Категорії
Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Дортмунда

 

Пропонуємо Вам оцінити нашу статтю про пам’ятки Дортмунда – великого туристичного та промислового центру Німеччини. Ми підібрали ті туристичні місця, які напевно будуть цікаві туристу. Крім традиційних пам’яток Вам також представлені й інші достойні місця, які туристи відвідують рідко.

Westfalenpark – гідна пам’ятка Дортмунда

https://clout.com.ua/

Westfalenpark – це першокласний парк з усіма можливими зручностями для туристів і місцевих жителів. В літні дні, особливо на вікенд, тут проходять приголомшливі культурні фестивалі та концерти відомих виконавців. Westfalenpark – це не просто пам’ятка, це те місце, без якого неможливо уявити собі Дортмунд. Це парк також дуже люблять місцеві, називаючи його місце відпочинку для душі!

Стара ратуша – данина традиціям. Дортмунд

Стара ратуша – це один з тих архітектурних шедеврів, які самі говорять за себе. Пам’ятка вже багато століть є найпопулярнішим туристичним центром, збираючи довкола себе натовпи туристів. Побудована ще в XIX столітті (що за німецькими стандартами не так вже й давно) Стара ратуша класно збереглася і заманює туристів фотографуватися на її тлі.

Різдвяний ярмарок – шопінг, шопінг і ще раз шопінг в Дортмунді!

https://clout.com.ua/

Різдвяний ярмарок – це одна з сезонних визначних пам’яток міста. Вся справа в тому, що в передріздвяний період (місяць – півтора) ярмарок стає головним місцем скупчення туристів, місцевих жителів, гостей з околиць та інших міст. Різдвяний ярмарок на головній площі Дортмунда просто заворожує своїми знижками, різноманітністю товарів, сувенірів і безліччю інших «смачних» для туриста речей. Якщо будете тут проїздом, заходьте на ярмарок, не пошкодуєте!

Музей пивоваріння – гордість Дортмунда

Ця пам’ятка славиться на всю Німеччину своїми пивними традиціями і багатовіковою історією. У Дортмунді пиво почали варити ще в кінці XIII століття. З того часу горді пивовари зуміли досягти небувалих успіхів не тільки в межах країни, але й далеко за її межами. Музей пивоваріння зібрав воєдино всі досягнення і технологічні особливості дортмундського пивоваріння в одному місці. Вже багато років він відкритий для всіх охочих пізнати таємниці приготування смачного пива.

https://clout.com.ua/

Сигнал Ідуна Парк – футбольна пам’ятка Дортмунда

Футбольний стадіон Сигнал Ідуна Парк або як його по-старому називають Вестфаленштадіон, славиться великими перемогами і масштабними подіями. Стадіон є найбільшим у Німеччині. Одночасно на футбольному стадіоні можуть бути присутнім майже 81 тис. людей! Сигнал Ідуна Парк є домашньою ареною легендарного клубу «Боруссія Дортмунд» – багаторазового чемпіона і володаря кубка Німеччини, а також переможця Кубку європейських чемпіонів! Для любителів футболу пам’ятка обов’язкова для відвідування.

Reinoldikirche and Marienkirche – духовний центр Дортмунда

Історія цієї прекрасної готичної церкви тягнеться ще з часів Високого середньовіччя, а саме XIII століття від різдва Христового. Пам’ятку часто називають «Диво Вестфалії», і це дійсно так: ідеально збереглася архітектура і унікальні екземпляри релігійного мистецтва змусять Вас подивитися на Reinoldikirche and Marienkirche не тільки як на нудну церква. Навіть якщо і так, то задумайтеся, скільки Ви бачили архітектурних шедеврів XIII століття? Ось і я про це 🙂

Промисловий музей Zollern. Дортмунд

Ця пам’ятка порадує всіх, хто цікавиться історією міста. Відомо, що Дортмунд – великий промисловий центр Німеччини, тому музеї тут особливі. Zollern – один з таких нетипових місць, де замість нудного розглядання експонатів Вас поведуть під землю в колишню шахту, і розкажуть економічні підвалини та промисловий розвиток Дортмунда крок за кроком.

https://clout.com.ua/

Пам’ятка Westenhellweg – рай для туриста!

Westenhellweg – головна туристична жила Дортмунда. У сезон відпусток Ви зможете побачити тут натовпи туристів зі всього світу. Всі вони приїхали сюди, щоб відчути сучасне дихання і насолодитися усіма радощами галасливого міста. Westenhellweg – це те місце, де найкраще проводити шопінг, відвідати ресторан або бар, і просто попити кави, розглядаючи «туристичний мурашник» навколо себе.

Музей мистецтва і культури – пам’ятка Дортмунда

Музей мистецтва і культури можна сміливо назвати кращим музеєм міста і всієї Рурської області. Тут знаходиться величезна постійна колекція дивовижних історичних експонатів культури і мистецтва. Різноманітність колекцій графіки, архітектури, археології, технологій і соціальної історії зможе задовольнити смаки будь-якого туриста.

Ви читали статтю про пам’ятки Дортмунда. Детальніше про інші міста та пам’ятки Німеччини читайте тут.