Категорії
journal

8 ознак того, що ти знайшов свою майбутню дружину

Жінки… Ти не можеш жити без них, але і ти не можеш жити з ними. Крилаті фрази, рідко бувають корисними в житті, але це саме той випадок, коли в одній фразі закладений глибокий і корисний життєвий сенс.

Якщо гарненько подумати, то ти в пастці. Як це можна жити без жінок, ні з ними?! На щастя, є вихід – ти можеш знайти свою другу половинку і прожити з нею довге і щасливе життя.

Основним прийомом у розумінні життя – є питання усвідомлення, хто саме знаходиться поруч, вона це чи черговий «перевалочний пункт» в пошуку вічної любові. Чи є вона берегинею твого особистого щастя?!

На колір і смак товариш не всяк, у кожного чоловіка свої уподобання і бажання в питанні вибору жінок. У цій статті ти знайдеш кілька основних ознак, що поруч з тобою вже твоя жінка. Читай уважніше.

Можеш вважати мене старомодним або моторошним консерватором, але я вважаю, що дружина повинна бути в житті кожного чоловіка тільки одна, ніяких повторних шлюбів я не вітаю.

Ось тобі кілька порад, щоб тобі було легше зрозуміти, що жінка, яка зараз поруч, стане твоєю дружиною:

1. Ти довіряєш їй, як самому собі

Питання довіри є фундаментальним у будь-яких відносинах. Дуже важливо усвідомлювати, що між двома закоханими є тендітне, але таке непорушне поняття, як «довіра». Особливо між двома настільки близькими людьми.

Коли одна людина втрачає довіру іншого, то відчуття болю ніяк не уникнути. Чим більше довіряш партнеру, чим більше про нього дбаєш, тим болісніше і страшніше його біль після зради.

Така біль залишає шрами в душі, які вилікувати вже нічим не можна. Вони болять вічно. Якщо ти знайшов жінку, якій ти можеш беззастережно довіряти, більш того, жінку, яка на твою думку, ніколи не зможе зрадити, то тоді з тобою твоя єдина і неповторна.

2. Її присутність у твоєму житті – це твоя сила і натхнення, а не негативний вплив і розчарування

Це прийшло з роками і зайняло багато часу і сил для усвідомлення. Чесно кажучи, це прийшло до мене зовсім недавно. Коли ти закоханий, тобі дуже складно зрозуміти, як реально впливає на твоє життя, твоя обраниця.

Любов засліплює, вона не дає можливості мислити раціонально, побачити негативний вплив другої половинки практично неможливо.

У твоєму житті, напевно, є люди, які завжди підтримую тебе, конструктивно критикують твої вчинки і допомагають тобі сприймати життя і вчитися на своїх помилках. Саме ці люди першими бачать поганий вплив, який руйнує твоє життя.

Якщо твоя жінка впливає на твоє життя негативно, то саме час розірвати ці стосунки. Вони принесуть тільки біль і розчарування.

3. Вона вірить у тебе і мотивує тебе вірити у свої власні сили

Уяви, що тобі пощастило дожити до 80-ти, тобто рівно 29 000 днів. Я маю на увазі, що рівно 29 000 днів тобі потрібно прокидатися щоранку і шукати в собі сили жити і робити гарні вчинки. Дуже складно знайти людину, яка щодня буде мотивувати тебе, взагалі знайти вірний шлях мотивації, конкретно для себе, дуже складно.

Але твоя друга половинка повинна мотивувати тебе щодня. Знайди таку жінку, і ти зможеш відчути різницю між усвідомленням своєї мрії і постійними невдачами. Ідеальна жінка буде надихати тебе знайти себе і зробити своє життя краще. І робитиі вона це буде як активними і пасивними способами.

Головний подарунок коханої жінки для чоловіка – це те, що вона є причиною стати краще.

4. Твоє життя з нею значно краще, ніж життя без неї

Жінка, на якій тобі треба одружитися, повинна приносити в твоє життя щось хороше, а не тільки забирати все з неї. Потрібно спочатку давати, а потім тільки забирати. Але знову-таки складно побачити різницю, коли ти закоханий, але потрібно вчитися.

Твої емоції в період закоханості, твердять тобі, що тобі потрібна ця жінка, але, можливо, тобі буде краще без неї. Зроби глибокий вдих, зупинись і подумай про своє життя з твоєю обраницею і без неї!

5. Її ніколи немає поруч? Коли вона потрібна. Задумайся про це!

Цей аспект варто ставити поряд з довірою. Ти можеш покластися на свою жінку? Буде вона поруч у скрутну хвилину? Або вона з тобою тільки тоді, коли у тебе все йде, як по маслу?

Буде твоя обраниця на твоїй стороні, коли ти будеш у скрутному становищі? Або її любов зникне при появі перших труднощів на горизонті?

Деяким жінкам цікавіше, що ти можеш зробити для них, а не те, що вони можуть зробити для коханих чоловіків.

6. Секс з нею дуже… ну прям дуже хороший

Це вже певний рівень хімії, який дуже важливий у шлюбі. Я реально ніколи не розумів ті пари, які утримуються від статевих стосунків до шлюбу. Якщо секс поганий, як моральне поняття, то навіщо ним займатися після весілля? А якщо заняття любов’ю зі своєю другою половинкою не принесе тобі радості, раптом ви не сумісні в ліжку? Що тоді?

Деякі люди затверджуються, що вони не особливо переживають з питання сексу, нібито він не грає величезну роль для них…Так я скажу чому, у них просто ніколи раніше не було яскравого сексу з незабутнім партнером. Хоча ти можеш не звертати увагу на це питання, але навіщо розраховувати на менше?

7. Ви хочете одного від життя

Ось ще є один з найбільш важливих аспектів відносин, на який люди звертають увагу тільки тоді, коли вже надто пізно. Легко любити жінку, коли ти не до кінця розумієш її. А щоб зрозуміти її докінця, потрібно знайти причину справжніх її бажань, зрозуміти чого вона хоче від життя по-справжньому.

Що вона хоче робити в житті? Її досвід? Які її цілі? Її мрії, бажання? Її потреби?

Дуже складно визначити, що ви підходите один одному, якщо ваші погляди на життя кардинально не сумісні. Нестерпно жити з людиною, коли ваші доріжки по життю з самого початку були паралельними.

8. Ви шалено кохаєте один одного

Перед тим як перед вівтарем сказати «Так, я згоден», переконайся, що ти до кінця розумієш, що означає «дуже любити когось». Любити всім серцем значить любити милосердно і любити романтично. Любити когось всією душею означає не тільки любити за те, що він значить для тебе, але і за те, ким він сам є в житті.

Варто любити людину за її вчинки. Визначення «просто любити людину» невірно. Любити треба за щось, а не всупереч. Справжню любов не можна зруйнувати. Вона утворює великий союз, який не можуть зруйнувати зовнішні обставини. Така любов вічна.