Категорії
Визначні місця Пам’ятки Туристу

Пам’ятки Вашингтона, Washington DC

 

Столиця США, Вашингтон DC просто кишить різними визначними пам’ятками, тому будьте готові до того, що з першого разу ви всі не встигнете побачити. Якщо це перший візит туриста, то його маршрут повинен обов’язково проходити через таку пам’ятку, як Національну Алею (National Mall) і деякі інші визначні пам’ятки Вашингтона. Внизу наведено 10 пунктів, які не може пропустити справжній турист, який хоче подивитися визначні пам’ятки Вашингтона, Washington DC.

Будівля Смітсоніан – пам’ятка Вашингтона

Почніть перегляд пам’яток Вашингтона з будівлі редакції відомого журналу «Смітсоніан», де кожен турист може отримати карту та інформацію про всі визначні пам’ятки і музеї Вашингтона. Столиця має безліч різних музеїв: починаючи від мистецьких галерей, закінчуючи музеєм підкорення космосу. Постарайтеся розпланувати свої походи в музеї та інші визначні пам’ятки, але навіть не намагайтеся побачити все за один раз. Кожному туристу радимо подивитися Національний музей історії і Національний музей авіації та космосу.

Прогулянка до пам’яток: Національні монументи

https://clout.com.ua/

Національні монументи у Вашингтоні дійсно вражають. Найкраще насолоджуватися ними вночі, коли підсвічування надає додаткових балів цій пам’ятці. До того ж вночі у Вашингтоні вам не доведеться довго шукати місце, де припаркувати машину та й інші туристи вас не будуть відволікати. Але якщо візит запланований на денний час, тоді туристам пропонуються спеціальні туристичні автобуси, на яких Вас і покатають по Вашингтону, і про визначні пам’ятки розкажуть.

Прогулянка до 3 державних будівель Вашингтона

Всі туристи, які приїхали подивитися пам’ятки Вашингтона просто зобов’язані побачити будівлю Капітоля (Capitol Building – будівля Конгресу США), пам’ятку Білий Дім (White House – резиденція президента США) і будівля Верховного Суду США (Supreme Court). Ці 3 будівлі являють 3 гілки влади США. Обов’язково плануйте свій візит ще й за таких пам’яток, як будівлі уряду США, оскільки деякі тури повинні плануватися заздалегідь і вимагають колаборації з представниками Конгресу у Вашингтоні.

Погляньте на повний пам’яток Джорджтаун (Georgetown)

https://clout.com.ua/

Джорджтаун – це старовинний портовий район Вашингтона, життя в якому і в наші дні продовжує вирувати з невимовною красою. Якщо ви шопоголік, то такий район, як Джорджтаун виявиться раєм для вас. Вулиці старого кварталу Вашингтона рясніють ресторанами різних національних кухонь. Туристи відвідують місцеві визначні пам’ятки, купують сувеніри, а після насолоджуються приємним обідом в ресторанах Джорджтауна.

Човен на C & O Canal, Вашингтон

C & O canal (Chesapeake and Ohio Canal, де Chesapeake – місто в штаті Вірджинія). У Вашингтоні знаходиться чудовий водний канал – пам’ятка, яка принесе задоволення всім членам вашої сім’ї. Плаваючи по каналу, Ви зможете побачити набагато більше пам’яток Вашингтона.

Туристи Вашингтона насолоджуються концертами в центрі імені Кеннеді (Kennedy Center)

https://clout.com.ua/

Проїжджаючи Вашингтоном, туристи зможуть знайти справжні театральні вистави в Центрі артистичних мистецтв імені Джона Кеннеді (the John F. Kennedy Center for the Performing Arts). Повірте, що ці театральні концерти варті вашої уваги не менше ніж пам’ятки Вашингтона. То ж радимо туристам, які прибули в столицю США, завчасно купувати квитки.

Концерт у Вашингтоні в Wolftrap Farm Park

Крім перегляду пам’яток Вашингтона, туристи можуть почути будь-які жанри музики в Wolftrap Farm Park. Влітку концерти проходять під відкритим небом, в інший час – в приміщенні. Wolftrap Farm Park знаходиться в 20 хвилинах їзди від Вашингтона і його пам’яток (Vienna, Virginia).

Відважтесь на пішу прогулянку пам’ятками Great Falls Park, Вашингтон

https://clout.com.ua/

У Great Falls Park туристи ходять на невеликі пікніки і насолоджуються чудовим видом на річку Potoma, а з іншого боку на пам’ятки Вашингтона. Загальна площа пам’ятки Great Falls Park – 800 акрів. Great Falls Park знаходиться лише в 22 км від Вашингтона.

Насолодіться красою гори Вернон (Mount Vernon), Вашингтон

Не так давно в даний комплекс було додано музей і освітній центр. Сьогодні пам’ятка гора Вернон (Mount Vernon) доступна відвідувачам Вашингтона весь день. Це 500-акрова ділянка землі, яка належала першому президенту США Джорджу Вашингтону. На горі Вернон знаходиться реставрований чарівний будинок першого президента США – повний пам’яток того часу. Інтер’єр 14-кімнатного будинку пам’яток залишився незмінним з часу його побудови. Mount Vernon знаходиться в Північній Вірждинії (Northern Virginia).

Пройдіться по старовинному місту Олександрія − пам’ятки Вашингтона

Туристи, які відвідують Вашингтон, вивчають химерне старовинне містечко, відділене від пам’яток Вашингтона річкою Potomac. Мандрівники побачать колоніальні будинки, церкви, музеї та інші пам’ятки. На додачу туристи зможуть накупити величезна кількість сувенірів в магазинах антикваріату і надивитися тутешніх пам’яток.