Категорії
Пам’ятки Туристу

Тур в Австрію

Загальна інформація про Австрію.

Австрія – одна з найкрасивіших країн Центральної Європи. Вона популярна насамперед своїми гірськолижними Альпійськими курортами, а також неймовірними пам’ятками, національними парками, театрами. Також тут можна сходити на екскурсію в невеликі села на землях Тіроля в Альпах. Столиця Австрії – Відень вважається містом-музеєм, так як тут кожна будівля – це шедевр архітектури. Тут, у столиці, знаходиться відомий у увесь світ Віденський ліс, найстаріший у світі зоопарк, парк Бельведер, храм Святого Стефана і безліч інших визначних пам’яток. Тур в Австрію може включати в себе екскурсійні поїздки по кільком відомим містах, а також можливість покататися на лижах в Альпах.

Міста Австрії – історія країни в стінах будинків

Починаєте свою подорож по Австрії з екскурсії по Відню? Обов’язково відвідайте Віденський ліс. Тут можна позбирати гриби, позасмагати на галявині, а також помилуватися прекрасною панорамою природи з оглядового алеї. Для охочих перекусити серед лісових пейзажів, прямо біля лісу на лоні природи побудовані ресторанчики. Найстаріший в світі зоопарк під назвою Шенбурн розташований теж в цьому прекрасному австрійському місті. Зоопарк був побудований ще в 18 столітті, тут були зібрані рідкісні види тварин. У 2010 році, він був визнаний найкращим зоопарком в Європі. У зоопарку міста є і панди, і слони, і орангутанги, і тюлені, і рідкісні птахи та рептилії. Екскурсійний тур в Австрію передбачає відвідування всіх цих дивовижних історичних і легендарних місць. Палаци, замки, музеї, парки і храми, побудовані багато століть тому – цим також Австрія славиться, як і своїми гірськолижними курортами.

https://clout.com.ua/Древній храм Святого Стефана у Відні вважають національним символом Австрії. Вперше будівля католицького собору на цьому місці була побудована в 12 столітті, потім з 13 по 15 вона розбудовувалася. Теперішній вигляд храм отримав аж в 16 столітті. Це найдавніша будівля зберігає в собі 900 років історії – майже тисячоліття минуло у його стін… Сюди ходили молитися люди, залишали свої переживання, емоції і все це залишило свій слід в аурі палацу, яка мужньо пройшла крізь століття. Вирішивши здійснити тур в Австрію, обов’язково відвідаєте найвідоміші палаци і храми Вени.

Тур в Австрію – подорож в іншу епоху

Одним із найчастіше відвідуваних і незабутніх міст Австрії також називають Зальцбург. У цьому місті народився великий композитор Моцарт, а його житловий будинок сьогодні теж вважають пам’яткою і сюди водять екскурсії. Місто наповнене пам’ятниками культури та архітектури. У Зальцбурзі побудована таємнича крижана печера Айсрізенвельт, палац Хельбрун, а на півдні від Зальцбурга знаходяться знамениті гірськолижні курорти Бад Гастайн, Бад Хофгаштан, Зеефельд, Капрун та інші. Музей бароко або музей іграшок, парк Айген, палац Мірабель та інші пам’ятні місця радять відвідати туроператори тим, хто купує у них тур в Австрію.

https://clout.com.ua/Пам’ятка Австрії, Палац Хельбрунн – це колишня літня резиденція та улюблене місце відпочинку архієпископа Австрії Маркуса Зиттикуса в місті Зальцбург. Побудований в 17 столітті в стилі маньєризму: палац наповнений фонтанами, гротами і оточений ставками. У мисливському будинку поруч з палацом можна відвідати Етнографічний музей, що і роблять туристи, які прийшли сюди на екскурсію. Крижана печера Айсрізенвельт знаходиться не в самому Зальцбурзі, але недалеко від нього і вміщує близько 30 тисяч кубічних метрів льоду. Тунелі, ущелини і колони в печері створені з льоду, тут побудовані ходи і канатні дороги для туристів, Айсрізенвельт – найпопулярніше місце серед туристів. Здійснюючи тур в Австрію, обов’язково побувайте всередині крижаної печери і ви будете здивовані грандіозністю льодяних брил з яких складається вся печера зсередини.
https://clout.com.ua/Парк Айген і однойменний палац знаходяться в районі Айген в Зальцбурзі і їх поява сягає корінням у далекий 18 століття. Палац закритий для відвідувачів, зате по ландшафтному парку можна гуляти скільки завгодно. Тут є доглянуті газони і різноманітні дерева, а вода з місцевих джерел вважається цілющою. Тур в Австрію не розчарує нікого, хто зважиться придбати путівку і проїхатися по найзнаменитішим містах країни, зафіксувати їх красоти в пам’яті надовго.

Гірськолижні тури і курорти чекають на любителів екстриму

Гірськолижні тури в Австрію настільки ж популярні, як і тури в Польщу. Найвідомішими з курортів вважають Бад Гастайн, Заальбах-Хінтерглемм, Інсбрук, Іглс, Зеефельд, Капрун і багато інших. Бад Гастайн в долині Гастайнреталь є одним з кращих гірськолижних районів. Тут організовані школи сноубордистів і лижників, є рівнинна лижня і близько 200 підготовлених трас, багатоповерховий басейн, висококласні готелі, підйомники, родонові джерела і багато іншого.

https://clout.com.ua/Також, наприклад, гірськолижний курорт Зеефельд, що розташувався на сонячному плато і оточений гірськими масивами Веттерштайн і Карлвендель, часто відвідують любителі гірських видів спорту, які придбали тур в Австрію. Основний вид спорту тут лижі, а фунікулер доставить вас в будь-яку точку катання. Тут є траси для дітей та інструктори з лижного спорту. Такі курорти Австрії як Гоінг, Галтюр, Кітцбюель, Лех, Майерхофен та інші відвідують не тільки жителі країни, але і приїжджі з усього світу.

Тур в Австрію

Один раз побувавши в Альпах на курорті Бад-Гастайн, катаючись на лижах або снігоході, купаючись в басейні з мінеральною водою і відпочиваючи в комфортному готелі, ви обов’язково захочете повернутися до Австрії ще багато разів. Ландшафтні парки Зальцбурга та зіткнення епох в містах Австрії не залишить нікого байдужим.