Категорії
Визначні місця Туристу

Тур в Мадрид. Визначні місця Мадриду

Збираєтеся взяти тур в Мадрид і Вам цікаво дізнатися, чим можна зайняти себе в Мадриді. Тут зібрана корисна інформація про визначні пам’ятки Мадрида і як сюди взяти тур.

Мадрид − столиця Іспанії

https://clout.com.ua/

Мадрид − столиця держави Іспанія. В турі по багатонаціональному Мадриду Ви зможете знайти незліченну кількість бутиків мод. Туристи часто вважають це місто надмірно метушливим, але столиця Іспанії повинна такою бути :). Мадрид − прекрасне місто зі своєю власною, неповторною історією, про яку ви можете дізнатися докладніше просто взявши тур по столиці. Заснована столиця Іспанії була відносно недавно − в 16 столітті і по сьогоднішній день Мадрид не стоїть на місці, а змінюється і розвивається. Тому мандрівникам буде важко знайти старовинні місця або пам’ятки архітектури. Але нудьгувати в Мадриді туристу не доведеться!

Культурне життя Мадрида. Тур по пам’ятках

https://clout.com.ua/Кожен шанувальник мистецтва просто зобов’язаний взяти тур по Мадриду хоча б раз. Pasco Del Prado − серце культурного життя Мадрида. У цій частині міста зібрані найбільші музеї різних мистецтв, про яких ви зможете дізнатися просто взявши тур по Мадриду. Ви будете вражені картинами, зібраними в музеях Мадрида, адже деякі з них були написані ще в Середні століття! За якихось 8 євро Ви можете придбати собі квиток і поглянути на всі ці шедеври живопису.

Муніципальний музей Мадрида

Мадрид може похвалитися одними з найкращих музеїв в Іспанії. Один з таких − Муніципальний музей Мадрида, про що вам також розкажуть гіди в турі. Вони завжди допоможуть вам знайти те, що ви шукайте, адже в тур по Мадриді беруть тільки професійних гідів. Туристи дізнаються про історію міста, але не будуть стомлені від подорожі. У Муніципальному музеї Мадрида зібрані експонати, пов’язані з історією розвитку столиці Іспанії, починаючи з 16 століття (з часу заснування Мадрида). З тих пір в тур по столиці Іспанії приїхало чимало туристів із усіх куточків світу.

Тур по історичним місцям Мадриду

https://clout.com.ua/В місті є широкий вибір маршрутів для ознайомлення. Як правило, тури організовуються раз на тиждень для груп в 20 туристів, яких супроводжує англомовний гід. Піший тур по Мадриду проводиться кожну суботу вранці. Альтернативою може послужити тур по Мадриду на велосипеді! Звучить дивно, але так і є.
Такому туристу надається детальна карта Мадриду. Так що, вирушаючи в тур по Мадриду на велосипеді, ви можете побачити на багато більше.

Цікаві місця Мадриду

Мадрид зможе зацікавити своїми пам’ятками найвибагливішого туриста, адже тут ви знайдете багато цікавих будинків мод, фешенебельних ресторанів і торгових центрів. Ми наведемо лише невеликий список пам’яток, на які варто звернути увагу при плануванні вашого туру по столиці Іспанії:

Мадрид. Площа Puerto Del Sol.

https://clout.com.ua/Puerto Del Sol − серце міста. Вона відома своїми баштовими годинниками, тому туристи найчастіше включають це місце в тур. Це такий же символ Мадрида, як Майдан для Києва. Тим, хто візьме тур по Мадриду, обов’язково покажуть це місце. Навколо цих годинників збирається велика кількість туристів. На площі Puerto Del Sol турист може розслабитися і випити чашечку кави, а раптом він ще й взяв тур по Мадриду на велосипеді 😉 ?
Головна площа Мадрида вдосталь наповнена численними кав’ярнями, барами і торговими центрами. Так що тут є де відпочити і кожен турист знайде те, що йому по душі!

Королівський палац

https://clout.com.ua/Королівський палац − величезна споруда, не дивлячись на те, що під час проектування передбачалося створити палац ще більших розмірів. Король Іспанії розпорядився спорудити найбільший королівський палац в Європі. В результаті отримали величезну будівлю на 3000 кімнат, багато з яких відкриті для відвідування туристів. Так що не полінуйтеся взяти тур і відвідати цю пам’ятку Мадрида, адже там є на що подивитися. В Королівському палаці Мадрида зібрано різноманітні предмети мистецтва з усієї Європи.
Вражаючою принадою є люстра, що датується 18 століттям і теж доступна для огляду туристам. Також тут є чудові сади, водні фонтани і королівські квіти.

Los Austrias, Мадрид

Los Austrias − це один з найстаріших районів Мадрида. І названий він на честь австрійської королівської сім’ї, яка правила Мадридом в ті часи. Кожен турист, який взяв тур по Мадриду, просто зобов’язаний потрапити в Los Austrias, головною визначною пам’яткою якого є найстаріша в усьому Мадриді архітектура. Після цієї розповіді у вас просто повинно з’явиться бажання взяти тур по Мадриду!

Ось така корисна інформація про визначні пам’ятки Мадрида для туристів і просто для тих, хто цікавиться столицею Іспанії.