Категорії
Пам’ятки Туристу

Визначні Пам’ятки Австралії

Австралію називають країною удачі, країною щасливих людей, країною привітного і добродушного народу. У цю країну мріють потрапити шукачі пригод та любителі подорожей. Їх ваблять страуси, кенгуру, качконоси – екзотичні тварини, які вже давно прославили Австралію. На цьому континенті гармонійно поєднуються прекрасні ландшафти, непрохідні джунглі, кілометри екзотики і блакитних басейнів з ультрасучасними мегаполісами та урбанізацією. Завдяки цьому Австралія зуміла створити унікальні пам’ятки, які при цьому не зіпсували природу.

Великий бар’єрний риф – №1 у списку пам’яток

Великий бар’єрний риф – це туристична мекка Австралії. Це одне з природних чудес, яке повністю складається з коралів; це ціла система рифів, що простяглася на 300 кілометрів уздовж узбережжя Квінсленда. Величезний кораловий риф вважають одним з чудес світу і пам’яткою з багатющою флорою і фауною. Над рифом часто пролітають літаки і вертольоти, з яких туристи милуються цим двивом природи з висоти пташиного польоту. Сюди також приїздять, щоб поплавати під водою і сфотографувати різнокольорових мешканців підводного світу.

https://clout.com.ua/

Великий бар’єрний риф включає понад 70 коралових островів, серед яких Гамільтон, Хайман, Данк, Брамптон, Кеппел, Бедарра, Лізард, та інші. На кожному з островів цієї австралійської пам’ятки по-своєму організований туристичний відпочинок і розваги. Тут скрізь є піщані пляжі і готелі, а в тропічних лісах живуть птахи і прекрасні метелики; у пабах грає жива музика і обладнано все для комфортного відпочинку туристів. Цю пам’ятку можна вважати справжнім дивом природи.

Сіднейська Вежа – туристичні радості Австралії

Сіднейська Вежа – друга найвища точка Австралії і третя найбільша башта Південної півкулі. Її висота становить цілих 305 м, що дозволяє бачити все місто як на долоні. Головною особливістю цього “австралійського дива” є величезний оглядовий майданчик зі скла та розкішний ресторан, який наче висить у повітрі. Сіднейська башта настільки велика, що одночасно може вмістити близько 1000 осіб. На вершині вежі можна замовити квиток на популярну віртуальну подорож визначними пам’ятками в спеціальному 3D-кінотеатрі.

https://clout.com.ua/

Слід зазначити, що туристи-іноземці обожнюють це місце і називають його кращим оглядовим майданчиком у світі!

Айерс Рок – таємнича пам’ятка

Ще одним цікавим місцем є червона скеля Айерс Рок. Її вважають природним витвором мистецтва. Вона сягає 348 метрів над рівнем моря. Айерс Рок – помаранчево-коричнева скеля овальної форми, яка сформувалася 680 мільйонів років тому. Можна тільки уявити, скільки епох пройшло повз неї, скільки поколінь змінилося, поки ця своєрідна пам’ятка нерухомо стояла на місці.

Протяжність овального горба цієї пам’ятки – 2.5 км, а в ширину скеля близько 1.5 км – це все, що залишилося від величезного гірського хребта Петерман. Скеля входить до складу австралійського національного парку Улуру-Ката Тьюіта. Саме виникнення гірського масиву Петерман викликало багато суперечок, здогадок і протиріч, адже гора з’явилася майже посеред безкрайньої і рівної пустелі. Однак зараз її відносять до однієї з найбільш вражаючих визначних пам’яток Австралії.

https://clout.com.ua/

Вважалося, що Айерс Рок – це гігантський метеорит, який впав на рівнину. Також думали, що скеля – це продукт ерозії, а саме нескінченного руйнування височин рельєфу природними силами. Геологи називають гірські масиви останцями. Піднятися на вершину австралійської монолітної скелі не кожному під силу, але в небезпечних місцях цієї пам’ятки Австралії встановлені перила з металу, а найризикованіші підйоми долають альпіністи зі страховкою. З вершини Айерс Рок відкривається прекрасний вид на пустелю, де лише місцями, хіба що біля підніжжя самої скелі і в окрузі зеленіють невеличкі рідкісні гаї з евкаліптів і акацій.

Кращі з кращих або Опера Хаус в Австралії

Опера Хаус – найвідоміша пам’ятка на континенті. Він є флагманом сучасної архітектури і входить в ТОП-10 найбільш популярних місць на планеті. Головною особливістю цього шедевру є його химерна форма: величезний корабель з піднятими вітрилами. Цікаво знати, що Опера Хаус повністю стоїть на воді і налічує більше 1000 приміщень для різних виставок і галерей. Але головним призначенням пам’ятки є театральні вистави, а їх за рік налічується майже 3000!

https://clout.com.ua/

Згідно з підрахунками аналітиків, оперний театр вважається одним з найбільш фотографованих в світі!

Мис Байрон – райський куточок Австралії

Мис Байрон – ще одна відома пам’ятка Австралії. Його ще називають Байрон-Бей і знаходиться він на сході материка. Мис названий на честь Джона Байрона, який у 70-х роках XVIII століття здійснив на військовому фрегаті з 24 гарматами навколосвітню подорож. А відобразив на географічній карті цю пам’ятку сумнозвісний Джеймс Кук, якого з’їли аборигени одного з островів… На самому краю мису Байрон стоїть маяк, з якого відкривається чудовий вид на океан. Але цих прекрасних істот тут можна побачити лише з червня по жовтень.

https://clout.com.ua/

На Ватегос Біч і Мейн Біч часто можна зустріти серферів, туристів, любителів екзотичного масажу і медитації. Також тут користуються популярністю польоти на дельтаплані і короткі курси серфінгу. Ще тут можна поплавати з аквалангом, а в Морському заповіднику Скелі Джуліан ще й поплавати разом з дельфінами. До визначних пам’яток Австралії, в основному, відносять природні пам’ятники, що роблять країну ще більш привабливою і загадковою.