. Тут є достатньо готелів і санаторіїв, але місто ними не переповнене. Здоровий клімат і безліч хвойних дерев дали привід звести тут декілька санаторіїв. Більшість з них обладнані тенісними кортами, басейнами, також є розважальні заклади та аквапарк.

Курорт Латвії Сигулда

Ще одним популярним курортом Латвії є Сигулда. Серед його визначних пам’яток є парк скульптури і Національний парк. Архітектурні пам’ятки – це замок Турайда, побудований в 13 столітті, літня резиденція герцогів Курляндських в Рундале, яку спроектував архітектор Растреллі. Тут знаходиться найбільший водоспад Латвії, який розташувався на берегах річки Вента недалеко від Кулдиги. Заповідники Морицсала, Грині, Слитере та інші.

Вентспілс – місце для пляжного відпочинку в Латвії

Курорт Вентспілс – знаходиться вздовж берегів Венти на березі Балтійського моря. Це невелике містечко, і в той же час, незамерзаючий порт. Місто чисте і доглянуте, його більшу частину займають парки та зелені насадження, сквери і сади. Тут найчистіші пляжі, які не один раз отримували за свою чистоту нагороди. У готелях прекрасний рівень сервісу.

https://clout.com.ua/

Серед визначних пам’яток курорту — замок Лівонського ордена, який був побудований майже 8 століть тому, Вентспілський замок, церква Святого Миколая. Більшість будинків тут побудовані у візантійському і класичному стилях. Збираючись в тур на цей курорт Латвії, відвідайте Етнографічний музей під відкритим небом. Він славиться колекцією експонатів, що відносяться до історії мореплавства. Також відвідайте Будинок ремесел з прекрасною колекцією кераміки, продажем сувенірів.

Тур в Лієпая

Лієпая — ще один знаменитий курорт Латвії, куди з задоволенням можна організувати свій тур, https://clout.com.ua/його називають містом, де народжується вітер. Знаходиться курорт в Курземе на узбережжі Балтійського моря.

Серед визначних пам’яток курорту також можна відзначити основні природні пам’ятки, а також зведені руками людини. Серед них приморський парк, піщаний пляж, пішохідна вулиця Тиргоню, православний собор Святого Миколая, церква Святої Анни і військовий порт.