Категорії
Відпочинок Туристу

Типи подорожей (турів)

Більшість турів по визначних пам’ятках і поїздок в різні тури на курорти насправді є синтезом кількох типів відпочинку.

Історичні пам’ятки, тур-навчання

Світ повний цікавих історичних пам’яток і цікавих турів. Багато людей проводять роки, збираючи інформацію про такі пам’ятки і публікують різні енциклопедії, або створюють портал на зразок Відпочинок так цікаві факти! Ви можете використовувати такі матеріали для вивчення пам’яток світу і огляду різноманітних турів по країнах, адже потім куди цікавіше буде відправитися в справжній тур і побачити пам’ятка на власні очі. Стояти на тому ж камені, на якому, можливо, стояли фараони стародавнього Єгипту! Та до всього іншого, енциклопедії, повні фотографій та розповідей про визначні пам’ятки, написані то українською, то англійською, а то й взагалі в’єтнамською. І зрозуміти її Ви не зможете, а от поїхати в тур і подивитися визначні пам’ятки Індії, може кожен турист, якою б не була його рідна мова. Історія нашої планети склалася так, що з’явилися деякі історичні пам’ятки, які варті того, щоб відправитися в тур. Якщо Ви бажаєте поринути у всесвітню історію пам’яток, то вам будуть цікаві:

  1. Європа: колиска цивілізації людства, де кожен турист зможе знайти цікаві для себе сучасні пам’ятки, взяти тури і ознайомиться з прекрасними історичними, всесвітньо відомими європейськими, стародавніми пам’ятками.
  2. В’єтнам: багато туристів беруть тур у В’єтнам не стільки заради пам’яток, а заради того, щоб оглянути залишені В’єтнамською війною жахи, доступні людському погляду навіть сьогодні.
  3. Латинська Америка: вирушайте в тур по пам’ятках Латинської Америки, тобто пірамід, побудованих невідомими цивілізаціями. Зі свого досвіду хочу додати, що тури по таких пам’ятках брати потрібно завжди, коли потрапляє така можливість, може бути, що Ви більше ніколи не побачите ці чудові визначні пам’ятки, особливо в Мексиці.

Люди відправляються в тур-навчання не тільки з метою ознайомитися з історичними пам’ятками, але і вивчити іноземну мову. Зануритися у мовне середовище − найкращий спосіб навчання іноземних мов, краще якщо це буде якийсь невимушений тур по пам’ятках. Адже у такого туриста просто немає вибору, йому доведеться вчити мову, щоб спілкуватися з людьми, а вид на пам’ятки буде ще краще на Вас впливати!

Рай для фотографa – тур по пам’ятках

Фотоапарат є просто незамінною штукою в руках будь-якого туриста, адже ви хочете залишити на згадку кілька гарних фото? Тому тури з прекрасними пейзажами та панорамами користуються великою популярністю серед мандрівників, особливо серед професіоналів. Беручи до уваги той факт, що тягати за собою треногу підставку, та ще й різні лінзи виявляється не таке вже просте заняття, тому фотографи змушені жертвувати своїм комфортом в ім’я мистецтва і, зрозуміло, грошей, адже за красиву фотографію пам’ятки можна отримати чимало грошей.

Але таких сміливців знаходиться небагато, і лише талановиті фотографи стають відомими і заробляють на своє життя своїми чудовими фотографіями пам’яток, зроблених під час турів по різним країнам світу. Так що більшість людей − ледарі, які використовують фототехніку для того, щоб зберегти спогади про свої тури по пам’ятках на довгі роки, а могли б заробляти гроші за фотографії пейзажів і відомих пам’яток багаторічної давності.

Набридло! Хочу на відпочинок, тур по пам’ятках!

Багато людей, втомившись від проблем на роботі та від інших негараздів, прагнуть змінити життя на краще. І більшість бачать вихід в туризмі по кращих пам’ятках світу. У гонитві за новими незабутніми емоціями, такі мандрівники вибирають незабутні тури по різних пам’ятках. Відпочинок виходить чудовим, люди повертаються з турів натхненними і готовими знову вступити в сутичку з щоденною рутиною, запам’ятавши при цьому свій відпочинок в турі по пам’ятках на все життя! Але, відпочиваючи з таким девізом, турист повинен пам’ятати, що вдома його чекає рутина, від якої він втік, лише на кілька тижнів. Адже в іншому випадку буде великий спад настрою і після повернення з туру по визначних пам’ятках.

Тур по пам’ятках зі своєю другою половинкою

Один з кращих способів зблизитися й пізнати іншу людину − це спільне проведення часу, бажано, відпочиваючи в турі по яким-небудь пам’ятках. І чим довше Ви будете перебувати разом у будь-якому турі і чим більше емоцій Ви за цей час переживете, тим сильніше буде ефект. Якщо все-таки бажаєте перевірити свою другу половинку, запрошуйте її саме в тур по пам’ятках. Однак кожен такий турист повинен усвідомлювати, що в критичний момент подорожі можна не тільки зблизитися з людиною, але і посваритися одне з одним. Але вже якщо подорож видалася на славу, то ці 2 туриста ще довго будуть згадувати свій тур по пам’ятках, відчуваючи особливий зв’язок. До речі, вчені довели, що будь-який екстремальний тур, або звичайний тур по пам’ятках покаже наскільки міцні ваші стосунки з коханою людиною.

Ризикований тур, пригодницьку подорож

Є тури, в яких пропонують туризм, альпінізм, стрибок з моста, стрибки з парашутом − відчуваєте, як емоції поступово замінюються страхом? Але у кожної людини, яка взяла такий екстремальний тур, є своя межа, за якою замість емоцій з’являється страх. Але ж такі гострі тури змушують серце битися частіше! Глибоке дихання, кипляча від адреналіну кров! Це і робить життя кожного справжнім життям, а не простим існуванням.

Це Вам не просто взяти звичайний тур, подивитися визначні пам’ятки світу, відпочити. Але будьте обережні, адже деякі з таких любителів гострих турів закінчують своє життя дуже рано… До всього іншого нормуйте свої авантюри, щоб життя не перетворилося в одні ризиковані подорожі. Так що потрібно чергувати просто тури по пам’ятках і екстремальні тури. Дайте “зелене світло” емоціям, пориньте у вир життя навколо, але ніколи не забувайте про обережність і безпеку, адже який би не був екстремальний тур, не варто ризикувати життям.

Тур по пам’ятках в пошуку гармонії життя

Життя повне стресів? Так змінюйте його! Знайдіть у себе «страшну застуду» і сміливо вимагайте відпустки. Розслабтеся на барвистих курортах під цим приводом, або проживіть життя справжнього мандрівника в турі по пам’ятках! Але будьте обережні і не дозволяйте зловживати алкоголем і наркотиками, а то життя стане кошмаром! Адже 3 тижні туру, проведених в гамаку на пляжах Кох Самуї або огляд визначних пам’яток матимуть свій результат і без алкоголю. Відчуйте, що тяжкість проблем усього світу залишилася десь там… позаду, а Ви зараз у турі по визначних пам’ятках. Адже відтепер найстрашніше, що може трапитися з таким туристом − це невдала партія в пляжний волейбол або похмура погода.

В тур по визначних пам’ятках – справжня професія

Лише одиницям вдається поєднати своє улюблене заняття та професію − стати професійним туристом. Є кілька шляхів досягти професійного рівня відпочинку в турах і на курортах, а ми наведемо лише приклади таких:

  • Навчати інших своєї рідної мови: багато людей у всьому світі бажають вивчати англійську, а може ще й українську мову. За навчання можна брати певну плату і таким чином мати можливість подорожувати.
  • Інструктор з підводного плавання: для хорошого інструктора з підводного плавання немає труднощів з працевлаштуванням, адже інструктори різних туристичних видів спороту високо затребувані у всьому світі, тому навчайтеся цієї професії і життя зміниться на краще!

Програми обміну − тури для студентів

Багато хто чув про програми обміну студентів. Як правило, такий мандрівник відправляється в іншу країну на термін від 4 до 12 місяців. За цей час турист працює, навчається або і перше, і друге − все залежить від конкретної програми обміну. Такі подорожі − доля сміливих молодих, впевнених у собі людей, які відкриють нові грані свого характеру і заведуть нових знайомих в самих непередбачених ситуаціях, словом побувають у незабутньому турі.